1. FAČR

1.1 Členské karty

Na sekretariátu OFS Kroměříž si můžete každý čtvrtek (9.00–15.30) vyzvednout členské karty (nová zásilka přišla z FAČR 28. 11. 2013). Po tel. (602 511 429) domluvě i v jiných termínech. Jedná se o tyto kluby: Komárno-Osíčko, Martinice, Střílky, Dřínov, Rymice, Žeranovice, Bařice, Zlobice.

2. TRENÉRSKO–METODICKÁ KOMISE

2.1 Průkazy trenérů

Absolventi trenérského kursu licence C konaného 11. a 12. 1. 2014 si mohou průkazy vyzvednout na OFS Kroměříž každý čtvrtek od 9.00 – 15.00 hodin.

3. STK

3.1 Hlášenky

II. třída: Družstevník Střílky odehraje svá domácí utkání na hřišti FC Koryčany v NE ÚZM.

Termín pro odevzdání: do 28. 2. 2014.

3.2 Soupisky

Termín pro odevzdání: do 27. 3. 2014.

3.3 Termíny a los turnajů přípravek

OP starší přípravky, skupina A

9. turnaj, pořadatel Rataje, volno Prusinovice, 27. 4. 2014 – hlášenka, zápasy Loukov – Morkovice, Rataje – Kroměříž, Rataje – Morkovice, Kroměříž – Loukov.

10. turnaj, pořadatel HS Kroměříž, volno Loukov, 1. 5. 2014 (10.00), zápasy Kroměříž – Prusinovice, Morkovice – Rataje, Rataje – Prusinovice, Kroměříž – Morkovice.

OP starší přípravky, skupina B

7. turnaj, pořadatel Kvasice, 27. 4. 2014 (10.00), zápasy Koryčany – Kvasice, Žalkovice – Lutopecny, Kvasice – Lutopecny, Koryčany – Žalkovice.

8. turnaj, pořadatel Lutopecny, 4. 5. 2014 – hlášenka, zápasy Žalkovice – Kvasice, Lutopecny – Koryčany.

OP mladší přípravky, skupina A

9. turnaj, pořadatel Rataje, volno Prusinovice, 27. 4. 2014 – hlášenka, zápasy Rataje – Kroměříž, Loukov – Morkovice, Loukov – Kroměříž, Rataje – Morkovice.

10. turnaj, pořadatel HS Kroměříž, volno Loukov, 1. 5. 2014 (10.00), zápasy Morkovice – Rataje, Kroměříž – Prusinovice, Kroměříž – Morkovice, Rataje – Prusinovice.

OP mladší přípravky, skupina B

7. turnaj, pořadatel Slavkov p. H., 26. 4. 2014 (10.00), zápasy Chvalčov – Roštění, Slavkov p. H. – Zdounky, Roštění – Zdounky, Chvalčov – Slavkov p. H.

8. turnaj, pořadatel Roštění, 3. 5. 2014 (10.00), zápasy Slavkov p. H. – Roštění, Zdounky – Chvalčov.