VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva 8/2015 OFS Kroměříž

kroměříž - Úřední zpráva 8/2015 OFS Kroměříž

3.3.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

ÚŘEDNÍ ZPRÁVA 8/2015 OFS KROMĚŘÍŽ

1-SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Termíny

Termín pro zaslání soupisek: 1. 4. 2015.

1.2 Změny termínů utkání

1.3 Povolení turnajů

1.4 Pořádkové pokuty

1.5 Doplněné rozlosování OP mladší přípravky

1. Kostelec u Hol. (hlášenky), 2. Chvalčov (NE, 10.00), 3. Prusinovice (hlášenky), 4. Hulín (hlášenky), 5. Morkovice (SO, 10.00), 6. Slavkov p. H. (SO, 10.00), 7. Loukov (hlášenky), 8. Bezměrov (hlášenky), 9. Holešov (hlášenky).
7. kolo: pořadatel Chvalčov, 26. 4. (10.00): Kostelec u Hol. – Chvalčov, Kostelec u Hol. – Prusinovice, Chvalčov – Prusinovice.

7. kolo: pořadatel Hulín (hlášenka): Hulín – Morkovice, Hulín – Slavkov p. H., Morkovice – Slavkov p. H.

7. kolo: pořadatel Loukov, 26. 4. (10.00): Loukov – Bezměrov, Loukov – Holešov, Bezměrov – Holešov.

8. kolo: pořadatel Kostelec u Hol., 1. 5. (10.00): Kostelec u Hol. – Hulín, Hulín – Loukov, Kostelec u Hol. – Loukov.

8. kolo: pořadatel Morkovice, 1. 5. (10.00): Chvalčov – Morkovice, Morkovice – Bezměrov, Chvalčov – Bezměrov.

8. kolo: pořadatel Holešov (hlášenka): Prusinovice – Slavkov p. H., Prusinovice – Holešov, Slavkov p. H. – Holešov.

9. kolo: pořadatel Morkovice, 2. 5. (10.00): Kostelec u Hol. – Holešov, Kostelec u Hol. – Morkovice, Morkovice – Holešov.

9. kolo: pořadatel Loukov, 3. 5. (10.00): Chvalčov – Slavkov p. H., Chvalčov – Loukov, Slavkov p. H. – Loukov.

9. kolo: pořadatel Hulín (hlášenka): Prusinovice – Hulín, Prusinovice – Bezměrov, Hulín – Bezměrov.

10. kolo: pořadatel Bezměrov, 10. 5. (10.00): Kostelec u Hol. – Slavkov p. H., Kostelec u Hol. – Bezměrov, Slavkov p. H. – Bezměrov.

10. kolo: pořadatel Chvalčov, 10. 5. (10.00): Chvalčov – Hulín, Chvalčov – Holešov, Hulín – Holešov.

10. kolo: pořadatel Prusinovice, 9. 5. (10.00): Prusinovice – Morkovice, Prusinovice – Loukov, Morkovice – Loukov.

11. kolo: pořadatel Prusinovice, 17. 5. (13.00): Kostelec u Hol. – Chvalčov, Kostelec u Hol. – Prusinovice, Chvalčov – Prusinovice.

11. kolo: pořadatel Morkovice, 16. 5. (10.00): Hulín – Morkovice, Hulín – Slavkov p. H., Morkovice – Slavkov p. H.

11. kolo: pořadatel Holešov (hlášenka): Loukov – Bezměrov, Loukov – Holešov, Bezměrov – Holešov.

12. kolo: pořadatel Kostelec u Hol., 24. 5. (10.00): Kostelec u Hol. – Hulín, Hulín – Loukov, Kostelec u Hol. – Loukov.

12. kolo: pořadatel Chvalčov, 24. 5. (10.00): Chvalčov – Bezměrov, Chvalčov – Morkovice, Morkovice – Bezměrov.

12. kolo: pořadatel Slavkov p. H., 23. 5. (10.00): Prusinovice – Slavkov p. H., Prusinovice – Holešov, Slavkov p. H. – Holešov.

13. kolo: pořadatel Kostelec u Hol., 31. 5. (10.00): Kostelec u Hol. – Holešov, Kostelec u Hol. – Morkovice, Morkovice – Holešov.

13. kolo: pořadatel Loukov, 31. 5. (10.00): Chvalčov – Slavkov p. H., Chvalčov – Loukov, Slavkov p. H. – Loukov.

13. kolo: pořadatel Bezměrov (hlášenka): Prusinovice – Hulín, Prusinovice – Bezměrov, Hulín – Bezměrov.

14. kolo: pořadatel Slavkov p. H., 6. 6. (10.00): Kostelec u Hol. – Slavkov p. H., Kostelec u Hol. – Bezměrov, Slavkov p. H. – Bezměrov.

