1. VV:

Zlínský krajský fotbalový svaz byl pověřen organizací 3. kvalifikační skupiny REGIONS CUP, což je oficiální mistrovství Evropy amatérských fotbalistů pod patronací UEFA. Zlínský fotbalový výběr získal v roce 2012 titul mistrů České republiky s právem, reprezentovat Českou republiku v dalších kolech Region´s cup. Vítěz této kvalifikační skupiny postoupí do finálového turnaje o titul amatérských mistrů Evropy 2013.

Kvalifikační zápasy se uskuteční dle rozpisu: 24. 10. 2012: ČR – Maďarsko (14.00, Brumov, Německo – Skotsko (14.00, Morkovice), 26. 10. 2012: ČR – Německo (14.00, Morkovice), Skotsko – Maďarsko (14.00, Otrokovice), 28. 10. 2012: ČR – Skotsko (13.30, Otrokovice), Německo – Maďarsko (13.30, Brumov).

2. DK

David Marek (Uh. Brod), 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/1, Hromada Miroslav (Boršice) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/1, Frydrych Jan (Vigantice) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/6a, Káňa Matěj (Mladcová) 1 SU nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/6a, Šálek Bronislav (O. N. Ves) 4 SU nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/7b, Sucháček Tomáš (Franc.Lhota) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/6a, Hrbáček Jiří (Franc. Lhota-T) pokuta 500 Kč 10. 10. 12 – čl. 6, SPŘ/13, Mikuš Marek (Lhota u Vs.) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/1, Novák Patrik (Lidečko) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/6a, Číž Aleš (Lidečko) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/6a, Kubiš Libor (Lidečko-T) pokuta 300 Kč 10. 10. 12 – čl.6,SPŘ/13, Dvorník Václav (Březnice) 1 SU nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/6a, Hradil Michal (Těšnovice-AT1) pokuta 500 Kč 10. 10. 12 – čl.6, SPŘ/13, Velecký Vlastimil (Nivnice) 1 SU nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/1, Drška Milan (Zlechov) 1 SU nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/6a, Fojtík Josef (Návojná-D) 3 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1, Kovář Jan (Juřinka-D) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/6a, Kindl Zdeněk (Franc. Lhota-VD) pokuta 500 Kč 10. 10. 12 – čl.6, SPŘ/13, Laščák Václav (Tečovice-D) zákaz výkonu funkce kapitána 7. 10. 12 – P1/10d, Vacula Jaromír (Tečovice-VD) 3 měs. nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/10d, Hynčica Luděk (Tečovice-T) 3 měs. nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/10d, Skalník Eduard (Mladcová-D) odloženo, Františák Tomáš (Lidečko-D) 1 SU nepodmíněně 7. 10. 12 – P1/6a, Otáhal David (Kněžpole-D) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/6a, Šopík Alexandr (Slušovice-SŽ) 1 SU nepodmíněně 6. 10. 12 – P1/1, Staško Slavomír (rozhodčí) zákaz funkce rozhodčího 11. 10. 12 – čl. 6/Z3, Mihálik Peter (rozhodčí) pokuta 300 Kč splatná 25. 10. 12 – čl.6,P3/2b, Vobořil Václav (rozhodčí) pokuta 200 Kč splatná 25. 10. 12 – čl.6,P3/2b, Novák Jaroslav (rozhodčí) činnost uvolněna 11. 10. 12, Olša Viktor (rozhodčí) činnost uvolněna 11. 10. 12, Fojtík Jakub (Hor. Lideč) 2 SU podmíněně 30. 4. 13, Šerý Jiří (rozhodčí) na jednání DK 17. 10. 2012 v 15.00.

3. STK schválila výsledky zápasů 8. kola – nedostatky: Provodov – Boršice problém s podpisem K hostů – na jednání STK 17. 10. 2012 15.00 se dostaví ved. mužstva hostů, I.A-A: Vizovice – Podlesí neúplné hlášeni 50 D, I.B-A: Jablůnka – Lhota u Vs. neúplné hlášeni 50 D, KP-D: Dol.Němčí – Napajedla neúplné hlášeni 50D, 1. Valašský FC – Luhačovice nehlášený výsledek 200 D, KSD-A: Štítná n/Vl. – Tečovice 3:0 kontumačně za neoprávněný start 3 000 H, Val. Klobouky – Hovězí neúplné hlášeni 50 D, V. Karlovice – Slavičín neúplné hlášeni 50 D, KP-MZ: 1. Valašský FC – V. Otrokovice neúplné hlášeni 50 D, KS-SZB: Uh. Ostroh – Kvasice zápisy ručně 50 D, KS-MZB: Uh. Ostroh – Kvasice zápisy ručně 50 D.

