UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k svátku ve středu 28. 9. 2011, budou všechny komise zasedat až ve čtvrtek 29. 9. 2011

1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Termíny utkání mladších žáků a přípravky

OP mladší žáci, skupina A, 1. kolo

7–1–1 Žeranovice – Rajnochovice (28. 9. 2011, 10.00)

7–1–2 Loukov – Slavkov p. H. (28. 9. 2011, 10.00)

7–1–3 Martinice – Chvalčov (28. 9. 2011, 10.00)

OP mladší žáci, skupina A, 7. kolo

7–7–1 Chvalčov – Rajnochovice (2. 10. 2011, 13.00)

7–7–2 Martinice – Slavkov p. H. (2. 10. 2011, 10.00)

7–7–3 Loukov – Žeranovice (2. 10. 2011, 10.00)

OP mladší žáci, skupina B, 1. kolo

8–1–1 Zlobice – Holešov B (29. 9. 2011, 17.00)

8–1–2 Skaštice – DFK Holešov (28. 9. 2011, 13.00)

OP mladší žáci, skupina B, 7. kolo

8–7–1 Rymice – DFK Holešov (2. 10. 2011, 10.00)

8–7–2 Skaštice – Zlobice (2. 10. 2011, 13.00)

OP přípravky

5. turnaj 1. 10. 2011 (10.00), pořadatel Loukov, volno Kvasice.

1.2 Změna termínů utkání

III. třída, skupina B: Kyselovice B – Kvasice B (změna pořadatelství), 9. kolo, nový termín 1. 10. 2011 (15.30), poplatek Kyselovice 350 Kč.

1.3 Pořádkové pokuty

Nedovolené vykonávání více funkcí: Kyselovice A (muži) – pokuta 100 Kč.

Neuvedení pokladníka: Ludslavice (muži), Rataje (dorost) – oba pokuta 100 Kč.

Pozdní doručení zápisu o utkání: Martinice (mladší žáci) – pokuta 100 Kč.

Nehlášení výsledku: DFK Holešov (mladší žáci, první případ) – pokuta 50 Kč.

1.4 Nařízení

Oddíl Mysločovice B zvýší do 31. 12. 2011 pořadatelskou službu na osm.

1.5 Upozornění

U zápasů, kde není nominován rozhodčí (mladší žáci, přípravka) odpovídá domácí oddíl za uvedení střelců obou mužstev.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 9. kolo, 2. 10. 2011 (15.30)

1–9–1 Rusava – Morkovice B (SO): Dunda M.

1–9–2 Žeranovice – Kyselovice: Caletka

1–9–3 Holešov B – Skaštice (10.15, hř. Všetuly): Hušek

1–9–4 Roštění – Mrlínek: Benda

1–9–5 Střílky – Rajnochovice: Měrka

1–9–6 Slavkov p. H. – Němčice: Novák

1–9–7 Prusinovice – Rataje: Tříska

III. třída, skupina A, 14. kolo, 28. 9. 2011 (15.30)
2–14–1 Žalkovice B – Zahnašovice (12.30): Sedlář
2–14–2 Kostelec u Hol. B – Pravčice: Novák
2–14–3 Loukov – Ludslavice: Skyba
2–14–4 Skaštice B – Komárno: Zapletal st.
2–14–5 Chvalčov – Břest: Caletka
2–14–6 Mysločovice B – Tučapy (10.00): Koláček
2–14–7 Martinice – Hlinsko p. H.: Jelínek

III. třída, skupina A, 9. kolo, 2. 10. 2011 (15.30)

2–9–1 Mysločovice B – Žalkovice B (10.00): Caletka

2–9–2 Martinice – Chvalčov: Veselý

2–9–3 Rymice – Skaštice B: Dundová

2–9–4 Hlinsko p. H. – Kostelec u Hol. B: Dunda R.

2–9–5 Tučapy – Zahnašovice: Skyba

2–9–6 Břest – Pravčice: Nevřala

2–9–7 Komárno – Ludslavice: Koláček

III. třída, skupina B, 14. kolo, 28. 9. 2011 (15.30)
3–14–1 Těšnovice B – Litenčice: Tříska
3–14–2 Bezměrov – Kyselovice B: Hušek
3–14–3 Zlobice – Rataje B: Mucha
3–14–4 Záhlinice – Dřínov: Veselý
3–14–5 Zborovice B – Kvasice B (hř. Troubky): Čech
3–14–6 Počenice – Lutopecny: Zapletal ml.
3–14–7 Roštín – Šelešovice: Dundová
3–14–8 Lubná B – Bařice: Vymětal

III. třída, skupina B, 9. kolo, 2. 10. 2011 (15.30)

3–9–1 Počenice – Těšnovice B: Vybíral

3–9–2 Roštín – Zborovice B: Jelínek

3–9–3 Lubná B – Záhlinice (SO): Mucha

3–9–4 Bařice – Zlobice: Zapletal ml.

3–9–5 Šelešovice – Bezměrov: Zapletal st.