14. kolo: pořadatel Hulín (hlášenka): Chvalčov – Hulín, Chvalčov – Holešov, Hulín – Holešov.

14. kolo: pořadatel Prusinovice, 7. 6. (10.00): Prusinovice – Morkovice, Prusinovice – Loukov, Morkovice – Loukov.

Výsledky OP mladší přípravky a tabulka budou zveřejňováni po kontrole zápisu o utkání následující týden.

1.6 Hlášenky utkání

II. třída: Lubná – Mrlínek, 14. kolo, nový termín 29. 3. 2015 (15.00, hř. Kvasice), Lubná – Skaštice B, 16. kolo, nový termín 5. 4. 2015 (10.00, hř. Kvasice), Zborovice – Němčice, 18. kolo, nový termín 18. 4. 2015 (16.00), Zborovice – Kyselovice, 20. kolo, nový termín 3. 5. 2015 (16.30), Zborovice – Slavkov p. H., 22. kolo, nový termín 16. 5. 2015 (16.30), Zborovice – Elko Holešov B, 24. kolo, nový termín 30. 5. 2015 (16.30), Zborovice – Loukov, 15. kolo, nový termín 21. 6. 2015 (16.30).

III. třída, sk. A: Kostelec u Hol. B hraje své domácí zápasy v NE UZM.

III. třída, sk. B: Zborovice B – Dřínov, 16. kolo, nový termín 4. 4. 2015 (15.30, Troubky), Zborovice B – Šelešovice, 17. kolo, nový termín 11. 4. 2015 (15.30, Troubky), Zborovice B – Zlobice, 19. kolo, nový termín 26. 4. 2015 (16.00, Troubky), Zborovice B – Litenčice, 21. kolo, nový termín 10. 5. 2015 (16.30, Troubky), Zborovice B – Pravčice, 23. kolo, nový termín 23. 5. 2015 (16.30, Troubky), Zborovice B – Počenice, 25. kolo, nový termín 6. 6. 2015 (16.30, Troubky).

OP dorost: Zborovice – Chropyně, 14. kolo, nový termín 19. 4. 2015 (10.00), Zborovice – Rataje, 15. kolo, nový termín 26. 4. 2015 (10.00), Zborovice – Mrlínek, 16. kolo, nový termín 3. 5. 2015 (10.00), Zborovice – Těšnovice, 18. kolo, nový termín 17. 5. 2015 (10.00), Zborovice – Lutopecny, 20. kolo, nový termín 31. 5. 2015 (10.00), Zborovice – Dřínov, 12. kolo, nový termín 14. 6. 2015 (10.00), Lutopecny – Zborovice, 13. kolo, nový termín 11. 4. 2015 (15.30), Lutopecny – Těšnovice, 16. kolo, nový termín 3. 5. 2015 (16.30), Lutopecny – Chropyně, 19. kolo, nový termín 23. 5. 2015 (16.30), Lutopecny – Mrlínek, 21. kolo, nový termín 6. 6. 2015 (16.30).

OP starší žáci: Martinice – Chvalčov, 12. kolo, nový termín 3. 5. 2015 (10.00), Martinice – Bezměrov, 14. kolo, nový termín 17. 5. 2015 (10.00), Martinice – Zlobice, 16. kolo, nový termín 31. 5. 2015 (10.00), Martinice – Zdounky, 17. kolo, nový termín 7. 6. 2015 (10.00), Lutopecny – Chvalčov, 10. kolo, nový termín 18. 4. 2015 (13.30), Lutopecny – Bezměrov, 12. kolo, nový termín 2. 5. 2015 (14.00), Lutopecny – Zdounky, 13. kolo, nový termín 9. 5. 2015 (14.00), Lutopecny – Martinice, 15. kolo, nový termín 23. 5. 2015 (14.00).

OP mladší žáci: Skaštice – Holešov B, 15. kolo, nový termín 23. 5. 2015 (10.00), Lutopecny – Skaštice, 10. kolo, nový termín 19. 4. 2015 (13.30), Lutopecny – Dřínov, 12. kolo, nový termín 3. 5. 2015 (14.00), Lutopecny – Prusinovice, 13. kolo, nový termín 10. 5. 2015 (14.00), Lutopecny – Lubná, 15. kolo, nový termín 24. 5. 2015 (14.00), Lutopecny – Bezměrov, 17. kolo, nový termín 7. 6. 2015 (14.00).

OP starší přípravka, skupina A: pořadatel Hulín, 10. turnaj, nový termín 26. 4. 2015 (10.00), pořadatel Hulín, 15. turnaj, nový termín 30. 5. 2015 (10.00), pořadatel Loukov, 12. turnaj, nový termín 10. 5. 2015 (10.00), pořadatel Prusinovice, 14. kolo, nový termín 23. 5. 2015 (14.00).

