1. VV:

1.1. V termínu 15. 11. 2012 – 28. 2. 2013 proběhne výměna registračních průkazů.

Výměna se netýká pouze RP vydaných po 1. 7. 2012, které již obsahují ID. Pracoviště registrace v Olomouci provedou výměnu RP pro kluby hrající v soutěžích dospělých v Gambrinus lize, II. lize, MSFL a divizích na Moravě. Pracoviště při Zlínském KFS provede výměnu RP pro oddíly OFS KM, UH, ZL a VS. Výměna se bude provádět osobně dle harmonogramu. Kluby se ve stanoveném termínu dostaví na Zl KFS se všemi RP, jejichž výměnu budou požadovat, včetně aktuálních originálních fotografií v rozměru 3,5 a 4,5 cm. Žádáme oddíly, aby si s dostatečným předstihem zajistili fotografie hráčů.

1.2. Výkonný výbor Zlínského krajského fotbalového svazu vyhlašuje Cenu Fair – play pro soutěžní ročník 2012/13.

VV Zl KFS chce touto cestou ocenit ušlechtilé sportovní činy a skutky v průběhu soutěžního ročníku 2012/13 ve všech kategoriích krajských soutěží. Návrh na udělení Ceny Fair-play může navrhnout fotbalový oddíl, klub, který se zúčastňuje soutěží řízených Zl KFS, dále funkcionář, rozhodčí, fanoušek či hráč.

V návrhu je třeba uvést:

• popis činu, který se stal při fotbalových zápasech krajských soutěží Zl KFS
• jméno a příjmení navrženého
• datum narození
• adresu bydliště navrhovaného, případně příslušnost ke klubu
• jméno a příjmení, bydliště navrhovatele

Návrh je nutné zaslat na Zl KFS, Hradská 854, 760 01 Zlín v termínu do 20. června 2013. Ze zaslaných návrhů vyhodnotí VV Zl KFS nejpříkladněj­ší čin.

1.3. Ke dni 20. 12. 2012 neposlaly soupisky starších a mladších přípravek na Zl KFS tyto oddíly:

Brumov, Val. Klobouky, Ratiboř, Slavičín, Holešov (jen starší), Kroměříž A i B, Chropyně, Hulín, Paseky Zlín, Baťov 1930, V. Otrokovice, Boršice, St. Město. Uh. Brod. Tiskopisy na soupisky byly zaslány na oddíly a trenéry 6. 9. 2012.

1.4. Zlínský krajský fotbalový svaz pod záštitou předsedy FAČR Miroslava Pelty vyhlašuje pro všechny mladé hráče nar. v roce 1999–2000 akci KAŽDÝ MŮŽE BÝT REPREZENTANTEM.

• Akce se koná ve čtvrtek 25. října 2012 od 16.30 hodin ve sportovním areálu SK Baťov 1930 v Otroko­vicích. Tréninková jednotka bude probíhat pod vedením profesionálních trenérů mládeže a hráčů amatérské reprezentace ČR. Následovat budou modelová utkání a autogramiáda. Každému účastníkovi bude zapůjčen dres reprezentace ČR a míč PUMA. Pitný režim a občerstvení pro hráče zajištěno.

• Přihláška: uveďte jméno a příjmení, rok narození, mateřský klub, mobil na rodiče, emailovou adresu a zašlete na Zlínský KFS, email: lukas@kfszlin.cz. Případné dotazy zodpoví sekretář Zl KFS p. Radovan Lukáš. Akce je kapacitně omezena (28 hráčů + 4 brankaři), přihlášky zasílejte do 18. října 2012

