1. STK

1.1 Změny termínů utkání – nařízené STK

II. třída: Ludslavice – Zdounky, 10. kolo, nový termín 12. 10. 2013 (14.30), Střílky – Záříčí, 10. kolo, nový termín 12. 10. 2013 (14.30).

III. třída, skupina A: Prusinovice – Tučapy, 10. kolo, nový termín 12. 10. 2013 (14.30).

1.2 Změny termínů utkání

III. třída, skupina B: Žeranovice – Mysločovice B, 7. kolo, změna pořadatelství, Záříčí B – Pravčice, 12. kolo, nový termín 26. 10. 2013 (14.00).

OP dorost: Mrlínek – Rataje, 6. kolo, nový termín 29. 9. 2013 (12.30, hř. Loukov).

OP mladší žáci: Mrlínek – DFK Holešov, 6. kolo, nový termín 29. 9. 2013 (10.00, hř. Loukov).

1.3 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledku: Kroměříž C (mladší žáci, třetí případ) – pokuta 100 Kč.

Chybné hlášení střelců: Těšnovice (starší žáci), Mrlínek (mladší žáci) – oba pokuta 50 Kč.

Neuvedení ID u funkcionářů mužstva: Kroměříž C (mladší žáci) – pokuta 100 Kč.

Používání starého zápisu o utkání: Bezměrov (muži) – pokuta 50 Kč.

1.4 Kontumace utkání

II. třída: Zborovice – Ludslavice, kontumuje se pro nedostavení se mužstva Ludslavic k utkání 3:0, pokuta Ludslavice 1000 Kč (splatná do 16. 10. 2013).

OP mladší žáci, skupina B: Kroměříž C – Dřínov, kontumuje se pro neoprávněný start hráčů ze soupisky 0:3, pokuta Kroměříž 400 Kč. Kroměříž C – Lubná, kontumuje se pro neoprávněný start hráčů ze soupisky 0:3, pokuta Kroměříž 400 Kč, vedoucí mužstva Benedikt Jiří se předává do DK.

Kontumace utkání starší přípravky skupiny A pro neoprávněný start hráčů bez RP: Loukov – Rataje 14 : 0 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Morkovice – Prusinovice 0:3, Loukov – Morkovice 3:0, Rataje – Prusinovice 0:10 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Rataje – Morkovice oboustranná kontumace, Rataje – Loukov 0:8 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Morkovice – Kroměříž C 1:17 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Rataje – Kroměříž C oboustranná kontumace, Kroměříž C – Loukov 0:3, Prusinovice – Rataje 3:0 (zůstává stav dosažený na hřišti).

Kontumace utkání starší přípravky skupiny B pro neoprávněný start hráčů bez RP: Koryčany – Kvasice 3:0, Žalkovice – Lutopecny 0:3, Kvasice – Lutopecny 0:3, Koryčany – Žalkovice 10:1 (zůstává výsledek dosažený na hřišti).

Kontumace utkání mladší přípravky skupiny A pro neoprávněný start hráčů bez RP: Morkovice – Prusinovice oboustranná kontumace, Loukov – Rataje 3:0, Rataje – Prusinovice oboustranná kontumace, Loukov – Morkovice 15:1 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Rataje – Morkovice oboustranná kontumace, Loukov – Kroměříž C 32:0 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Morkovice – Kroměříž C oboustranná kontumace, Rataje – Loukov 7:12 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Kroměříž C – Morkovice 17:2 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Morkovice – Loukov 2:15 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Rataje – Kroměříž C oboustranná kontumace, Prusinovice – Rataje 3:0, Kroměříž C – Loukov 0:19 (zůstává výsledek dosažený na hřišti).

Kontumace utkání mladší přípravky skupiny B pro neoprávněný start hráčů bez RP: Chvalčov – Roštění 12:0 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Slavkov p. H. – Roštění 8:1 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Roštění – Chvalčov 0:5 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Roštění – Zdounky 0:13 (zůstává výsledek dosažený na hřišti), Zdounky – Roštění 3:0, Roštění – Slavkov p. H. 0:3

U všech kontumovaných utkání OP starší a mladší přípravky se upouští od potrestání funkcionářů.

