1. VV:
Registrace v následujícím týdnu: ÚT 2.10.2012, ČT 4.10.2012 a PÁ 5.10.2012 v době 08.00 – 12.00 hodin !!!
1.1. V termínu 15. 11. 2012 – 28. 2. 2013 proběhne výměna registračních průkazů. Výměna se netýká pouze RP vydaných po 1. 7. 2012, které již obsahují ID. Pracoviště registrace v Olomouci provedou výměnu RP pro kluby hrající v soutěžích dospělých v Gambrinus lize, II. lize, MSFL a divizích na Moravě. Pracoviště při Zlínském KFS provede výměnu RP pro oddíly OFS KM, UH, ZL a VS. Oddíly předají RP na příslušném OFS dle pokynů OFS. Kluby předají na OFS reg. průkazy, jejichž výměnu budou požadovat, včetně aktuálních originálních fotografií v rozměru 3,5 a 4,5 cm. Žádáme oddíly, aby si s dostatečným předstihem zajistili fotografie hráčů.
1.2. Výkonný výbor Zlínského krajského fotbalového svazu vyhlašuje Cenu Fair – play pro soutěžní ročník 2012/13. VV Zl KFS chce touto cestou ocenit ušlechtilé sportovní činy a skutky v průběhu soutěžního ročníku 2012/13 ve všech kategoriích krajských soutěží. Návrh na udělení Ceny Fair-play může navrhnout fotbalový oddíl, klub, který se zúčastňuje soutěží řízených Zl KFS, dále funkcionář, rozhodčí, fanoušek či hráč.
V návrhu je třeba uvést:
• popis činu, který se stal při fotbalových zápasech krajských soutěží Zl KFS
• jméno a příjmení navrženého
• datum narození
• adresu bydliště navrhovaného, případně příslušnost ke klubu
• jméno a příjmení, bydliště navrhovatele
Návrh je nutné zaslat na Zl KFS, Hradská 854, 760 01 Zlín v termínu do 20. června 2013. Ze zaslaných návrhů vyhodnotí VV Zl KFS nejpříkladnější čin.
1.3. Zlínský krajský fotbalový svaz pod záštitou předsedy FAČR Miroslava Pelty vyhlašuje pro všechny mladé hráče nar. v roce 1999–2000 akci KAŽDÝ MŮŽE BÝT REPREZENTANTEM.
• Akce se koná ve čtvrtek 25. října 2012 od 16.30 hodin ve sportovním areálu SK Baťov 1930 v Otrokovicích. Tréninková jednotka bude probíhat pod vedením profesionálních trenérů mládeže a hráčů amatérské reprezentace ČR. Následovat budou modelová utkání a autogramiáda. Každému účastníkovi bude zapůjčen dres reprezentace ČR a míč PUMA. Pitný režim a občerstvení pro hráče zajištěno.
• Přihláška: uveďte jméno a příjmení, rok narození, mateřský klub, mobil na rodiče, emailovou adresu a zašlete na Zlínský KFS, email: lukas@kfszlin.cz. Případné dotazy zodpoví sekretář Zl KFS p. Radovan Lukáš. Akce je kapacitně omezena (28 hráčů + 4 brankaři), přihlášky zasílejte do 18. října 2012
2. DK:
Křižan Dalibor (Podlesí, I.A-A) 1 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/6a, Šenkeřík Daniel (Nedašov, I.A-A) 1 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/6a, Fojtík Jakub (Hor. Lideč, I.B-A) 4 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/7b, Landa Jiří y(Choryně, I.B-A) neprojednáno, Vichorec Petr (Malenovice, I.B-B) 1 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/6a, Staško Slavomír (rozhodčí, I.B-B) pokuta 300 Kč splatná 10. 10. 12 – čl.6,P3/2b, Hejda Aleš (Sušice, I.B-C) 1 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/6a, Orság Aleš (V. Karlovice-D, KSD-A) 1 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/6a, Konečný David (Bystřice p/H.-D, KP-D) 1 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/1, Stojaspal Tomáš (Dol. Němčí-D, KP-D) 1 SU nepodmíněně 23. 9. 12 – P1/6a, Jurajda Robert (Zubří, I.A-A) nevyhovuje,
Slezák Zdeněk (O. N. Ves, I.A-B) nevyhovuje, Ševčíková Adriana (Morkovice-SŽ, KS-SŽB) 2 měs. nepodmíněně 9. 9. 12 – P1/10d, Morkovice – pokuta 1000 Kč – čl.6,SPŘ/13.