2. DK

Holba Rostislav (Štítná n/Vl., Pohár) 1 SU nepodmíněně 12. 9.12 – P1/6a,

Tichý Tomáš (Zubří, I.A-A) 1 SU nepodmíněně 16. 9. 12 – P1/6a,

Smolka Simon (Val. Klobouky, I.A-A) 1 SU nepodmíněně 16. 9. 12 – P1/6a,

Popelka Antonín (Újezdec, I.A-B) 1 SU nepodmíněně 16. 9. 12 – P1/6a,

Teplý Michal (Lukov, I.B-B) 3 SU nepodmíněně 16. 9. 12 – P1/3b,

Žaluda Jakub (Jalubí, I.B-C) 1 SU nepodmíněně 16. 9. 12 – P1/6a,

Ševčíková Adriana (Morkovice-SŽ, KS-SŽB) 3 měs. nepodmíněně 15. 9. 12 – P1/10b,

Hrnčíř Ondřej (Morkovice-SŽ, KS-SŽB) 1 měs. nepodmíněně 15. 9. 12 – P1/10d,

Juřena Jiří (Morkovice-VD, KS-SŽB) 3 měs. nepodmíněně 15. 9. 12 – P1/10d,

Krejčí Karel (Morkovice-T, KS-SŽB) 3 měs. nepodmíněně 15. 9. 12 – P1/10d,

Urban Vladimír (Vidče, I.A-A) 2 SU podmíněně 18. 12. 12,

Daněk Jaroslav (Zdounky, I.B-C) 1 SU podmíněně 18. 12. 12,

Slavický Tomáš (Tečovice D, KSD-A)1 SU podmíněně 18. 12. 12.

3. STK schválila výsledky zápasů 6. kola – nedostatky:

I.A-B: Žalkovice – Újezdec neúplné hlášení 50 D, Příluky – Bojkovice nápoje do skla i přes upozornění DS! 200 D, I.B-B: Těšnovice – Lukov prokopnuté dveře R hráčem H10 Brázdou, úhrada D provedena 500 H, Lužkovice – Admira Hulín nehlášený výsledek 400 D, KP-D: Luhačovice – Hulín sestava D není seřazena vzestupně 50 D, KSD-A: V. Karlovice – Mladcová neúplné hlášení 50 D, Tečovice – Malenovice sestava D není seřazena vzestupně 50 D, KP-SZ: Ratiboř – Vsetín sestava H není seřazena vzestupně 50 H, KS-SZA: Hor. Bečva – Vlachovice sestava H není seřazena vzestupně 50 H, KS-SZB: Kvasice – Morkovice 3:0 kontumačně pro neoprávněný start + další hráč (nenastoupil ke hře) viz. opatření dále *) 2 000 H, KS-MZB: Boršice – Strání neúplné hlášení 50 D,

4. Termínové změny:

I.A-A: Brumov B – Podlesí 27. 10. 12 14.00 – 300 D, I.B-A: Hrachovec – Hor. Lideč 28. 9. 12 16.00 – 600 H, I.B-C: Zlechov – Osvětimany 20. 10. 12 10.00 300 D, KSD-B: Strání – Uh. Ostroh 29. 9. 12 12.00 300 H, KSD-B: Kvasice – Nedakonice 29. 9. 12 14.00, 300 D, KS-SZA: Luhačovice – Hulín 22. 9. 12 9.30 300 D, KS-MZA: Luhačovice – Hulín 22. 9. 12 11.15, KS-SZB: Boršice – Hluk 28. 9. 12 9.30 300 H, KS-MZB: Boršice – Hluk 28. 9. 12 11.15.

5. Různé:

5.1. Po zjištění 2. případu neoprávněného startu hráče v mužstvu starších žáků FC Morkovice, STK nařizuje povinné „konfrontace" všech hráčů včetně vedení družstva !!! STK žádá rozhodčí utkání o zajištění bezproblémového provedení zjištění totožnosti. Termín: do 11. 11. 2012.

delegace sudích KFS Zlín

KP muži VIII. kolo 30. 9. 12 15.30
Kateřinice – 1.Valašský FC So ÚZM Zpěvák Havlín Šumšal
Luhačovice – Chropyně So ÚZM Schnürmacher Vacula Mikulášek
Vsetín – Slušovice So ÚZM Březáček Valčík Poláček
Vigantice – Holešov So ÚZM Veselský Prokop Krajča
Boršice – Vlachovice Ne ÚZM Krajča Kozubík Dostálek
Bystřice p/H. – Provodov So ÚZM Mejzlík Štěpánek Konečný B.
V.Karlovice – Uh.Brod So ÚZM Mičkal Žniva Stodůlka

