UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k svátku ve středu 28. 9. 2011, budou všechny komise zasedat až ve čtvrtek 29. 9. 2011

1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Termíny utkání mladších žáků a přípravky

OP mladší žáci, skupina A, 6. kolo

7–6–1 Rajnochovice – Žeranovice (25. 9. 2011, 10.00)

7–6–2 Slavkov p. H. – Loukov (25. 9. 2011, 10.00)

7–6–3 Chvalčov – Martinice (25. 9. 2011, 13.00)

OP mladší žáci, skupina A, 1. kolo

7–1–1 Žeranovice – Rajnochovice (28. 9. 2011, 10.00)

7–1–2 Loukov – Slavkov p. H. (28. 9. 2011, 10.00)

7–1–3 Martinice – Chvalčov (28. 9. 2011, 10.00)

OP mladší žáci, skupina B, 6. kolo

8–6–1 Holešov B – Zlobice (24. 9. 2011, 13.00)

8–6–2 DFK Holešov – Skaštice (25. 9. 2011, 10.00, stadion Míru)

OP mladší žáci, skupina B, 1. kolo

8–1–1 Zlobice – Holešov B (29. 9. 2011, 17.00)

8–1–2 Skaštice – DFK Holešov (28. 9. 2011, 13.00)

OP přípravky

4. turnaj 24. 9. 2011 (10.00), pořadatel Kvasice, volno Mrlínek

1.2 Změny termínů utkání

III. třída, skupina A: Kostelec u Hol. B – Tučapy, 10. kolo, nový termín neděle 9. 10. 2011 (15.00), poplatek Kostelec u Hol. 150 Kč.

Pohár OFS: Mrlínek – Prusinovice, 2. kolo, nový termín 28. 9. 2011 (15.30), poplatek Prusinovice 350 Kč.

1.3 Pořádkové pokuty

Nedovolené vykonávání více funkcí: Břest (dorost) – pokuta 100 Kč.

Neuvedení HP (tiskacím): Morkovice B (muži) – pokuta 100 Kč.

Pozdní doručení zápisu o utkání: Holešov B (mladší žáci), Lubná (přípravka) – oba pokuta 100 Kč.

Nesprávně vyplněný zápis o utkání: Kvasice (přípravka) – důtka

1.4 Upozornění

U zápasů, kde není nominován rozhodčí (mladší žáci, přípravka) odpovídá domácí oddíl za uvedení střelců obou mužstev.

1.5 Povolení turnaje

STK povoluje konání turnaje starých pánů v Břestě 24. 9. 2011 (12.00).

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 8. kolo, 25. 9. 2011 (15.30)

1–8–1 Morkovice B – Prusinovice: Mucha

1–8–2 Rataje – Slavkov p. H. (SO): Koláček

1–8–3 Němčice – Střílky: Vymětal

1–8–4 Rajnochovice – Roštění: Skyba

1–8–5 Mrlínek – Holešov B: Veselý

1–8–6 Skaštice – Žeranovice: Nevřala

1–8–7 Kyselovice – Rusava: Benda

III. třída skupina A, 8. kolo, 25. 9. 2011 (15.30)

2–8–1 Žalkovice B – Komárno (12.30): Karlík

2–8–2 Ludslavice – Břest: Novák

2–8–3 Pravčice – Tučapy (SO): Panáček M.

2–8–4 Zahnašovice – Hlinsko p. H.: Caletka

2–8–5 Loukov – Rymice: Měrka

2–8–6 Skaštice B – Martinice (SO): Hušek

2–8–7 Chvalčov – Mysločovice B: Tříska

III. třída, skupina A, 14. kolo, 28. 9. 2011 (15.30)

2–14–1 Žalkovice B – Zahnašovice (12.30): Sedlář

2–14–2 Kostelec u Hol. B – Pravčice: Novák

2–14–3 Loukov – Ludslavice: Skyba

2–14–4 Skaštice B – Komárno: Zapletal st.

2–14–5 Chvalčov – Břest: Caletka

2–14–6 Mysločovice B – Tučapy (10.00): Koláček

2–14–7 Martinice – Hlinsko p. H.: Jelínek

III. třída skupina B, 8. kolo, 25. 9. 2011 (15.30)

3–8–1 Těšnovice B – Dřínov (SO): Zapletal st.

3–8–2 Rataje B – Kvasice B: Zapletal ml.