OP starší přípravka, skupina B: pořadatel Rataje, 14. turnaj, nový termín 23. 5. 2015 (14.00), pořadatel Lutopecny, 12. turnaj, nový termín 2. 5. 2015 (10.00), pořadatel Kvasice, 15. turnaj, nový termín 30. 5. 2015 (10.00), pořadatel Kvasice.

OP mladší přípravka: pořadatel Loukov, 7. turnaj, nový termín 26. 4. 2015 (10.00), pořadatel Loukov, 9. turnaj, nový termín 3. 5. 2015 (10.00), pořadatel Loukov, 13. turnaj, nový termín 31. 5. 2015 (10.00), pořadatel Kostelec u Hol., 8. kolo, nový termín 1. 5. 2015 (10.00), pořadatel Kostelec u Hol., 12. turnaj, nový termín 24. 5. 2015 (10.00), pořadatel Kostelec u Hol., 13. turnaj, nový termín 31. 5. 2015 (10.00), pořadatel Prusinovice, 10. turnaj, nový termín 9. 5. 2015 (10.00), pořadatel Prusinovice, 11. turnaj, nový termín 17. 5. 2015 (13.00), pořadatel Prusinovice, 14. turnaj, nový termín 7. 6 2015 (10.00).

1.7 Změny termínů nařízené STK

II. třída: 1–19–3 Kyselovice – Loukov (25. 4. 2015, 16.00), 1–20–7 Střílky – Holešov B (2. 5. 2015, 16.30), 1–21–3 Záříčí – Rataje (9. 5. 2015, 16.30), 1–22–7 Lubná – Střílky (16. 5. 2015, 16.30), 1–24–6 Loukov – Střílky (30. 5. 2015, 16.30), 1–24–4 Mrlínek – Záříčí (30. 5. 2015, 16.30), 1–25–1 Rataje – Zdounky (6. 6. 2015, 16.30).
III. třída, sk. A

2–16–2 Zahnašovice – Komárno (4. 4. 2015, 15.30), 2–17–5 Chvalčov – Ludslavice (11. 4. 2015, 15.30), 2–18–6 Kostelec u Hol. B – Hlinsko p. H. (19. 4. 2015, 13.00), 2–20–6 Martinice – Míškovice (2. 5. 2015, 16.30), 2–22–6 Ludslavice – Bystřice p. H. B (16. 5. 2015, 16.30), 2–24–6 Zahnašovice – Kostelec u Hol. B (30. 5. 2015, 16.30), 2–26–4 Rymice – Bystřice p. H. B (13. 6. 2015, 16.30), 2–26–2 Tučapy – Hlinsko p. H. (13. 6. 2015, 16.30), 2–15–1 Hlinsko p. H. – Prusinovice (20. 6. 2015, 16.30).
III. třída, sk. B

3–16–3 Litenčice – Počenice (4. 4. 2015, 15.30), 3–17–7 Bezměrov – Pravčice (11. 4. 2015, 15.30), 3–18–1 Šelešovice – Bezměrov (18. 4. 2015, 16.00), 3–20–4 Záhlinice – Bařice (2. 5. 2015, 16.30), 3–22–2 Počenice – Kyselovice B (16. 5. 2015, 16.30), 3–26–1 Šelešovice – Bařice (13. 6. 2015, 16.30).

2-HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

2.1 Neuhrazené doplatky soutěžních záloh: Elko Holešov 700 Kč, Žeranovice 450 Kč, Chropyně 150 Kč, Kvasice 900 Kč, Kyselovice 700 Kč, Litenčice 1000 Kč, Lubná 750 Kč, Martinice 650 Kč, Míškovice 500 Kč, Rusava 950 Kč, Tučapy 300 Kč – opakovaný termín pro úhradu 15. 3. 2015

3-KOMISE MLÁDEŽE

Nominace na halový turnaj „O pohár předsedy zlínského KFS"

Termín: sobota 14. 3. 2015 (Sportovní hala na Štěrkovišti, Otrokovice). Sraz: v Otrokovicích před halou v 8 hodin, doprava vlastní, na místě se proplatí cestovné. Konec turnaje je předpokládán v 15.15 hodin.

Hráči si vezmou: registrační průkaz z mateřského klubu – bílý, oblečení do haly a teplákovou soupravu.

Nominovaní hráči U11 (ročník 2004 a mladší): Filip Hyánek (Skaštice), Marek Pirkl, Pavel Zdráhal, Matěj Pumprla (Prusinovice), Matěj Dočkal (Žalkovice), Tomáš Hamala, Patrik Žourek (Morkovice), Pavel Dolák (Loukov), Ondřej Vykoukal, Tomáš Hanák, Aleš Vavruša (Holešov), Tomáš Kotas, Erik Hrdlička, David Hanzlík (Bystřice p. H.).