1.5 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, 7. kolo

7–7–1 DFK Holešov – Elko Holešov B (6. 10. 2013, 10.00, Stadion Míru)

7–7–2 Rajnochovice – Mrlínek (5. 10. 2013, 15.00)

7–7–3 Prusinovice – Žeranovice (5. 10. 2013, 13.00)

7–7–4 Martinice – Chvalčov (6. 10. 2013, 13.00)

OP mladší žáci, skupina B, 7. kolo

8–7–1 Skaštice – Kroměříž C (6. 10. 2013, 12.00)

8–7–2 Zdounky – Lubná (6. 10. 2013, 10.00)

8–7–3 Rymice – Dřínov (6. 10. 2013, 10.00)

OP starší přípravka, skupina A, 5. turnaj, 6. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Kroměříž, volno Loukov: Morkovice – Rataje, Kroměříž – Prusinovice, Kroměříž – Rataje, Prusinovice – Morkovice.

OP starší přípravka, skupina B, 5. turnaj, 5. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Žalkovice: Žalkovice – Kvasice, Lutopecny – Koryčany, Kvasice – Koryčany, Lutopecny – Žalkovice.

OP mladší přípravka, skupina A, 5. turnaj, 6. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Kroměříž, volno Loukov: Kroměříž – Prusinovice, Morkovice – Rataje, Prusinovice – Morkovice, Kroměříž – Rataje

OP mladší přípravka, skupina B, 5. turnaj, 5. 10. 2013 (10.00)

Pořadatel Chvalčov: Slavkov p. H. – Roštění, Zdounky – Chvalčov, Roštění – Chvalčov, Zdounky – Slavkov p. H.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 9. kolo, 6. 10. 2013 (15.00)

1–9–1 Loukov – Střílky: Skyba

1–9–2 Němčice – Mrlínek: Tříska

1–9–3 Zborovice – Lubná: Caletka

1–9–4 Morkovice B – Rusava: Šindelek

1–9–5 Kyselovice – Ludslavice: Dundová

1–9–6 Zdounky – Kroměříž B: Panáček

1–9–7 Slavkov p. H. – Záříčí: Sanislo

III. třída, skupina A, 9. kolo, 6. 10. 2013 (15.00)

2–9–1 Kostelec u Hol. B – Zahnašovice: Benda

2–9–2 Holešov B – Hlinsko p. H. (10.15, hř. Všetuly): Sanislo

2–9–3 Rajnochovice – Tučapy: Veselý

2–9–4 Prusinovice – Chvalčov (SO): Slováček

2–9–5 Rymice – Komárno: Žigmund, AR1 Zapletal

III. třída, skupina B, 9. kolo, 6. 10. 2013 (15.00)

3–9–1 Mysločovice B – Záhlinice (10.00): Čech

3–9–2 Břest – Pravčice: Stuchlík

3–9–3 Skaštice B – Žeranovice (SO): Závojský

3–9–4 Martinice – Kyselovice B: Vybíral

3–9–5 Záříčí B – Míškovice (SO): Žigmund

III. třída, skupina C, 9. kolo, 6. 10. 2013 (15.00)

4–9–1 Rataje – Lutopecny: Hušek
4–9–2 Litenčice – Šelešovice: Mucha

4–9–3 Bařice – Lubná B: Rosický

4–9–4 Bezměrov – Dřínov: Sedlář

4–9–5 Kvasice B – Počenice (SO): Jelínek

4–9–6 Zlobice – Zborovice B (SO): Tříska

OP dorost, 7. kolo, 6. 10. 2013

5–7–1 Rataje – Lutopecny (12.00): Hušek

5–7–2 Žalkovice – Mrlínek (5. 10. 2013, 15.00): Zakopal

5–7–3 Zborovice – Břest (10.00): Slováček

5–7–4 Rymice – Dřínov (12.00): Zapletal

OP starší žáci, 7. kolo, 6. 10. 2013

6–7–1 Bezměrov – Zlobice (12.30): Sedlář

6–7–2 Těšnovice – Zdounky (5. 10. 2013, 14.00): Čech

6–7–3 Chropyně – Chvalčov (10.30): Novák

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

TJ Sokol Martinice: Adam Fiala – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 23. 9. 2013. Poplatek za projednání 100 Kč.

TJ Lutopecny – Měrůtky: Martin Láska (dorost) – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 23. 9. 2013. Poplatek za projednání 50 Kč.

TJ Lutopecny – Měrůtky: Michal Zapletal (dorost) – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 23. 9. 2013. Poplatek za projednání 50 Kč.

TJ Sokol Hlinsko pod Hostýnem: Tomáš Podola – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 23. 9. 2013. Poplatek za projednání 100 Kč.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Neuhrazené pokuty

Kyselovice – 2200 Kč, opakovaný termín pro úhradu 15. 10. 2013 jinak bude klub postižen pořádkovou pokutou.