1. STK

1.1 Změny termínů utkání

III. třída, skupina C: Bařice – Lubná B, 9. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (15.00), poplatek Bařice 350 Kč.

OP starší žáci: Těšnovice – Zdounky, 7. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (12.30), poplatek Těšnovice 150 Kč.

OP mladší žáci, skupina A: DFK Holešov – Prusinovice, 9. kolo, nový termín 17. 10. 2013 (16.30).

1.2 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledku: Roštění (mladší přípravka) – pokuta 50 Kč.

Chybné hlášení střelců: Žeranovice (muži), Lutopecny (muži), Žeranovice (mladší žáci) – všichni pokuta 50 Kč.

Neuvedení střelců v zápisu o utkání: Dřínov (mladší žáci) – pokuta 100 Kč.

Pozdní předání zápisu o utkání: Pravčice (muži) – pokuta 100 Kč.

1.3 Kontumace utkání

III. třída, skupina B: Záhlinice – Zářičí B 3:0 pro nastoupení tří hráčů ze soupisky, pokuta Záříčí 1000 Kč (splatná do 23. 10. 2013).

III. třída, skupina C: Lutopecny – Zlobice 3:0 nedohráno pro nedostatečný počet hráčů Zlobic, pokuta Zlobice 800 Kč (splatná do 23. 10. 2013).

Kontumace utkání mladší přípravky skupiny A pro neoprávněný start hráčů bez RP

Prusinovice – Morkovice 3:0, Morkovice – Kroměříž 0:9 (zůstává stav dosažený na hřišti).

Kontumace utkání mladší přípravky skupiny B pro neoprávněný start hráčů bez RP

Chvalčov – Roštění 3:0, Roštění – Zdounky 0:3

U všech kontumovaných utkání OP mladší přípravky se upouští od potrestání funkcionářů.

1.5 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, 8. kolo

7–8–1 Elko Holešov B – Chvalčov (12. 10. 2013, 13.00)

7–8–2 Martinice – Žeranovice (13. 10. 2013, 12.30)

7–8–3 Prusinovice – Mrlínek (12. 10. 2013, 12.30)

7–8–4 Rajnochovice – DFK Holešov (13. 10. 2013, 10.00, Stadion Míru)

OP mladší žáci, skupina B, 8. kolo

8–8–1 Lutopecny – Dřínov (13. 10. 2013, 12.00)

8–8–2 Rymice – Lubná (13. 10. 2013, 10.00)

8–8–3 Zdounky – Kroměříž C (13. 10. 2013, 10.00)

OP starší přípravka, skupina A, 7. turnaj, 13. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Morkovice, volno Kroměříž: Prusinovice – Rataje, Morkovice – Loukov, Morkovice – Prusinovice, Loukov – Rataje.

OP starší přípravka, skupina B, 6. turnaj, 12. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Koryčany: Lutopecny – Kvasice, Žalkovice – Koryčany, Kvasice – Žalkovice, Koryčany – Lutopecny.

OP mladší přípravka, skupina A, 7. turnaj, 13. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Morkovice, volno Kroměříž: Morkovice – Loukov, Prusinovice – Rataje, Loukov – Rataje, Morkovice – Prusinovice.

OP mladší přípravka, skupina B, 6. turnaj, 13. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Zdounky: Zdounky – Roštění, Slavkov p. H. – Chvalčov, Roštění – Slavkov p. H., Chvalčov – Zdounky.

1.6 Upozornění

Asistenti rozhodčích musí uvádět do zápisu o utkání své ID číslo nikoli číslo průkazu rozhodčího laika. Utkání OP mladší přípravky se hrají na hřišti 20×30 m s brankami 2×5 m.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 10. kolo, 13. 10. 2013 (14.30)

1–10–1 Střílky – Záříčí (SO): Tříska
1–10–2 Kroměříž B – Slavkov p. H.: Dundová
1–10–3 Ludslavice – Zdounky (SO): Slováček
1–10–4 Rusava – Kyselovice (SO): Panáček
1–10–5 Lubná – Morkovice B: Žigmund
1–10–6 Mrlínek – Zborovice: Šindelek
1–10–7 Loukov – Němčice: Hušek
III. třída, skupina A, 10. kolo, 13. 10. 2013 (14.30)

2–10–1 Zahnašovice – Komárno: Benda
2–10–2 Rymice – Chvalčov: Jelínek
2–10–3 Prusinovice – Tučapy (SO): Sanislo
2–10–4 Rajnochovice – Hlinsko p. H.: Skyba
2–10–5 Elko Holešov B – Kostelec u Hol. B (SO, hř. Střelnice): Mucha
III. třída, skupina B, 10. kolo, 13. 10. 2013 (14.30)

3–10–1 Záhlinice – Míškovice: Sedlář
3–10–2 Záříčí B – Kyselovice B: Mucha
3–10–3 Martinice – Žeranovice: Tříska
3–10–4 Skaštice B – Pravčice (SO): Závojský
3–10–5 Břest – Mysločovice B: Rosický
III. třída, skupina C, 10. kolo, 13. 10. 2013 (14.30)

4–10–1 Lutopecny – Zborovice B: Čech
4–10–2 Počenice – Zlobice: Vybíral
4–10–3 Dřínov – Kvasice B: Stuchlík
4–10–4 Lubná B – Bezměrov (SO): Vybíral
4–10–5 Šelešovice – Bařice: Caletka
4–10–6 Rataje – Litenčice: Závojský
OP dorost, 8. kolo, 13. 10. 2013