I.A-A VIII. kolo, 30. 9. 12 15.30
Brumov B – Dol.Bečva Ne 10.00 Mikulášek Kostelník Bartoň
Zubří – Vizovice Ne ÚZM Bělunek Holub Nevrla
Podlesí – Nedašov Ne ÚZM Blažek Kýr Perutka
Podkop.Lhota – Val.Klobouky Ne ÚZM Chlevišťan Zubek Staško
Hovězí – Štítná n/Vl. Ne ÚZM Stodůlka Kneisl Z. Ruman
Val.Meziříčí B – Vidče Ne 10.00 Dokoupil Blažek Kýr
Hutisko – Juřinka Ne ÚZM Havránek Schmid Veselský

I.A-B VIII. kolo, 30. 9. 12 15.30
Březolupy – Nedachlebice Ne ÚZM Skalický Dokoupil Konečný B.
Žalkovice – Dol.Němčí Ne ÚZM Škrobák Mičkal Zicháček
O.N.Ves – Mladcová So ÚZM Zicháček Polaštík Janča
Kvasice – Újezdec Ne ÚZM Havlín Dujíček Bernatík
Příluky – Fryšták Ne ÚZM Nohavica Žniva Polaštík
Hluk – Ořechov Ne ÚZM Janča Toman Kotačka
Kněžpole – Bojkovice So ÚZM Filgas Skalický Filipenský

I.B-A VIII. kolo, 30. 9. 12 15.30
Franc.Lhota – Kelč Ne ÚZM Měšťánek Březáček OFS Hyžák
Val.Příkazy – Choryně Ne 10.00 Perutka Novák Ji.
Lidečko – Jablůnka Ne ÚZM Beneš Valčík
Lhota u Vs. – Zašová Ne ÚZM Šerý Dlouhý
Hrachovec – Hor.Lideč 28. 9. 12 16.00 Novák Ji.
Slavičín B – Val.Polanka Ne 10.15 Kotačka
Poličná – Janová So ÚZM Ruman Nohavica Staško

I.B-B VIII. kolo, 30. 9. 12 15.30
Jaroslavice – Lubná So ÚZM Schmid Havránek Faic
Těšnovice – Louky Ne ÚZM Katrňák Mitáček Ponížil
Lůžkovice – Baťov 1930 Ne ÚZM Mikoška Daněk
Kostelec u Hol. – Lukov So ÚZM Koláček Ponížil
Březnice – Admira Hulín Ne ÚZM Vobořil Hrbáček
Tečovice – Skaštice So ÚZM Panáček Mikoška Houšť
Malenovice – V.Otrokovice B Ne ÚZM Horváth Houšť

I.B-C VIII. kolo, 30. 9. 12 15.30
Slavkov – Prakšice So ÚZM Toman Řihák Fabián
Strání – Zlechov Ne ÚZM Fabián Šumšal Řihák
Sušice – KORYNA Ne ÚZM Faic Schnürmacher Vacula
Nivnice – Nedakonice Ne ÚZM Macháč Štěpánek Mejzlík
Osvětimany – Zdounky So ÚZM Malota Kotačka Katrňák
Ostr.Lhota – Jalubí Ne ÚZM Němec Filipenský Zpěvák
Zlámanec – Havřice Ne ÚZM Kostelník Mikulášek Poláček
Nedakonice – Zlámanec 28. 9. 12 10.00 Dlouhý Šerý Daněk,

KP-D VIII. kolo, 30. 9. 12 13.00
Brumov – 1.Valašský FC So 10.00 Valčík
Luhačovice – Dol.Němčí So 10.00 Zpěvák
Napajedla – Paseky Zlín So 3h před ÚZM Topolná Němec
Vlachovice – Hulín 29. 9. 12 10.00 Krajča
Baťov 1930 – Kunovice So 13.30 Daněk
Bystřice p/H. – Vsetín Ne 10.00 Koláček
Návojná – Uh.Brod Ne 10.00 Březáček

KSD-A VIII. kolo, 30. 9. 12 13.00
Franc.Lhota – V.Karlovice So ÚZM Mihálik
Slavičín – Louky So 10.00 Havránek
Lidečko – Mladcová So ÚZM Měšťánek
Holešov – Val.Klobouky So 10.00 Konečný B.
Hovězí – Štítná n/Vl. So ÚZM Dokoupil
Tečovice – Val.Polanka 29. 9. 12 13.00 Mikoška
Malenovice – Juřinka So ÚZD Houdek

