Úřední zpráva č. 42/2009 OFS Kroměříž
1. STK

Změna termínů utkání
II. třída: Žeranovice – Prusinovice, původní termín 1. 11. – nový termín 31. 10. ve 13 hodin. Poplatek 350 Kč – Žeranovice.
Chvalčov – Mrlínek, původní termín 18. 10. (neodehráno – nezpůsobilé hřiště) – nový termín 28. 10. ve 14 hodin.
III. třída, sk. A: Rusava B – Martinice B, původní termín 18. 10. (neodehráno – nezpůsobilé hřiště) – nový termín 28. 10. ve 13.30 hodin.
III. třída, sk. C: Roštín – Počenice, původní termín 1. 11. – nový termín 31. 10. ve 13.30 hodin. Poplatek 350 Kč – Počenice.
Dorost sk. A: Rusava – Záhlinice, původní termín 18. 10. (neodehráno – nezpůsobilé hřiště) – utkání bude odehráno v jarní části.
Dorost sk. B: KORYNA – Roštín, původní termín 20. 9. – nový termín 24. 10. ve 14 hodin.

Předvolání
Na jednání STK se dostaví 29. 10. ve 14 hodin: vedoucí družstva Troubek František Šprňa, vedoucí mužstva Morkovic B Jiří Janček a rozhodčí Zdeněk Jelínek.

Výměna fotografie na RP
Vlastislav Coufalík (Bezměrov) – výměna fotografie na RP do 31. 10. 2009.

2. KOMISE ROZHODČÍCH
Delegace rozhodčích
Okresní přebor – 13. kolo, neděle 1. listopadu (13.30)
1-13-1 Žeranovice – Prusinovice (SO, 13.00): Měrka (SD) – AR1: Skyba (SD)
1-13-2 Martinice – Roštění: Dundová (SD) – AR1: Zapletal starší (SD)
1-13-3 Skaštice – Němčice: Mucha (SD) – AR1: Hušek (SD), AR2: Tichánek (SD)
1-13-4 Tučapy – Kyselovice: Veselý (SD) – AR1: Vybíral (SD), AR2: Ondo ml. (SD)
1-13-5 Chvalčov - Kostelec u Hol.: Skyba (SD) – AR1: Měrka (SD)
1-13-6 Šelešovice – Zdounky (SO): Zicháček (SD) – AR1: Polášková (SD), AR2: Z. Novák (SD)
1-13-7 Záhlinice – Mrlínek: A. Novák (SD) – AR1: Panáček (SD), Jášek (SD)

Dohrávka 11. kola, středa 28. října (14.00)
1-11-6 Chvalčov – Mrlínek: Vymětal (SD) – AR1: Dundová (SD), AR2: Lahola (SD)

III. třída, sk. A – 13. kolo, neděle 1. listopadu (13.30)
2-13-1 Rajnochovice - Míškovice B: Capanda
2-13-2 Zahnašovice - Martinice B: Caletka
2-13-3 Mysločovice B - Hlinsko p. H. (10.00): Caletka
2-13-4 Rusava B – Komárno (10.15): Capanda
2-13-5 Ludslavice – Loukov: Zicháček

Dohrávka 11. kola, středa 28. října (13.30)
2-11-3 Rusava B – Martinice B: Zicháček

III. třída, sk. B – 13. kolo, neděle 1. listopadu (13.30)
3-13-1 Bezměrov – Rataje: Vymětal
3-13-2 Lutopecny – Zlobice (SO): Zapletal st.
3-13-3 Břest - Žalkovice B: Sedlák
3-13-4 Pravčice - Kyselovice B (SO): Lahola
3-13-5 Kostelec u Hol. B – Rymice (11.00): Jelínek

III. třída, sk. C – 13. kolo, neděle 1. listopadu (13.30)
4-13-1 Kvasice B – Troubky (SO): Vybíral
4-13-2 Morkovice B - Lubná B (SO, hřiště UT): Dundová
4-13-3 Bařice – Litenčice: Peška
4-13-4 Dřínov – Střílky: Sedlář
4-13-5 Roštín – Počenice (SO): Hušek

Okresní přebor dorostu sk. B – dohrávka 6. kola, čtvrtek 29. října (14.30)
6-6-3 Zborovice – Koryna: Zpěvák

I.B třída, sk. B – 13. kolo, neděle 1. listopadu (13.30)
Lubná – Rusava (SO): AR1: Sedlák (SD), AR2: Vymětal (SD)
Slavkov p. H. – Vizovice: AR1: Z. Novák (SD), AR2: Polášková (SD)
Míškovice - Admira Hulín (SO): AR1: Sedlář, AR2: Peška

I.B třída, sk. B – dohrávka 2. kola, středa 28. října (14.00)
Míškovice – Rusava: AR1: Veselý (SD), AR2: Vybíral (SD)

Moravskoslezská liga žen – 10. kolo, neděle 1. listopadu (14.00)
Holešovské holky – Krnov (hřiště Střelnice): AR1: Jelínek, AR2: Lahola

Na listinu rozhodčích OFS Kroměříž byl zařazen Viktor Ondo z Kroměříže, který úspěšně absolvoval test z pravidel fotbalu a fyzické prověrky.