4. Termínové změny:

4.1. Termíny dohrávek 9. kola dle dohod oddílů či nařízení STK:
I.A-A: Val. Klobouky – Hovězí 18. 11.12 13.30, I.A-B: Dol. Němčí – O. N. Ves 17. 10. 12 15.00, Val. Polanka – Poličná 19.10.12 15.30, I.B-C: Havřice – Slavkov 19. 10. 12 15.00, Nedakonice – Osvětimany 18. 11. 12 13.30, Prakšice – Strání 2. 11. 12 14.00.

4.2. Ostatní termínové změny:

I.A-A: Štítná n/Vl. – Brumov B 4. 11. 12 10.15 300 D, I.A-B: Ořechov – Fryšták 28. 10. 12 14.00 300 D, Nedachlebice – Kněžpole 10. 11. 12 10.30, I.B-A: Choryně – Poličná 4. 11. 12 13.30 300 D, I.B-B: V. Otrokovice B – Lukov (28. 10. 12 10.30) kolize s Region´s cupem, Lužkovice – Březnice 10. 11. 12 13.30 300 D, KSD-A: Malenovice – Mladcová 28. 10. 12 14.00 kolize s Region´s cupem, Štítná n/Vl. – Franc.Lhota 3. 11. 12 13.30 150 D, Slavičín – Hovězí 3. 11. 12 13.30 150 D, Slavičín – Tečovice 11. 11. 12 13.30 150 D, KSD-B: Uh. Ostroh – Boršice 25. 10. 12 15.00 300 H, Boršice – Nedachlebice 27. 10. 12 10.00 Stříbrnice, Nedachlebice – Kněžpole 10. 11. 12 8.30, KS-SZB: 1. FC Slovácko- dívky – Uh. Ostroh 23.10.12 16.00, UT Širůch 300 D, Morkovice – Hluk 25. 10. 12 15.00 300 H, Nedakonice – Bojkovice 25. 10. 12 14.30, Boršice – Uh. Ostroh 13. 10. 12 14.00 300 H, Bojkovice – Kvasice 20. 10. 2012 9.30 300 H, KS-MZB: 1. FC Slovácko- dívky – Uh. Ostroh 23. 10. 12 17.45 UT Širůch, Morkovice – Hluk 25. 10. 12 16.45, Nedakonice – Bojkovice 25. 10. 12 16.00, Boršice – Uh. Ostroh 13. 10. 12 15.45, Bojkovice – Kvasice 20. 10. 2012 11.15.

KP muži XI. kolo, 21. 10. 12 14.00
Provodov – Kateřinice So ÚZM Mičkal Chlevišťan Bělunek
Vlachovice – Uh.Brod So ÚZM Slavík Havlín Šumšal
Holešov – V.Karlovice So ÚZM Poláček Štěpánek Žniva
Slušovice – Bystřice p/H. So ÚZM Schnumacher Vacula Zpěvák
Chropyně – Boršice So ÚZM Kozubík Konečný Prokop
1. Valašský FC – Vigantice Ne ÚZM Mejzlík Poláček Stodůlka
Luhačovice – Vsetín So ÚZM Veselský Březáček Valčík

I.A-A XI. kolo 21.10.12 14.00
Vidče – Brumov B So ÚZM Skalický Dokoupil Nohavica
Štítná n/Vl. – Juřinka Ne ÚZM Vacula Schnumacher Měšťánek
Val. Klobouky – Hutisko Ne ÚZM Kotačka Mikulášek Surovec
Nedašov – Val.Meziříčí B Ne ÚZM Filgas Kozubík Novák Ji
Vizovice – Hovězí Ne ÚZM Šubík Dujíček Polaštík
Dol.Bečva – Podkop.Lhota Ne ÚZM Dokoupil Skalický Bělunek
Zubří – Podlesí Ne ÚZM Zubek Mičkal Škrobák

