1. STK

1.1 Změny termínů utkání – nařízené STK

III. třída, skupina A: Zahnašovice – Rymice, 8. kolo, nový termín 28. 9. 2013 (15.30), Prusinovice – Chvalčov, 9. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (15.00).

III. třída, skupina B: Záříčí B – Míškovice, 9. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (15.00).

OP mladší žáci, skupina A: Prusinovice – Žeranovice, 7. kolo, nový termín 5. 10. 2013 (13.00).

1.2 Změny termínů utkání

II. třída: Loukov – Mrlínek, 8. kolo, nový termín 29. 9. 2013 (15.30) – změna pořadatelství, poplatek Loukov 350 Kč.

III. třída, skupina A: Elko Holešov B – Kostelec u Hol. B, 10. kolo, nový termín 12. 10. 2013 (14.30), hřiště Střelnice.

1.3 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledku: Kroměříž C (mladší žáci) – pokuta 50 Kč.

Nehlášení střelců: Těšnovice (starší žáci), Rataje (mladší přípravka) – oba pokuta 50 Kč.

Chybné hlášení střelců: Šelešovice (muži), Rataje (starší přípravka) – oba pokuta 50 Kč.

Nedovolené vykonávání funkce AR1 a AT1: Žalkovice (dorost, Dráňa) – pokuta 100 Kč.

Neuvedení HR: Mrlínek (mladší žáci), Chvalčov (mladší přípravka), Rataje (mladší přípravka) – všichni důtka.

Neuvedení ID u funkcionářů mužstva: Kroměříž C (mladší přípravka) – důtka.

Nedoručení zápisu o utkání: Kroměříž C (mladší žáci), Kvasice (starší přípravka) – oba pokuta 100 Kč.

1.4 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, 5. kolo

7–5–1 Mrlínek – Holešov B (22. 9. 2013, 10.00)

7–5–2 DFK Holešov – Žeranovice (22. 9. 2013, 10.00, stadion Míru)

7–5–3 Rajnochovice – Chvalčov (21. 9. 2013, 15.30)

7–5–4 Prusinovice – Martinice (22. 9. 2013, 13.00)

OP mladší žáci, skupina B, 5. kolo

8–5–1 Kroměříž C – Lutopecny (22. 9. 2013, 12.30)

8–5–2 Skaštice – Dřínov (22. 9. 2013, 12.30)

8–5–3 Zdounky – Rymice (22. 9. 2013, 10.00)

OP starší přípravka, skupina A, 4. turnaj, 21. 9. 2013 (13.00)

Pořadatel Prusinovice, volno Morkovice: Prusinovice – Loukov, Rataje – Kroměříž C, Kroměříž C – Loukov, Prusinovice – Rataje

OP starší přípravka, skupina B, 3. turnaj, 21. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Žalkovice: Lutopecny – Kvasice, Žalkovice – Koryčany, Kvasice – Žalkovice, Koryčany – Lutopecny

OP mladší přípravka, skupina A, 4. turnaj, 21. 9. 2013 (13.00)

Pořadatel Prusinovice, volno Morkovice: Rataje – Kroměříž C, Prusinovice – Loukov, Prusinovice – Rataje, Kroměříž C – Loukov

OP mladší přípravka, skupina B, 3. turnaj, 21. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Slavkov p. H.: Zdounky – Roštění, Slavkov p. H. – Chvalčov, Roštění – Slavkov p. H., Chvalčov – Zdounky, Slavkov p. H. – Zdounky

1.5 Upozornění na správně vyplnění zápisu (mladší žáci, starší přípravka, mladší přípravka)

V zápise o utkání mohou být uvedení jen hráči starší šesti let s platným registračním průkazem a členstvím ve FAČR. Pořádající oddíl musí vyplnit hlavičku zápisu o utkání a zajistit rozhodčího (a jeho zapsání do zápisu o utkání). Funkcionáři obou mužstev musí uvést své ID. Na zadní stranu zápisu o utkání uvede rozhodčí všechny střelce branek (číslo hráče, celé jméno, případně minuta vstřelení branky). Pořádající oddíl hlásí ihned po skončení utkání výsledek a střelce na telefon 602 511 429 – Kopčil a zápis zasílá následující pracovní den doporučeně na adresu: OFS Kroměříž, Vrchlického 2899, 76701 Kroměříž.

1.6 Povolení turnaje

STK povoluje konání turnaje starých pánů 14. 9. 2013 v Břestě.