3–9–6 Lutopecny – Litenčice: Panáček R.

3–9–7 Kyselovice B – Kvasice B (SO): Rybka

3–9–8 Dřínov – Rataje B: Vymětal

OP dorost – Vsetín

Rajnochovice – Juřinka (28. 9. 2011, 13.00): Karlík

OP dorost, 7. kolo, 2. 10. 2011

4–7–1 Břest – Rataje (13.15): Nevřala

4–7–2 Kvasice – Pravčice (13.15): Karlík

4–7–3 Zborovice – Mrlínek (13.00): Sedlář

OP starší žáci, skupina A, 5. kolo, 2. 10. 2011

5–5–1 Rymice – Kostelec u Hol. (13.00): Dundová

5–5–2 Břest – Chvalčov (10.45): Panáček M.

5–5–3 Domaželice – Žalkovice (1. 10. 2011, 10.00): OFS Přerov

OP starší žáci, skupina B, 1. kolo, 28. 9. 2011

6–1–1 Křenovice – Těšnovice (13.00): OFS Přerov

6–1–2 Bezměrov – Dřínov (13.00): Hušek

6–1–3 Zborovice – Zdounky (10.00): Jelínek

OP starší žáci, skupina B, 7. kolo, 2. 10. 2011

6–7–1 Lutopecny – Zborovice (13.00): Panáček R

6–7–2 Zdounky – Bezměrov (1. 10. 2011, 14.00): Jášek

6–7–3 Dřínov – Křenovice (13.00): Vymětal

OP starší žáci – Přerov

Prusinovice – Hustopeče (28. 9. 2011, 13.30): Panáček R.

Prusinovice – Ústí (2. 10. 2011 v 13.00) Tříska

Pohár OFS, 2. kolo

Mrlínek – Prusinovice (28. 9. 2011, 15.30): Měrka

I. B třída

Lubná – Lůžkovice (NE 2. 10. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR Ad.Hulín – Březnice (NE 2. 10. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR Zdounky – Kelč (NE 2. 10. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR Zborovice – Tečovice (NE 2. 10. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Mysločovice B: Klabačka Václav – 4 SU nepodmíněně od 21. 9. 2011, 100 Kč.

Mysločovice B: Dřímal Josef – 2 SU nepodmíněně od 21. 9. 2011, 100 Kč.

Skaštice B: Oračka Erik – 2 SU nepodmíněně od 21. 9. 2011, 100 Kč.

Skaštice: Stančík Radovan – 2 SU nepodmíněně od 21. 9. 2011, 100 Kč.

Břest: Daněk Tomáš – 1 SU nepodmíněně od 21. 9. 2011, 100 Kč.

3.2 Změna trestu

Dřínov: Držálek Petr – žádosti se vyhovuje částečně. Trest se mění na 1 SU podmíněně od 21. 9. 2011 do 21. 12. 2011, 100 Kč.

3.3 Rozhodčí

Čech Radim – se trestá zákazem výkonu funkce rozhodčího od 21. 9. 2011 do 31. 12. 2011. Nedostavení se k utkáním bez omluvy 100 Kč.

3.4 Oddílový rozhodčí

Filipík Jan č.49 Roštění – se trestá zákazem výkonu funkce oddílového rozhodčího od 21. 9. 2011 do 31. 12. 2011 – za výkon funkce oddílového rozhodčího v době kdy měl výkon této funkce zakázán, 100 Kč.

3.5 Ostatní

Mysločovice B: Skopalík Rostislav – trenér, pokuta 500 Kč (urážky a vyhrožování HR) – 200 Kč.

3.6 Oddíly

Roštění: oddíl se trestá pokutou ve výši 500 Kč, za umožnění výkonu funkce oddílového rozhodčího (Filipík Jan) v době kdy tento měl výkon této funkce zakázán, 200 Kč.

Mysločovice B: oddíl se trestá pokutou 2000 Kč, za nedodržení povinností pořadatele (neukázněné chování diváků) v utkání Mysločovice B – Skaštice B, 200 Kč.

3.7 Poplatky za žluté karty

Němčice (20×), Rataje (15×), Dřínov (15×), Tučapy (10×), Pravčice (10×), Roštění (10×), Bezměrov (10×), Hlinsko p. H. (10×), Morkovice B (10×), Kvasice B (10×), Lubná B (10×), Mysločovice B (10×), Skaštice B (10×), Litenčice (10×) – všichni 100 Kč.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Změna účtu

OFS Kroměříž jako právní subjekt má nový účet: 2270698399/0800.

Žádáme oddíly, aby veškeré platby nad 500 Kč zasílaly na tento účet. Jako variabilní symbol uvádějte: číslo oddílu.

5. TRENÉRSKO-METODICKÁ KOMISE

Trenérský kurs licence C proběhne ve dnech 26. a 27. 11. 2011 v Roštíně. Zájemci se mohou hlásit do 27. 10. 2011 na tel. 602 511 429, nebo mailem: ofskromeriz@tiscali.cz. Cena kursu je 500 Kč.