KSD-B VIII. kolo, 30. 9. 12 13.00
Buchlovice – Nedachlebice So 3 h před ÚZM Kotačka
Strání – Uh.Ostroh 29. 9. 12 12.00 Šumšal
O.N.Ves – KORYNA So ÚZD Janča
Kvasice – Nedakonice 29. 9. 12 14.00 Bernatík
Boršice – Kunovice B So 3 h před ÚZM Katrňák
Chropyně – Morkovice So 10.15 Faic
Kněžpole – Bojkovice So ÚZD Filipenský

KP-SZ VIII. kolo, 29. 9. 12 9.30
Kunovice – 1.Valašský FC So ÚZŽ Fabián
V.Otrokovice – Louky So ÚZŽ Dlouhý
Ratiboř – Nedašov Ne ÚZŽ ml. a st. Holub
Baťov 1930 – Brumov So ÚZŽ Mitáček
Slušovice – Vsetín Ne ÚZŽ Staško
Poličná – Uh.Brod So ÚZŽ Beneš
Baťov 1930 – Kunovice 26. 9. 12 16.00 Ruman, Dohrávka

KP-MZ VIII. kolo, 29. 9. 12 11.15
Kunovice – 1.Valašský FC So ÚZŽ Fabián
V.Otrokovice – Louky So ÚZŽ Dlouhý
Ratiboř – Nedašov Ne ÚZŽ ml. a st. Holub
Baťov 1930 – Brumov So ÚZŽ Mitáček
Slušovice – Vsetín Ne ÚZŽ Staško
Poličná – Uh.Brod So ÚZŽ Beneš

III. kolo dohrávky
Baťov 1930 – Kunovice 26. 9. 12 17.45 Ruman

KS-SZA VIII. kolo, 29. 9. 12 9.30
Štítná n/Vl. – Hulín Ne ÚZŽ Macháč
Juřinka – Luhačovice Ne ÚZŽ Nevrla
Hor.Bečva – Holešov Ne ÚZŽ Zubek
Paseky Zlín – Val.Klobouky So ÚZŽ Šerý
Bystřice p/H. – Vlachovice So ÚZŽ Ponížil
V.Karlovice – Slavičín Ne ÚZŽ Filgas

KS-MZA VIII. kolo, 29. 9. 12 11.15
Štítná n/Vl. – Hulín Ne ÚZŽ Macháč
Juřinka – Luhačovice Ne ÚZŽ Nevrla
Hor.Bečva – Holešov Ne ÚZŽ Zubek
Paseky Zlín – Val.Klobouky So ÚZŽ Šerý
Bystřice p/H. – Vlachovice So ÚZŽ Ponížil
V.Karlovice – Slavičín Ne ÚZŽ Filgas

KS-SZB VIII. kolo, 29. 9. 12 9.30
Nedakonice – St. Město 30. 9. 12 9.30 Filipenský
Bojkovice – Uh. Ostroh Ne ÚZŽ Mejzlík
Kvasice – KORYNA So ÚZŽ Kozubík
Boršice – Hluk 28. 9. 12 9.30 Zpěvák
Dol.Němčí – Morkovice Ne ÚZŽ Schnürmacher
1. FC Slovácko- dívky – Strání 30. 9. 12 9.30 Toman
Morkovice – Nedakonice 27.9.12 16.00 Ponížil , předehrávka
KORYNA – 1.FC Slovácko- dívky 24.9.12 15.30
Strání – St.Město 28. 9. 12 9.30 Zpěvák, dohrávka

KS-MZB VIII. kolo, 29. 9. 12 11.15
Nedakonice – St.Město 30. 9. 12 11.15 Filipenský
Bojkovice – Uh.Ostroh Ne ÚZŽ Mejzlík
Kvasice – KORYNA So ÚZŽ Kozubík
Boršice – Hluk 28. 9. 12 11.15 Zpěvák
Dol.Němčí – Morkovice Ne ÚZŽ Schnürmacher
1. FC Slovácko- dívky – Strání 30. 9. 12 11.15 Toman
Morkovice – Nedakonice 27.9.12 17.45 Ponížil , předehrávka
KORYNA – 1. FC Slovácko- dívky 24.9.12 17.15
Strání – St.Město 28. 9. 12 11.15 Zpěvák, dohrávka