III. třída, sk. A – 11. kolo, neděle 4. listopadu (13.30)

2-11-1 Tučapy – Komárno (Dundová), 2-11-2 Kyselovice B – Pravčice (SO, Pagáč), 2-11-3 Žalkovice B - Kostelec u Hol. (11.00, Čech), 2-11-4 Loukov – Rymice (Zeman), 2-11-5 Hlinsko p. H. – Zahnašovice (Pančocha), 2-11-6 Rajnochovice - Rusava B (Mikšík)

III. třída, sk. B – 13. kolo, neděle 4. listopadu (13.30)

3-13-1 Litenčice - Lubná B (A. Novák), 3-13-2 Bezměrov – Bařice (Ševčík), 3-13-3 Troubky – Šelešovice (Jelínek), 3-13-4 Dřínov – Roštín (SO, Sedlák), 3-13-5 Lutopecny – Zlobice (Peška), 3-13-6 Rataje – Střílky (Sedlář)

Okresní přebor dorostu – 13. kolo

4-13-1 Těšnovice – Lubná (SO, 13.30, Jelínek), 4-13-2 Kostelec u Hol. – Zborovice (NE, 13.30, Vybíral), 4-13-3 Skaštice – Šelešovice (NE, 10.30, Chytil), 4-13-4 Žalkovice – Mrlínek (SO, 13.30, Čech), 4-13-5 Roštění - Kroměříž B (NE, 11.00, hř. Stadion Míru Holešov, Capanda), 4-13-6 Rajnochovice Pravčice (NE, 11.00, Mikšík)

Mladší žáci – 11. kolo

7-11-1 Břest - DFK Holešov (NE, 11.45, Čermák), 7-11-2 Pravčice – Zborovice (NE, 10.00, Pančocha), 7-11-3 Martinice - Kostelec u Hol. (NE, 10.00, Hrčo), 7-11-4 Němčice - Slavkov p. H. (NE, 10.00 Úřední, Z. Novák), 7-11-5 Kyselovice – Ludslavice (NE, 11.30, Daněk)

2. STK

Kontumace

Kutkání III. třídy sk. B Troubky – Zlobice hosté nenastoupili. Utkání se kontumuje ve prospěch Troubek 3:0. Pokuta 1000 Kč pro OFS. Oddíl Zlobic uhradí Troubkám 800 Kč za přípravu hřiště a propagaci podle čl. 42 rozpisu soutěží. Termín úhrady do patnácti kalendářních dnů.

Nehlášení výsledků a střelců

Zborovice – Lubná (dorost), 100 Kč – Zborovice.

Zlobice – Bezměrov (st. žáci), 50 Kč – Zlobice.

Zborovice – DFK Holešov (ml. žáci), 50 Kč – Zborovice.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

Nepodmíněné tresty: Radim Marek (Bařice) – 1 SU od 25. 10., 100 Kč, Roman Hubáček (Ludslavice) – 1 SU od 25. 10., 100 Kč.

Podmíněné tresty: Pavel Kolomazník (žák, Lubná) – 2 SU do 28. 4. 2008, 50+50 Kč.

Pokuta: oddíl Počenice – 500 Kč za vulgární chování diváka (Pavel Navrátil) vůči hlavnímu rozhodčímu 21. října vutkání Dřínov – Počenice.

Poplatky: Rymice (35x ŽK – 100 Kč), Zdounky (20x ŽK – 100 Kč), Skaštice (20x ŽK – 100 Kč), Bezměrov (20x ŽK – 100 Kč), Břest (15x ŽK – 100 Kč), Bařice (15x ŽK – 100 Kč), Žalkovice B (15x ŽK – 100 Kč), Komárno (15x ŽK – 100 Kč), Lubná B (10x ŽK – 100 Kč), Počenice (10x ŽK – 100 Kč), Hlinsko p. H. (10x ŽK – 100 Kč), Kostelec u Hol. (10x ŽK – 100 Kč).

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

Oddíly, které chtějí získat možnost finanční podpory na investiční akce ze strukturálních fondů, se mohou informovat na OFS.

5. TRENÉRSKO-METODICKÁ KOMISE

Trenérský kurs licence C proběhne ve dnech 24. a 25. listopadu 2007 v Roštíně (sokolovna). Možnost ubytování za 150 Kč. Závěrečná zkouška se uskuteční 7. prosince 2007 na stadionu Hanácké Slavie v Kroměříži.

Zájemci si sebou vezmou obutí a oblečení do haly a na hřiště sumělým trávníkem, psací potřeby a fotografii.

Přihlášení zájemci musí do 8. listopadu uhradit na OFS 400 Kč. Na pozdější platby nebude vzhledem k velkému počtu zájemců brán zřetel.

Referáty z utkání okresního přeboru a III. tříd, včetně úřední zprávy OFS Kroměříž najdete na www.kromerizskydenik.cz.