5–8–1 Dřínov – Kostelec u Hol. (12. 10. 2013, 14.30): Čech

5–8–2 Břest – Rymice (11.30): Rosický

5–8–3 Mrlínek – Zborovice (11.30): Šindelek

5–8–4 Rataje – Žalkovice (11.30): Závojský

OP starší žáci, 8. kolo, 13. 10. 2013

6–8–1 Zlobice – Chropyně (12.00): Čech

6–8–2 Chvalčov – Těšnovice (10.00): Skyba

6–8–3 Zdounky – Bezměrov (12. 10. 2013, 14.00): Rosický

Moravskoslezská divize žen, skupina B, 13. 10. 2013, 14.00

FK Holešovské holky – TJ Valašské Meziříčí (hřiště Na Střelnici) : AR1 Zapletal, AR2 Zakopal
KP Žen, 13. 10. 2013, 10.00

DFK Holešov – Baťov 1930 (Stadion Míru): AR1 Zakopal

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Sportovní klub Břest: Miroslav Koudelníček – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 30. 9. 2013. Poplatek za projednání 100 Kč.

TJ Sokol Martinice: Drahoslav Šumšál – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 30. 9. 2013. Poplatek za projednání 100 Kč.

SK Haná Záříčí B: Michal Hofírek – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 30. 9. 2013. Poplatek za projednání 100 Kč.

Sokol Němčice: Pavel Sládeček – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 30. 9. 2013. Poplatek za projednání 100 Kč.

Sokol Lubná: Adam Rosecký – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 30. 9. 2013. Poplatek za projednání 100 Kč.

3.2 Ostatní

SFK Elko Holešov: Pavel Plachý – žádosti se vyhovuje. Zbytek trestu zákazu činnosti na dobu 3 měsíců se podmíněně odkládá na zkušební dobu od 4. 10. 2013 do 4. 1. 2014.

Martinice – družstvo mužů: DK po přezkoumání rozhodla o zrušení uděleného trestu ÚZ 36/2013. Věc vrácena k dořešení STK.

Morkovice mladší přípravka: VD Žourek Petr – DK po přezkoumání rozhodla o zrušení uděleného trestu ÚZ 36/2013.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Dotace OFS Kroměříž

Bařice 2200 Kč, Bezměrov 4300 Kč, Břest 4300 Kč, DFK Holešov 2200 Kč, Dřínov 6400 Kč, Hlinsko p. H. 2200 Kč, Elko Holešov 4300 Kč, Chropyně 2200 Kč, Chvalčov 8500 Kč, Komárno/Osíčko 2200 Kč, Koryčany 2200 Kč, Kostelec u Hol. 4300 Kč, HS Kroměříž 6500 Kč, Kvasice 3300 Kč, Kyselovice 4300 Kč, Litenčice 2200 Kč, Loukov 6400 Kč, Lubná 6400 Kč, Ludslavice 2200 Kč, Lutopecny 8500 Kč, Martinice 4300 Kč, Míškovice 2200 Kč, Morkovice 5400 Kč, Mrlínek 6400 Kč, Němčice 2200 Kč, Počenice/Tetětice 2200 Kč, Pravčice 2200 Kč, Prusinovice 7500 Kč, Rajnochovice 4300 Kč, Rataje 8500 Kč, Roštění 1200 Kč, Rusava 2200 Kč, Rymice 6400 Kč, Skaštice 4300 Kč, Slavkov p. H. 4300 Kč, Střílky 2200 Kč, Šelešovice 2200 Kč, Těšnovice 2200 Kč, Tučapy 2200 Kč, Záhlinice 2200 Kč, Zahnašovice 2200 Kč, Záříčí 4300 Kč, Zborovice 6400 Kč, Zdounky 8500 Kč, Zlobice 4300 Kč, Žalkovice 3800 Kč, Žeranovice 6400 Kč – termín pro vyúčtování dotací je 31. 10. 2013.

Oddíly OFS Kroměříž mohou žádat o dotace na mládežnické turnaje. Informace na www.ofskromeriz.cz

5. KFS

5.1 Každý může být reprezentantem

VV Zlínského krajského fotbalového svazu vyhlašuje pro všechny mladé hráče nar. v roce 2001–2002 akci – Každý může být reprezentantem.

Termín: pondělí 21. října 2013 od 16.00 hodin

Místo: sportovní areál SFK Holešov (Střelnice)
Cíl akce: ukázková tréninková jednotka mladších žáků pod vedením zkušených mládežnických trenérů a bývalého reprezentanta ČR Zdeňka Grygery.

Každému účastníkovi bude zapůjčen dres reprezentace ČR a míč PUMA. Pitný režim a občerstvení pro hráče zajištěno. Akce je kapacitně omezena (28 hráčů + 4 brankaři), přihlášky zasílejte do 15. října 2013 a je určena pro mladší žáky okresních a krajských soutěží. Prezentace akce je na webu Zl KFS.

Přihláška: uveďte jméno a příjmení, rok nar., mateřský klub, mobil na rodiče, emailovou adresu a zašlete na Zlínský KFS, email: lukas@kfszlin.cz. Případné dotazy zodpoví sekretář Zl KFS p. Radovan Lukáš.