3. STK schválila výsledky zápasů 7. kola – nedostatky:
KP: Provodov – Boršice problém s podpisem K hostů – upozornění pro oddíly: zápis o utkání podepisují jen k tomu oprávněné osoby! I.A-A: Hutisko – Brumov B neúplné hlášení 50 D, Hutisko – Brumov B sestava H není seřazena vzestupně 50 H, Vidče – Hovězí AR2 polit divákem D – špatná poř. služba 500 D, Štítná n/Vl. – Podkop.Lhota AR1 polit vodou – špatná poř. služba 500 D, Val. Klobouky – Podlesí vykázání 2 diváků H, námitka kap. H 200 H, I.B-B: V. Otrokovice B – Tečovice nehlášený výsledek 400 D, KP-D: Paseky Zlín – Luhačovice nehlášený výsledek 200 D, KP-SZ: Vsetín – Louky sestava D není seřazena vzestupně 50 D, KP-MZ: Uh. Brod – Slušovice sestava H není seřazena vzestupně 50 H, KS-MZA: Vlachovice – Paseky Zlín neúplné hlášení 50 D.
4. STK schválila výsledky čtvrtfinále soutěže O pohár Hejtmana Zlínského kraje – v semifinále se utkají v jarní části soutěže dvojice: Nedachlebice – Luhačovice, Podlesí – Štítná n. Vl.
5. Termínové změny: I.A-A: Brumov B – Podlesí 27. 10. 12 14. 00 Návojná (300 D), I.B-B: Louky – Lužkovice 7. 10. 12 15.00 (600 D), KSD-B: Nedakonice – Boršice 6. 10. 12 10.00 (300 D), Strání – O. N. Ves 20. 10. 12 12.00 (150 D), Boršice – Nedachlebice 27. 10. 12 11.00 Stříbrnice, KS-SZB: Boršice – Bojkovice 28. 10. 12 9.30 Stříbrnice, KS-MZB: Boršice – Bojkovice 28. 10. 12 11.15 Stříbrnice.
Delegace sudích
KP muži IX. kolo 7. 10. 12 15.00
Uh. Brod – Kateřinice So ÚZM Vacula Schnumacher Kotačka
Provodov – V. Karlovice So ÚZM Dostálek Šumšal Zpěvák
Vlachovice – Bystřice p/H. 7. 10. 12 15.00 Valčík Březáček Poláček
Holešov – Boršice So ÚZM Prokop Konečný Havlín
Slušovice – Vigantice So ÚZM Chlevišťan Stodůlka Žniva
Chropyně – Vsetín So ÚZM Štěpánek Mejzlík Slavík
1. Valašský FC – Luhačovice Ne ÚZM Kozubík Krajča Veselský
I.A-A IX. kolo, 7. 10. 12 15.00
Juřinka – Brumov B So ÚZM Zubek Bělunek Beneš
Vidče – Hutisko So ÚZM Veselský Krajča Nohavica
Štítná n/Vl. – Val. Meziříčí B Ne ÚZM Šumšal Zpěvák Mikulášek
Val. Klobouky – Hovězí Ne ÚZM Bernatík Prokop Macháč
Nedašov – Podkop.Lhota Ne ÚZM Mejzlík Štěpánek Hrbáček
Vizovice – Podlesí Ne ÚZM Kýr Blažek Dokoupil
Dol.Bečva – Zubří Ne ÚZM Mičkal Škrobák Chlevišťan
I.A-B IX. kolo, 7. 10. 12 15.00
Bojkovice – Březolupy So ÚZM Šubík Dujíček Janča
Ořechov – Kněžpole So ÚZM Poláček Mikulášek Fabián