I.A-B XI. kolo 21.10.12 14.00
Ořechov – Březolupy So ÚZM Bernatík Polaštík Dlouhý
Fryšták – Bojkovice Ne ÚZM Žniva Chlevišťan Mikoška
Újezdec – Kněžpole Ne ÚZM Konečný Prokop Zpěvák
Mladcová – Hluk Ne ÚZM Schmid Havránek Veselský
Dol.Němčí – Příluky Ne ÚZM Valčík Březáček Fabián
Nedachlebice – Kvasice Ne ÚZM Vlašic Dostálek Bartoň
Žalkovice – O.N.Ves Ne ÚZM Havlín Slavík Zicháček

IX. kolo dohrávky
Dol.Němčí – O.N.Ves 17.10.12 15.00 Vlašic Mitáček Řihák

I.B-A XI. kolo, 21.10.12 14.00
Val.Polanka – Franc.Lhota Ne ÚZM Macháč Hrbáček OFS Saidl
Hor.Lideč – Janová So ÚZM Vobořil Macháč Měšťánek
Zašová – Poličná Ne ÚZM Blažek Kýr OFS Lysák
Jablůnka – Slavičín B So ÚZM Ruman Blažek Kýr
Choryně – Hrachovec So ÚZM Staško Stodůlka Škrobák
Kelč – Lhota u Vs. So ÚZM Beneš Novák Jar. Olša
Val.Příkazy – Lidečko Ne 10.00 Holub Bělunek Škrobák

IX. kolo dohrávky
Val. Polanka – Poličná 19.10.12 15:30 Blažek Skalický Dokoupil

I.B-B
XI. kolo 21.10.12 14.00
Skaštice – Jaroslavice Ne ÚZM Houšť Ruman
Admira Hulín – V.Otrokovice B Ne ÚZM Ponížil Horváth
Lukov – Malenovice Ne ÚZM Perutka Nohavica Staško
Baťov 1930 – Tečovice 19.10.12 18:30 Malota Dujíček Šubík
Louky – Březnice So ÚZM Panáček Faic Daněk
Lubná – Kostelec u Hol. Ne ÚZM Koláček
Těšnovice – Lůžkovice Ne ÚZM Janča Toman

I.B-C
XI. kolo 21.10.12 14.00
Jalubí – Slavkov Ne ÚZM Němec Malota
Zdounky – Havřice Ne ÚZM Faic Panáček OFS Karlík
KORYNA – Ostr.Lhota Ne ÚZM Mitáček Šumšal Filipenský
Zlechov – Osvětimany 20.10.12 10.00 Filipenský Řihák
Prakšice – Nivnice 20.10.12 14.00 Mikulášek Janča Toman
Strání – Sušice Ne ÚZM Daněk Katrňák Řihák

IX. kolo dohrávky
Havřice – Slavkov 19.10.12 15.00 Surovec Měšťánek Macháč

KP-D
XI. kolo 21.10.12 11:30
Vsetín – Brumov So 10.00 Dokoupil
Kunovice – Uh.Brod So 10.00 Kotačka
Hulín – Návojná So 10.00 Koláček
Paseky Zlín – Bystřice p/H. So 10.00 Daněk
Dol.Němčí – Baťov 1930 Ne ÚZD Fabián
1.Valašský FC – Vlachovice 20.10.12 10.00 Zubek
Luhačovice – Napajedla So 10.00 Havránek

KSD-A
XI. kolo 21.10.12 11:30
Val.Polanka – Franc.Lhota So ÚZM Havránek
Štítná n/Vl. – Juřinka Ne ÚZD Měšťánek
Val.Klobouky – Malenovice Ne 3h před ÚZM Surovec
Mladcová – Tečovice Ne ÚZD Veselský
Louky – Hovězí Ne 10.00 Dlouhý
V.Karlovice – Holešov Ne 10.00 Mičkal
Slavičín – Lidečko So 10.00 Mejzlík

