1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, 5. kolo

Prusinovice – Žeranovice (20. 9., 13.45)

Elko Holešov B – Skaštice (19. 9., 13.00, hř. Všetuly)

Rusava – DFK Holešov (20. 9., 10.00)

OP mladší žáci, skupina B, 5. kolo

Lubná – Chropyně (20. 9., 12.30)

Zdounky – Lutopecny (19. 9., 14.00)

OP starší přípravka, skupina A

3. turnaj, pořadatel Prusinovice, 19. 9. (10.00): Slavkov p. H. – Loukov, Prusinovice – Chvalčov, Slavkov p. H. – Prusinovice, Loukov – Chvalčov.

OP starší přípravka, skupina B

3. turnaj, pořadatel Hulín, 19. 9. (10.00): Žalkovice – Bezměrov, Hulín – Pravčice, Žalkovice – Hulín, Bezměrov – Pravčice

OP starší přípravka, skupina C

3. turnaj, pořadatel Těšnovice, 19. 9. (10.00): Těšnovice – Morkovice, Těšnovice – Rataje, Morkovice – Rataje

OP mladší přípravka, skupina A

3. turnaj, pořadatel Pravčice, 20. 9. (13.30): Holešov C – Kostelec u Hol., Holešov C – Pravčice, Kostelec u Hol. – Pravčice

3. turnaj, pořadatel Prusinovice, 20. 9. (12.30): Chvalčov – Slavkov p. H., Loukov – Prusinovice, Loukov – Slavkov p. H., Chvalčov – Prusinovice

OP mladší přípravka, skupina B

3. turnaj, pořadatel Morkovice, 19. 9. (10.00): Holešov B – Bezměrov, Holešov B – Morkovice, Bezměrov – Morkovice

3. turnaj, pořadatel Rataje, 19. 9. (10.30): Břest – Zdounky, Hulín – Rataje, Hulín – Zdounky, Břest – Rataje

OP fotbalové školičky

3. turnaj, pořadatel Holešov, hř. Všetuly 19. 9. (15.00): Kroměříž, Ludslavice, Holešov

3. turnaj, pořadatel Zlobice, 19. 9. (13.00): Chvalčov, Morkovice, Zlobice

V utkáních přípravky pořádající oddíl zabezpečí přístup k internetu, zápisy vyplňuje domácí oddíl dle rozlosování.

1.2 Pořádkové pokuty

Nedovolené vykonávání dvou funkcí: Rymice (muži), Bezměrov (muži) – oba pokuta 100 Kč, Elko Holešov B (mladší žáci) – pokuta 50 Kč.

Neuvedení hlavního pořadatele: Chvalčov (starší žáci) – pokuta 50 Kč.

Zrušení pořádkové pokuty 100 Kč dle UZ 34: Roštín (muži).

Zrušení pořádkové pokuty 100 Kč dle UZ 35: Roštín (muži), Slavkov p. H. (muži), Němčice (muži).

1.3 Změny termínů utkání

II. třída, Skaštice B – Lubná, 6. kolo, nový termín 13. 9. (16.00), poplatek Skaštice B 350 Kč.

OP mladší přípravky, skupina A: 6. turnaj, pořadatel Prusinovice, nový termín 11. 10. (9.00).

Prosíme všechna mužstva o zkontrolování termínu utkání svých mužstev uvedených na IS FAČR.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace

II. třída, 7. kolo, neděle 20. 9. (15.30)

Loukov – Záříčí (15.00): Skyba

Počenice – Chvalčov: Tříska

Němčice – Mrlínek: Veselý

Lubná – Střílky: R. Novák

Kyselovice – Skaštice B: Mucha

Elko Holešov B – Slavkov p. H. (10.15, hř. Všetuly): Caletka

Těšnovice – Zdounky: Zapletal

III. třída, sk. A, 5. kolo, neděle 20. 9. (15.30)

Martinice – Kostelec u Hol. B: Vybíral

Bystřice p. H. B – Žeranovice (10.00): A. Novák

Prusinovice – Hlinsko p. H.: Sedlář

Tučapy – Rajnochovice: Černovský

Komárno – Rusava: Dundová

III. třída, sk. B, 5. kolo, neděle 20. 9. (15.30)

Břest – Chropyně B: Žigmund

Míškovice – Ludslavice: Závojský

Rymice – Záhlinice: Šindelek

Kyselovice B – Pravčice (12.30): Mucha

Kvasice B – Zahnašovice (SO): J. Zapletal

III. třída, sk. C, 5. kolo, neděle 20. 9. (15.30)

Zlobice – Lutopecny: Zakopal

Roštín – Litenčice: Hušek

Rataje – Dřínov (SO): Sanislo

Bařice – Zborovice B (SO): T. Navrátil

Šelešovice – Bezměrov (SO): Caletka

OP dorost, 5. kolo, neděle 20. 9.

Rymice – Bezměrov (12.00): Šindelek

Břest – Žeranovice (12.30): Žigmund

OP starší žáci, 5. kolo, neděle 20. 9.

Zlobice – Lutopecny (13.00): Zakopal

Martinice – Chvalčov (10.00): Greinecker

Zdounky – Mrlínek (19. 9., 10.00): Sanislo

Skaštice – Chropyně (12.30): Mašík

Bezměrov – Prusinovice (19. 9., 13.00): Černovský

3. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

Neuhrazená pokuta: Elko Holešov – nový termín pro úhradu pokuty 2200 Kč na účet OFS je 30. 9. 2015

4. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

4.1 Vyloučení

Záhlinice: Tomáš Mrkvica – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 6. 9. Poplatek za projednání – 150 Kč. Ladislav Paštěka – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 6. 9. Poplatek za projednání – 150 Kč.

Tučapy: Roman Krajcar – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 7. 9. Poplatek za projednání – 150 Kč.

Zdounky: Dominik Doleček – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 7. 9. Poplatek za projednání – 150 Kč.

Bezměrov: Aleš Vejtasa – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 7. 9. Poplatek za projednání – 150 Kč. Luděk Karásek – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 7. 9. Poplatek za projednání – 150 Kč.

5. KOMISE MLÁDEŽE

Nominační pozvánka na Meziokresní turnaj talentované mládeže 2015, turnaj výběrů OFS v kategoriích U13 a U12.
Termín: středa 22. 9. ve Fryštáku.
Sraz: v Kroměříži u umělé trávy (8.15) nebo na místě ve Fryštáku (9.00). Doprava vlastní, na místě se proplatí cestovné. Konec turnaje je plánován na (15.15).
Hráči si vezmou sebou průkaz pojištěnce, teplákovou soupravu a vybavení ke hře. Občerstvení je zajištěno.

Nominace U13 ročník 2003 a mladší: Filip Dočkal, Lukáš Sklenář, Jakub Hrabal (Skaštice), Adam Vožda, Ondřej Heichel, Milan Potočiar (Zlobice), Josef Měrka (Prusinovice), Ondřej Liška (Lutopecny), Miroslav Trnka (Zdounky), Petr Ordáň (Chvalčov), Libor Vičar (Loukov).

Nominace U12 ročník 2004 a mladší : Ondřej Vykoukal, Jakub Vitonský, Vojtěch Winkler, Tomáš Láník (Holešov), Tomáš Kotas, David Hanzlík (Bystřice p. H.), Pavel Dolák (Loukov), Marek Pirkl, Pavel Zdráhal, Michal Jurčík, Marek Měrka, Matěj Pumprla (Prusinovice), Daniel Marek (Morkovice), Filip Hyánek (Skaštice).