Fryšták – Hluk Ne ÚZM Houdek Janča Toman
Újezdec – Příluky Ne ÚZM Schmid Havránek Daněk
Mladcová – Kvasice Ne ÚZM Dujíček Polaštík Šerý
Dol. Němčí – O. N. Ves Ne ÚZM Vlašic Filipenský Řihák
Nedachlebice – Žalkovice Ne ÚZM Kotačka Dostálek Bartoň
I.B-A IX. kolo, 7. 10. 12 15.00
Janová – Franc. Lhota So ÚZM Daněk Schmid Havránek
Val. Polanka – Poličná Ne ÚZM Houšť Dokoupil Skalický
Hor. Lideč – Slavičín B So ÚZM Skalický Měšťánek Surovec
Zašová – Hrachovec Ne ÚZM Ponížil Škrobák Bělunek
Jablůnka – Lhota u Vs. So ÚZM Holub Perutka
Choryně – Lidečko So ÚZM Dokoupil Blažek Ponížil
Kelč – Val.Příkazy So ÚZM Nevrla Mičkal
I.B-B IX. kolo, 7. 10. 12 15.00
V. Otrokovice B – Jaroslavice 6. 10. 12 15.00 Ruman Houšť Staško
Skaštice – Malenovice Ne ÚZM Perutka SD1 Holub SD1 OKR Karlík
Admira Hulín – Tečovice Ne ÚZM Beneš SD1 Faic
Lukov – Březnice Ne ÚZM Novák Ji Figas
Baťov 1930 – Kostelec u Hol. 5. 10. 12 18.30 Hrbáček Vobořil
Louky – Lužkovice 7. 10. 12 15.00 Staško Ruman
Lubná – Těšnovice Ne ÚZM Konečný Slavík
I.B-C IX. kolo, 7. 10. 12 15.00
Havřice – Slavkov Ne ÚZM Surovec
Jalubí – Zlámanec Ne ÚZM Koláček Zicháček Mitáček
Zdounky – Ostr.Lhota 6. 10. 12 15.00 Šerý Zicháček OFS Slováček
Nedakonice – Osvětimany Ne ÚZM Fabián
KORYNA – Nivnice Ne ÚZM Němec Katrňák
Zlechov – Sušice Ne 10.00 Mitáček Němec
Prakšice – Strání Ne ÚZM Vobořil
KP-D IX. kolo, 7. 10. 12 12.30
Uh. Brod – Brumov Ne 10.00 Poláček
Vsetín – Návojná So 10.00 Surovec
Kunovice – Bystřice p/H. So 10.00 Mitáček
Hulín – Baťov 1930 So 10.00 Konečný
Paseky Zlín – Vlachovice So 10.00 Havránek
Dol.Němčí – Napajedla Ne ÚZD Řihák
1.Valašský FC – Luhačovice 6. 10. 12 10.00 Mičkal
KSD-A IX. kolo, 7. 10. 12 12.30
Juřinka – Franc.Lhota So 3h před ÚZM Beneš
Val. Polanka – Malenovice So ÚZM Kýr
Štítná n/Vl. – Tečovice Ne ÚZD Mikulášek
Val. Klobouky – Hovězí Ne 3h před ÚZM Macháč
Mladcová – Holešov Ne ÚZD Šerý
Louky – Lidečko Ne 10.00 Mihálik
V. Karlovice – Slavičín Ne 10.00 Zubek
KSD-B IX. kolo, 7. 10. 12 12.30
Bojkovice – Buchlovice So ÚZD Janča
Morkovice – Kněžpole So 10.00 Horváth
Kunovice B – Chropyně So 12.15 Mitáček
Nedakonice – Boršice 6. 10. 12 10.00 Filipenský
KORYNA – Kvasice Ne ÚZD Katrňák
Uh. Ostroh – O. N. Ves So ÚZM Vlašic
Nedachlebice – Strání Ne ÚZD Řihák
KP-SZ IX. kolo, 6. 10. 12 9.30
Uh. Brod – Kunovice So ÚZŽ Toman
Vsetín – Poličná Ne ÚZŽ Skalický
Brumov – Slušovice So ÚZŽ Valčík