KSD-B
XI. kolo 21.10.12 11:30
Morkovice – Buchlovice So 10.00 Katrňák
Kunovice B – Bojkovice So 12:15 Kotačka
Nedakonice – Kněžpole 29.8.2012 17.00 Němec 0 0 0 0
KORYNA – Chropyně Ne ÚZD Šumšal
Uh.Ostroh – Boršice 25.10.12 15.00 Zpěvák
Nedachlebice – Kvasice Ne ÚZD Bartoň
Strání – O.N.Ves 20.10.12 12.00 Fabián

KP-SZ
XI. kolo 20.10.12 9:30
Vsetín – Kunovice Ne ÚZŽ Kýr
Brumov – Uh.Brod So ÚZŽ Surovec
Nedašov – Poličná Ne ÚZŽ Novák Ji.
Louky – Slušovice So ÚZŽ Faic
1.Valašský FC – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Stodůlka
V.Otrokovice – Ratiboř So ÚZŽ Mitáček

KP-MZ
XI. kolo 20.10.12 11:15
Vsetín – Kunovice Ne ÚZŽ Kýr
Brumov – Uh.Brod So ÚZŽ Surovec
Nedašov – Poličná Ne ÚZŽ Novák Ji.
Louky – Slušovice So ÚZŽ Faic
1.Valašský FC – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Stodůlka
V.Otrokovice – Ratiboř So ÚZŽ Mitáček

KS-SZA
XI. kolo 20.10.12 9:30
Vlachovice – Štítná n/Vl. So ÚZŽ Šumšal
Val.Klobouky – Slavičín So ÚZŽ Macháč
Holešov – V.Karlovice So ÚZŽ Žniva
Luhačovice – Bystřice p/H. Ne ÚZŽ Vobořil
Hulín – Paseky Zlín Ne ÚZŽ Horváth
Juřinka – Hor.Bečva Ne ÚZŽ Nohavica

KS-MZA
XI. kolo 20.10.12 11:15
Vlachovice – Štítná n/Vl. So ÚZŽ Šumšal
Val.Klobouky – Slavičín So ÚZŽ Macháč
Holešov – V.Karlovice So ÚZŽ Žniva
Luhačovice – Bystřice p/H. Ne ÚZŽ Vobořil
Hulín – Paseky Zlín Ne ÚZŽ Horváth
Juřinka – Hor.Bečva Ne ÚZŽ Nohavica

KS-SZB
XI. kolo 20.10.12 9:30
Hluk – Strání So ÚZŽ Vlašic
Uh.Ostroh – Dol.Němčí So 3,5 před ÚZM Němec
St.Město – Boršice Ne ÚZŽ Malota
Bojkovice – Kvasice Ne ÚZŽ Řihák

KS-MZB
XI. kolo 20.10.12 11:15
Hluk – Strání So ÚZŽ Vlašic
Uh.Ostroh – Dol.Němčí So 2h před ÚZM Němec
St.Město – Boršice Ne ÚZŽ Malota
Bojkovice – Kvasice Ne ÚZŽ Řihák
SCM U17 a U16 starší, mladší dorost
Kroměříž – Jihlava NE 21.10.12 12:30+14:30 Antoníček Novák Jar. Olša
Zlín – Třinec S0 20.10.12 10:30+12:30 Dohnálek Šubík Dujíček
Kroměříž UT 16 – Zbr. Brno UT 16.10.12 15.00 Ponížil Panáček

MSDD sk. D a E starší, mladší dorost

Val. Meziříčí – Slušovice NE 21.10.12 10:15+12:30 Dubravský Nevrla Beneš

SpSM U15 a U14 (starší, mladší žáci)

Kroměříž – Břeclav S0 20.10.12 10.00+11.45 Bartoň Zicháček Ponížil
Slovácko – Vyškov NE 21.10.12 10.00+11.45 Dohnálek Zpěvák
Kroměříž – Zlín ČT 25.10.12 10.00+11.45 Batoň Dostálek Koláček

SpSM U13 a U12 (starší, mladší žáci)

Kroměříž – Břeclav ST 17.10.12 13:30+15.00 Antoníček Ponížil
Slovácko – Vyškov PÁ 19.10.12 16.00+17:30 Miko Němec
Val. Meziříčí – Fr.-Místek S0 20.10.12 10.00+11:30 Galásek Perutka
Zlín – Sparta Brno ST 24.10.12 13.00+14.45

MSL a MSD Ženy, sk. B

Holešov – Podivín S0 20.10.12 15:30 Seidl