3–8–3 Kyselovice B – Lutopecny (SO): Dundová

3–8–4 Litenčice – Šelešovice: Sedlář

3–8–5 Bezměrov – Bařice: Vybíral

3–8–6 Zlobice – Lubná B: Hušek

3–8–7 Záhlinice – Roštín: Čech

3–8–8 Zborovice B – Počenice (SO, hř. Troubky): Jelínek

III. třída, skupina B, 14. kolo, 28. 9. 2011 (15.30)

3–14–1 Těšnovice B – Litenčice: Tříska

3–14–2 Bezměrov – Kyselovice B: Hušek

3–14–3 Zlobice – Rataje B: Mucha

3–14–4 Záhlinice – Dřínov: Veselý

3–14–5 Zborovice B – Kvasice B (hř. Troubky): Čech

3–14–6 Počenice – Lutopecny: Zapletal ml.

3–14–7 Roštín – Šelešovice: Dundová

3–14–8 Lubná B – Bařice: Vymětal

OP dorost, 6. kolo, 25. 9. 2011

4–6–1 Rataje – Zborovice (12.30): Zapletal ml.

4–6–2 Mrlínek – Kvasice (12.30): Veselý

4–6–3 Pravčice – Lutopecny (10.00): Dunda R.

OP dorost – Vsetín

Rajnochovice – Zašová (25. 9. 2011, 12.30): Skyba

Rajnochovice – Juřinka (28. 9. 2011, 13.00): Karlík

OP starší žáci, skupina A, 4. kolo, 25. 9. 2011

5–4–1 Kostelec u Hol. – Domaželice (10.00): Koláček

5–4–2 Žalkovice – Břest (10.30): Panáček R.

5–4–3 Chvalčov – Rymice (10.00): Karlík

OP starší žáci, skupina B. 6. kolo, 25. 9. 2011

6–6–1 Těšnovice – Dřínov (24. 9. 2011, 13.00): Jášek

6–6–2 Křenovice – Zdounky (13.00): OFS Přerov

6–6–3 Bezměrov – Lutopecny (13.00): Vybíral

OP starší žáci, skupina B, 1. kolo, 28. 9. 2011

6–1–1 Křenovice – Těšnovice (13.00): OFS Přerov

6–1–2 Bezměrov – Dřínov (13.00): Hušek

6–1–3 Zborovice – Zdounky (10.00): Jelínek

OP starší žáci – Přerov

Prusinovice – Hustopeče (28. 9. 2011, 13.30): Panáček R.

Pohár OFS, 2. kolo

Mrlínek – Prusinovice (28. 9. 2011, 15.30): Měrka

Turnaj starých pánů v Břestě (24. 9. 2011, 12.00): Dunda R.

I. B třída

Míškovice – Louky (SO 24. 9. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR Těšnovice – Zborovice (NE 25. 9. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR Kostelec u Hol. – Ad. Hulín (NE 25. 9. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR

Koryna – Osvětimany (NE 25. 9. 2011, 15.30): AR1-KR, AR2-KR

2.2 Pokuta

Rozhodčí Jášek se trestá pokutou 150 Kč za pozdní dodání zápisu o utkání.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Mysločovice B: Juráň Michal – 2 SU nepodmíněně od 14. 9. 2011, 100 Kč.

Komárno: Šindelek Jiří – 1SU nepodmíněně od 14. 9. 2011, 100 Kč.

3.2 Poplatky za žluté karty

Rusava (15×), Ludslavice (10×), Rajnochovice (10×), Lutopecny (10×) – všichni 100 Kč.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Změna účtu

OFS Kroměříž jako právní subjekt má nový účet: 2270698399/0800.

Žádáme oddíly, aby veškeré platby nad 500 Kč zasílaly na tento účet. Jako variabilní symbol uvádějte: číslo oddílu.

5. KOMISE MLÁDEŽE

Nominace na OFS Danone Cup 2011 dne 21. 9. 2011 v Březnici

SFK Elko Holešov: Úlehla Stanislav, Malčík Martin, Pastrněk Jiří, Ďulák Ondřej.

TJ Spartak Hulín: Lukeš David, Jetelina David, Pleva Michal.

TJ Zdounky: Pospíšil Ondřej.

Morkovice: Konečný Roman.

Bystřice pod Hostýnem: Machala Radim, Křížek Petr, Žižka Jan, Franěk Michal.

Koryna Koryčany: Barták Daniel, Liška Radek, Hubr Patrik, Kaňa Dominik.

FK Chropyně: Polišenský Libor.

Sraz je v 8.00 hod. na stadionu SK HS Kroměříž, 8.20 hod. Hulín náměstí, 8.35 hod. Holešov autobusová zastávka.

Registrační průkazy stejně jako kartičku pojištěnce si hráči vezmou s sebou.

Předpokládaný návrat: do 14.30 hodin.

Kontaktní osoba Karel Heinz 774 283 970, email: karelheinz@seznam.cz.