Nedašov – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Filgas
Louky – Ratiboř So ÚZŽ Faic
1.Valašský FC – V.Otrokovice Ne ÚZŽ Škrobák
KP-MZ IX. kolo, 6. 10. 12 11.15
Uh. Brod – Kunovice So ÚZŽ Toman
Vsetín – Poličná Ne ÚZŽ Skalický
Brumov – Slušovice So ÚZŽ Valčík
Nedašov – Baťov 1930 Ne ÚZŽ Filgas
Louky – Ratiboř So ÚZŽ Faic
1. Valašský FC – V.Otrokovice Ne ÚZŽ Škrobák
KS-SZA IX. kolo, 6. 10. 12 9.30
Slavičín – Štítná n/Vl. So ÚZŽ Březáček
Vlachovice – V. Karlovice So ÚZŽ Hrbáček
Val. Klobouky – Bystřice p/H. So ÚZŽ Vobořil
Holešov – Paseky Zlín So ÚZŽ Polaštík
Luhačovice – Hor. Bečva Ne ÚZŽ Mihálik
Hulín – Juřinka Ne ÚZŽ Zicháček
KS-MZA IX. kolo, 6. 10. 12 11.15
Slavičín – Štítná n/Vl. So ÚZŽ Březáček
Vlachovice – V. Karlovice So ÚZŽ Hrbáček
Val. Klobouky – Bystřice p/H. So ÚZŽ Vobořil
Holešov – Paseky Zlín So ÚZŽ Polaštík
Luhačovice – Hor.Bečva Ne ÚZŽ Mihálik
Hulín – Juřinka Ne ÚZŽ Zicháček
KS-SZB IX. kolo, 6. 10. 12 9.30
Strání – Nedakonice Ne ÚZŽ Šumšal
Morkovice – 1. FC Slovácko- dívky Ne ÚZŽ Slavík
Hluk – Dol.Němčí So ÚZŽ Zpěvák
KORYNA – Boršice So ÚZŽ Katrňák
Uh. Ostroh – Kvasice So 3,5 před ÚZM Houdek
St. Město – Bojkovice Ne ÚZŽ Dostálek
KS-MZB IX. kolo, 6. 10. 12 11.15
Strání – Nedakonice Ne ÚZŽ Šumšal
Morkovice – 1.FC Slovácko- dívky Ne ÚZŽ Slavík
Hluk – Dol.Němčí So ÚZŽ Zpěvák
KORYNA – Boršice So ÚZŽ Katrňák
Uh. Ostroh – Kvasice So 2h před ÚZM Houdek
St. Město – Bojkovice Ne ÚZŽ Dostálek
SCM U17 a U16 starší, mladší dorost
Slovácko – Sigma Olomouc S0 6. 10. 12 10.15+12.30 Gasnárek Němec Řihák
Kroměříž – Zbr. Brno NE 7. 10. 12 12.30+14.30 Gloser Havlín Horváth
Zlín – Opava ÚT 9. 10. 12 12.00+14.00 Bartoň Dostálek Schmid
MSDD sk. D a E starší, mladší dorost
Val. Meziříčí – Přerov NE 7. 10. 12 10.15+12.30 Vojkovský Stodůlka Nevrla
SpSM U15 a U14 (starší, mladší žáci)
Kroměříž – Prostějov S0 6. 10. 12 10.00+11.45 Mrázek Zicháček Panáček
Slovácko – Jihlava NE 7. 10. 12 10.00+11.45 Tomanec Janča Toman
Slovácko – Zbr. Brno ST 10. 10. 12 15.00+16.45 Ondráš Zpěvák Fabián
SpSM U13 a U12 (starší, mladší žáci)
Val. Meziříčí – Hlučín S0 6. 10. 12 10.00+11.30 Galásek Perutka
Kroměříž – Prostějov ST 3. 10. 12 14.00+15.30 Koláček
Slovácko – Jihlava PA 5. 10. 12 16.00+17.30 Němec
MSL a MSD Ženy, sk. B
Holešov – N. Sady S0 6. 10. 12 15.30 Antoníček
Holky Holešov – Olomouc NE 7. 10. 12 14.00 Ogrodník