1. KOMISE ROZHODČÍCH

1.1 Delegace rozhodčích

Okresní přebor, 6. kolo, 14. 9. 2014 (16.00): 1–6–1 Zdounky – Holešov B (Dundová), 1–6–2 Střílky – Záříčí (Zapletal), 1–6–3 Lubná – Slavkov p. H. (Veselý), 1–6–4 Rataje – Rusava (Mucha), 1–6–5 Loukov – Kyselovice (Skyba), 1–6–6 Zborovice – Skaštice B (14. 9. 2014, 16.00, hř. Troubky, Novák R.), 1–6–7 Mrlínek – Němčice (Hušek AR1 Novák R.).

III. třída, skupina A, 6. kolo, 14. 9. 2014 (16.00): 2–6–1 Prusinovice – Bystřice p. H. B (Vybíral), 2–6–2 Kostelec u Hol. B – Míškovice (14. 9. 2014, 13.00, Tříska), 2–6–3 Martinice – Hlinsko p. H. (Sedlář), 2–6–4 Ludslavice – Rajnochovice (13. 9. 2014, 16.00, Sanislo), 2–6–5 Zahnašovice – Tučapy (Šindelek), 2–6–6 Žeranovice – Chvalčov (14. 9. 2014, 10.15, Sanislo), 2–6–7 Komárno – Rymice (Novák Antonín).
III. třída, skupina B, 6. kolo, 14. 9. 2014 (16.00): 3–6–1 Šelešovice – Lutopecny (Žigmund), 3–6–2 Zlobice – Zborovice B (Vymětal), 3–6–3 Kvasice B – Dřínov (13. 9. 2014, 16.00, Závojský), 3–6–4 Litenčice – Bařice (13. 9. 2014, 16.00, Tříska), 3–6–5 Záhlinice – Kyselovice B (14. 9. 2014, 15.00, Jelínek), 3–6–6 Pravčice – Břest (13. 9. 2014, 16.00, Jelínek), 3–6–7 Bezměrov – Počenice (Závojský).
OP dorost, 4. kolo, 14. 9. 2014

4–4–1 Rataje – Lutopecny (13.00, Mucha), 4–4–2 Chropyně – Dřínov (10.15, Navrátil), 4–4–3 Zborovice – Těšnovice (10.00, hř. Troubky, Čech), 4–4–4 Mrlínek – Rymice (13.00, Hušek).

OP starší žáci, 4. kolo, 14. 9. 2014

5–4–1 Zdounky – Lutopecny (13. 9. 2014, 14.00, Čech), 5–4–2 Zlobice – Bezměrov (13.00, Vymětal), 5–4–3 Martinice – Rymice (13.30, Sedlář), 5–4–4 Mrlínek – Chvalčov (10.00, Hušek).

2. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

2.1 Vyloučení

Dřínov: Martin Lysko – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 1. 9. 2014, poplatek za projednání 100 Kč.

Rymice: Karel Pavelec (dorost) – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 31. 8. 2014, poplatek za projednání 50 Kč.

3. STK

3.1 Termíny utkání

OP mladší žáci, 4. kolo

6–4–1 Prusinovice – Lutopecny (14. 9. 2014, 14.00), 6–4–2 DFK Holešov – Dřínov (13. 9. 2014, 10.00, Stadion míru), 6–4–3 Lubná – Těšnovice (14. 9. 2014, 10.00), 6–4–4 Žeranovice – Skaštice (14. 9. 2014, 13.30), 6–4–5 Bezměrov – Holešov B (12. 9. 2014, 17­.00)
OP starší přípravka, skupina A, 2. turnaj – 13. 9. 2014 (10.00): pořadatel Hulín, volno Prusinovice, utkání Chvalčov – Žalkovice, Spartak Hulín – Loukov, Spartak Hulín – Chvalčov, Loukov – Žalkovice.

OP starší přípravka, skupina B, 2. turnaj – 13. 9. 2014 (10.00): pořadatel Morkovice, volno Rataje, utkání Zdounky – Lutopecny, Morkovice – Kvasice, Morkovice – Zdounky, Kvasice – Lutopecny.

OP mladší přípravky, 2. turnaj: pořadatel Hulín, 13. 9. 2014 (10.00): utkání: Prusinovice – Spartak Hulín, Prusinovice – Morkovice, Spartak Hulín – Morkovice. Pořadatel Kostelec u Hol., 13. 9. 2014 (10.00): utkání: Kostelec u Hol. – Slavkov p. H., Chvalčov – Loukov, Chvalčov – Slavkov p. H., Kostelec u Hol. – Loukov.

3.2 Změna termínu utkání

OP muži: Zdounky – Lubná, 10. kolo, 11. 10. 2014 (14.30).

3.3 Pořádkové pokuty

Nehlášení střelců: Pravčice (muži), Martinice (starší žáci) – oba pokuta 50 Kč.

Chybné hlášení střelců: Litenčice (muži) – pokuta 50 Kč.

Neuvedení vedoucího mužstva: Rusava (muži) – pokuta 100 Kč, Bezměrov (mladší žáci) – pokuta 50 Kč.

3.4 Ostatní

Změna předsedy FC Morkovice: Petr Jablůnka – 607 850 879.

3.5 Pohár OFS

Rozlosování semifinále: Kyselovice – Slavkov p. H., Mrlínek – Zborovice

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Přerozdělení vybraných kompenzací

Bezměrov 2170 Kč, DFK Holešov 1086 Kč, Dřínov 2170 Kč, Elko Holešov 1086 Kč, Chropyně 2170 Kč, Chvalčov 3255 Kč, Kostelec u Hol. 1086 Kč, Kvasice 1086 Kč, Loukov 2170 Kč, Lubná 1086 Kč, Lutopecny/Měrůtky 4340 Kč, Martinice 1086 Kč, Morkovice 2170 Kč, Mrlínek 2170 Kč, Prusinovice 3255 Kč, Rataje 2170 Kč, Rajnochovice 2170 Kč, Rymice 2170 Kč, Skaštice 1086 Kč, Slavkov p. H. 1086 Kč, Spartak Hulín 2170 Kč, Těšnovice 2170 Kč, Zborovice 1086 Kč, Zdounky 2170 Kč, Zlobice 1086 Kč, Žalkovice 1086 Kč, Žeranovice 2170 Kč – částky budou poslány na bankovní účty.

5. KOMISE MLÁDEŽE

5.1 Meziokresní turnaj talentované mládeže

Výběr OFS Kroměříž složený z hráčů r. 2003 a mladší se zúčastní 24. 9. 2014 turnaje v Kateřinicích. Žádáme oddíly, aby nominovaly své hráče: tel. Karel Heinz 774 283 970, karelheinz@seznam.cz. Termín uzavření nominace: 16. 9. 2014.

5.2 Létající trenéři

Kluby, které mají zájem o předvedení tréninkové jednotky vyškolenými trenéry, mohou kontaktovat Karla Heinze – 774 283 970, karelheinz@seznam.cz