Nominovaní hráči U12 (ročník 2003 a mladší): Ondřek Liška (Lutopecny), Filip Dočkal, Lukáš Sklenář, Jakub Hrabal (Skaštice), Lukáš Kolaja (Těšnovice), Ladislav Pleva (Hulín), Milan Potočiar (Zlobice), Lumír Hendrych, Michal Pospíšil, Tomáš Hanák, Marek Linda (Holešov), Erik Schonwalder, Tomáš Ovčačík, Pavel Dubčák (Bystřice p. H.).

4-VÝKONNÝ VÝBOR

VV OFS upozorňuje všechny kluby na prezentaci k fotbalové revoluci na stránkách www.fotbal.cz.

5-ZELENÝ TRÁVNÍK

V souvislosti se změnami v zásadách poskytování státních dotací upozorňujeme na skutečnost, že od letošního roku je možné poskytovat dotaci pouze do majetku ve vlastnictví příjemce dotace, tzn. nelze poskytnout dotaci do majetku, který klub užívá na základě nájemní nebo výpůjční smlouvy apod. Zároveň upozorňujeme, že majetek nesmí být zatížen zástavním právem třetích osob (s výjimkou ČUS, dříve ČSTV, pro zajištění podmínek dotace z minulých let), soudními spory, exekucemi apod. Tyto informace lze nalézt ve výpisu z katastru nemovitostí v oddíle C – omezení vlastnického práva.

Podrobné pokyny pro kluby a formulář žádosti naleznete také na webových stránkách Komise pro stadiony a hrací plochy FAČR (www.kshp.cz) v sekcích „Granty a dotace" a „Ke stažení".

Kluby mohou své žádosti doručit na OFS Kroměříž do 26. března 2015.

Autor: Redakce

3.3.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 25 000 Kč Slévači slévač - slévárenský dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - základní vzdělání/vyučení, vhodné i pro absolventy, - firma nabízí příspěvek na stravu, HM + osobní ohodnocení, - kontakt osobní nebo telefonický Po, Stř, Čt, Pá (8:00-12:00 hod., p. Kovář 608 460 575 nebo Ing. Petr Přecechtěl 602 632 597). Pracoviště: Alfred engelmann cz, spol. s r.o. - kroměříž, Kaplanova, č.p. 3000, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Martin Kovář, +420 608 460 575. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 23 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Operátor skladu, řidič VZV. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Loukov, - Co u nás budete dělat: přijímat zboží, naskladňovat je, chystat a vydávat zboží zákazníkům dle dodacího listu, nakládat zboží na auta, komunikovat se zákazníky, udržovat pořádek ve skladu, připravovat a aktivně se účastnit inventur, táhnout za jeden provaz s kolegy a kolegyněmi na obchodním centru i mimo něj, - Co zvýší vaše šance na přijetí: SOU/SŠ vzdělání - nejlépe technického směru, praxe na obdobné pozici, platný řidičský průkaz na VZV, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ochota pracovat na svém zlepšování, znalost střešního sortimentu, ŘP sk. B, pro zákaznický přístup , - Čím podpoříme váš úspěch: jistotou smlouvy na HPP, adaptačním procesem na úvod, dalším vzděláváním, věrnostní odměnou, podporou manažera obchodního centra, budete-li úspěšný na své pozici, umožníme vám kariérní růst, Nástup je možný ihend, - Své strukturované životopisy posílejte na personalni@salvatorstrechy.cz. Pracoviště: Salvator střechy s.r.o. - areál zd, loukov, 768 75 Loukov. Informace: Jaromír Homola, +420 727 947 090. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - KROMĚŘÍŽ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě KROMĚŘÍŽ. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště kroměříž, Albertova, č.p. 4018, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107. Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 90 Kč Manipulační dělníci ve výrobě Kontrolorka/kontrolor odlitků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 130 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž , - základní vzdělání, praxe v oboru výhodou, - PD: Po-Pá 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00 hod., - kontakt osobní nebo telefonický po,stř,čt,pá (8:00-12:00 hod., pan Kovář). Pracoviště: Alfred engelmann cz, spol. s r.o. - kroměříž, Kaplanova, č.p. 3000, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Martin Kovář, +420 608 460 575.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

I. A třída: Kvasice k nezastavení, nadělovaly v Újezdci

Ilustrační foto.

Krajský přebor: Provodov vyučil nováčka, lídr vyučoval

-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí? 

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 12 10 0 2 28:7 30
2. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
3. AC Sparta Praha 12 8 2 2 23:8 26
4. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 12 4 4 4 13:13 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 12 4 2 6 25:29 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT