1. STK

1.1 Upozornění

Termín pro odevzdání soupisek je 16. 3. 2011.

1.2 Kontrola hřišť

Středa 23. 3. 2011: Litenčice (15), Lutopecny (15.30), Kostelec u Hol. (16), Prusinovice (16.15), Slavkov p. H. (16.30), Loukov (17).

1.3 Hlášenky utkání

III. třída, skupina B: Zlobice – Litenčice, 18. kolo, utkání se odehraje na travnatém hřišti ve Zlobicích nebo na UT v Kroměříži, místo konání upřesní mužstvo Zlobic 48 hodin před začátkem utkáním mužstvu Litenčic, předsedovi STK a předsedovi komise rozhodčích.

OP mladší žáci: Rymice – Elko Holešov B, 16. kolo, So 21. 5. 2011 v 10 hod.

1.4 Pokuty

Neúčast na aktivu klubů v Hulíně 5. 3. 2011 – Dřínov, Litenčice, Morkovice, Mysločovice, Slavkov p. H., Zlobice – všichni pokuta 300 Kč.

1.5 Změna funkcionářů

TJ Sokol Tučapy – předseda: Vrtělka Jiří, tel.: 732825834, sekretář: Chytil Zdeněk, tel.: 723543674, email.: zdenek.chytil@email.cz
TJ Sokol Míškovice – předseda: Mikala David, tel.: 605 270 444, email: info@truhlarstvi-kmt.cz

1.6 Změna termínů utkání

III. třída, sk. B – Šelešovice odehrají v jarní části domácí utkání v ÚZM.

1.7 Rozpis utkání III. tříd (neděle 20. března 2011, 15.00)

III. třída – skupina A

2–17–1 Loukov – Kvasice B
2–17–2 Hlinsko p. H. – Pravčice
2–17–3 Komárno – Míškovice B
2–17–4 Rymice – Martinice
2–17–5 Břest – Žalkovice B
2–17–6 Kostelec u Hol. B – Ludslavice (12)
2–17–7 Mrlínek – Zahnašovice

III. třída – skupina B

3–17–1 Roštín – Střílky
3–17–2 Litenčice – Bezměrov
3–17–3 Troubky – Zlobice
3–17–4 Lubná B – Počenice (SO)
3–17–5 Rataje B – Skaštice B (SO)
3–17–6 Dřínov – Lutopecny
3–17–7 Kyselovice B – Šelešovice (SO)

2. KOMISE ROZHODČÍCH

Schválená listina rozhodčích pro jarní část ročníku 2010/2011

Okresní přebor

Bedřich Caletka, Michal Dunda, Josef Hušek, Aleš Ligas, Stanislav Měrka, Pavel Mucha, Vlastimil Skyba, Zbyněk Tříska, Václav Veselý, Miroslava Dundová, Zdeněk Kotas, Lukáš Benda, Antonín Novák, Milan Mikula, Oldřich Nevřala, Jan Koláček

III. třídy

Zdeněk Jelínek, Roman Panáček, Josef Sedlář, Marcel Tichánek, Antonín Vymětal, Josef Vybíral, Petr Zapletal ml., Ondřej Hasal, Roman Šindelek, Petr Zapletal st., Jan Jášek, Pavel Karlík, Barbora Polášková

3. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

Rozdělení dotací na mládež za rok 2010

HS Kroměříž (31.892 Kč), Bystřice p. H. (18.760 Kč), Morkovice (15.008 Kč), Sp. Hulín (14.070 Kč), SFK Holešov (15.946 Kč), Chropyně (14.070 Kč), Zdounky (6.566 Kč), Kvasice (9.380 Kč), Mrlínek (5.628 Kč), Rataje (1.876 Kč), Záhlinice (1.876 Kč), Lubná (3.752 Kč), Zborovice (3.752 Kč), Těšnovice (3.752 Kč), Němčice (1.876 Kč), Lutopecny (3.752 Kč), Kostelec u Hol. (1.876 Kč), Břest (1.876 Kč), Rymice (3.752 Kč), Bezměrov (1.876 Kč), Chvalčov (3.752 Kč), Dřínov (1.876 Kč), Zlobice (1.876 Kč), Prusinovice (1.876 Kč), Bařice (1.876 Kč), Loukov (1.876 Kč), DFK Holešov (1.876 Kč), Žeranovice (1.876 Kč), Slavkov p. H. (1.876 Kč), Rajnochovice (1.876 Kč)

Uvedené částky vám budou poukázány po podepsání smlouvy mezi ČSTV a klubem. Informace: pí. Poláčková – 724 144 932.

4. TRENÉRSKO-METODICKÁ KOMISE

Absolventi doškolení trenérů licence C si mohou průkazy vyzvednout na OFS Kroměříž ve středu 16. března (14 – 15 hod.).

5. KFS – REGISTRACE

Pracovní doba (1. 3. – 6. 4.): úterý (8 – 12, 13 – 15), čtvrtek (8 – 12, 13 – 15), pátek (8 – 13).
Pracovní doba (7. 4. – 30. 6.): úterý (9 – 12, 13 – 15), čtvrtek (9 – 13).
Sekretář Zl KFS: Radovan Lukáš – 604 762 224

6. KOMISE MLÁDEŽE

Nominace hráčů ročníku 1999–2000 na turnaj OFS, který proběhne ve středu 6. dubna. Místo konání bude upřesněno (zřejmě Zdounky).
SFK Elko Holešov

Evžen Horák, Karol Marko, Lukáš Batoušek, Richard Herník, Tomáš Frlajz

SK Spartak Hulín
Josef Macháček, Radek Stratil, Jaromír Petřík

FC Morkovice
René Vymazal, Michal Parolek, Roman Konečný

FC Koryna
Patrik Hubr, Miroslav Budík, Daniel Barták

Bařice
Pavel Dočkal

FC Kvasice
Josef Postava

TJ Zdounky
Radek Liška, Ondřej Pospíšil