Na jednání Komise rozhodčích, které se uskuteční mimořádně ve čtvrtek 29. října od 15.00 hodin, se dostaví rozhodčí Zdeněk Novák, rozhodčí Jaroslav Sedlář a delegát Přemysl Melichárek.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE
Nepodmíněné tresty:
Erik Oračka (Záhlinice) – 1 SU od 21. 10., 100 Kč, Michal Večerka (Bezměrov) – 2 SU od 21. 10., 100 Kč, Jiří Suchánek (Roštín, ved. mužstva) – 1 měsíc nepodmíněně od 21. 10., 200 Kč, Aleš Novák (Roštín, ved. mužstva) – 1 měsíc nepodmíněně od 21. 10., 200 Kč, Leoš Pospíšil (Roštín, ved. mužstva) – zákaz výkonu funkcí na střídačce do 30. 6. 2010, 200 Kč. Všichni funkcionáři Roštína za umožnění neoprávněného startu hráčů v mistrovských utkáních.

Rozhodčí: Oldřich Skákal – 1 měsíc nepodmíněně od 21. 10., 100 Kč, Oldřich Hasal – 1 měsíc nepodmíněně od 21. 10., 100 Kč. Oba za připuštění hráčů ke hře bez platných RP.

Poplatky za žluté karty
Muži:
Kostelec u Hol. (30x ŽK – 100 Kč), Záhlinice (20x ŽK – 100 Kč), Zdounky (15x ŽK – 100 Kč), Prusinovice (25x ŽK – 100 Kč), Kyselovice (15x ŽK – 100 Kč), Hlinsko p. H. (15x ŽK – 100 Kč), Rajnochovice (15x ŽK – 100 Kč), Rymice (15x ŽK – 100 Kč), Kostelec u Hol. B (15x ŽK – 100 Kč), Kyselovice B (15x ŽK – 100 Kč), Bezměrov (20x ŽK – 100 Kč), Lutopecny (10x ŽK – 100 Kč), Rataje (10x ŽK – 100 Kč), Kvasice B (20x ŽK – 100 Kč), Střílky (10x ŽK – 100 Kč), Dřínov (20x ŽK – 100 Kč), Lubná B (20x ŽK – 100 Kč), Morkovice B (10x ŽK – 100 Kč).

4. TRENÉRSKO-METODICKÁ KOMISE
Ve dnech 21. a 22. 11. 2009 proběhne v Roštíně školení trenérů licence C. Školení bude zahájeno v 9.00 hod. Cena kurzu činí 500 Kč + cena knihy trenéra licence C. Přihlášky do konce října přijímá sekretář OFS Kroměříž osobně, každou středu od 13 do 16 hodin, e-mailem, nebo na tel. 602 511 429. Zájemci přinesou na kurs fotografii (pasového formátu), psací potřeby, sportovní oblečení a obuv.
Oddíly, které neuvádějí v zápise o utkání ve všech soutěžích mužů trenéra, mají povinnost přihlásit do kursu alespoň jednoho trenéra. V případě nesplnění této povinnosti bude klub pokutován částkou 1000 Kč.

5. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE
Rozdělení dotací na mládež za rok 2009
Chropyně 20 298 Kč, HS Kroměříž 44 178 Kč, Morkovice 19 104 Kč, SFK Holešov 19 104 Kč, Chvalčov 7 761 Kč, Sp. Hulín 14 925 Kč, Rataje 2 985 Kč, Zdounky 7 761 Kč, Bystřice p. H. 21 492 Kč, Kvasice 10 746 Kč, Rusava 4 776 Kč, Prusinovice 4 776 Kč, Kostelec u Hol. 4 776 Kč, Skaštice 2 388 Kč, Roštění 2 388 Kč, Pravčice 2 388 Kč, Mrlínek 4 776 Kč, Lubná 2 388 Kč, Těšnovice 4 776 Kč, Lutopecny 4 776 Kč, Šelešovice 2 388 Kč, Roštín 4 776 Kč, Bezměrov 2 388 Kč, Rajnochovice 2 388 Kč, Němčice 4 776 Kč, Zlobice 2 388 Kč, Dřínov 2 388 Kč, Bařice 2 388 Kč, Zborovice 7 164 Kč, DFK Holešov 2 388 Kč, Slavkov p. H. 2 388 Kč, Žeranovice 4 776 Kč, Rymice 2 388 Kč, Ludslavice 2 388 Kč, Kyselovice 2 388 Kč, Břest 2 388 Kč.
Za spolupráci při složené okresního výběru OFS Kroměříž uděluje VV finanční odměnu 500 Kč těmto oddílům: Kvasice, Sp. Hulín, Zdounky, Chropyně a HS Kroměříž.

UPOZORNĚNÍ
Všechny komise OFS Kroměříž budou zasedat ve čtvrtek 29. 10. (28. 10. je státní svátek)