1.7 Kontumace utkání

STK kontumuje utkání III. třídy, skupiny B Skaštice B – Martinice pro nedohrání utkání ve prospěch Skaštic B, ponechává v platnosti výsledek 8:0 dosažený na hřišti a předává mužstvo Martinic do DK.

STK kontumuje utkání OP mladší přípravky, skupiny A Rataje – Morkovice pro neoprávněný start hráče Morkovic Ospalík Martin ve prospěch Rataj, ponechává v platnosti výsledek 10 : 4 dosažený na hřišti, předává vedoucího mužstva Morkovic Zourek Petr do DK, pokuta Morkovice 400 Kč

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 7. kolo, 22. 9. 2013 (15.30)

1–7–1 Mrlínek – Střílky: Panáček

1–7–2 Loukov – Lubná: Sanislo

1–7–3 Němčice – Rusava (12.30): Caletka

1–7–4 Zborovice – Ludslavice (SO): Skyba

1–7–5 Morkovice B – Kroměříž B: Mucha

1–7–6 Kyselovice – Záříčí: Veselý

1–7–7 Zdounky – Slavkov p. H.: Žigmund

III. třída, skupina A, 7. kolo, 22. 9. 2013 (15.30)

2–7–1 Hlinsko p. H. – Zahnašovice: Šindelek

2–7–2 Kostelec u Hol. B – Tučapy: Rosický

2–7–3 Holešov B – Chvalčov (10.15, hř. Všetuly): Vybíral

2–7–4 Rajnochovice – Komárno: Tříska

2–7–5 Prusinovice – Rymice (15.00): Sedlář

III. třída, skupina B, 7. kolo, 22. 9. 2013 (15.30)

3–7–1 Pravčice – Záhlinice (SO): Jelínek

3–7–2 Mysločovice B – Žeranovice (10.00): Benda

3–7–3 Břest – Kyselovice B: Dundová

3–7–4 Skaštice B – Míškovice (SO): Mucha

3–7–5 Martinice – Záříčí B: Čech

III. třída, skupina C, 7. kolo, 22. 9. 2013 (15.30)

4–7–1 Šelešovice – Lutopecny (SO): Žigmund
4–7–2 Rataje – Lubná B: Jelínek

4–7–3 Litenčice – Dřínov: Vybíral

4–7–4 Bařice – Počenice: Hušek

4–7–5 Bezměrov – Zborovice B: Závojský

4–7–6 Kvasice B – Zlobice (SO): Slováček

OP dorost, 5. kolo, 22. 9. 2013

5–5–1 Mrlínek – Lutopecny (12.30): Panáček

5–5–2 Rataje – Břest (12.30): Jelínek

5–5–3 Žalkovice – Dřínov (12.30): Rosický

5–5–4 Rymice – Kostelec u Hol. (12.30): Skyba

OP starší žáci, 5. kolo, 22. 9. 2013

6–5–1 Těšnovice – Zlobice (12.45): Hušek

6–5–2 Bezměrov – Chropyně (13.00): Závojský

6–5–3 Zdounky – Chvalčov (21. 9. 2013, 14.00): Benda

OP starší žáci, 2. kolo – dohrávka

6–2–2 Zdounky – Těšnovice (18. 9. 2013, 17.00): Jelínek

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

ZBOROVICE: Jan Šprňa – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 9. 9. 2013, 100 Kč.

PRAVČICE: Jan Zapletal – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 8. 9. 2013, 100 Kč.

RUSAVA: Lukáš Vaculík – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 9. 9. 2013, 100 Kč.

MRLÍNEK dorost: Dominik Ondroušek – 2 soutěžní utkání nepodmíněně od 9. 9. 2013, 50 Kč.

3.2 Změna trestu

LOUKOV: Kamil John – žádosti se vyhovuje, zbytek trestu se mění na 1 SU podmíněně do 11. 12. 2013, 100 Kč.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

Rozdělení kompenzací: Bezměrov – 1041 Kč, Břest – 1041 Kč, DFK Holešov – 1041 Kč, Dřínov – 2082 Kč, Elko Holešov – 1041 Kč, Chropyně – 1041 Kč, Chvalčov – 3122 Kč, Koryčany – 1041 Kč, Kostelec u Hol. – 1041 Kč, HS Kroměříž – 3122 Kč, Kvasice – 1041 Kč, Loukov – 2082 Kč, Lubná – 1041 Kč, Lutopecny – 3122 Kč, Martinice – 1041 Kč, Morkovice – 2082 Kč, Mrlínek – 2082 Kč, Prusinovice – 3122 Kč, Rajnochovice – 1041 Kč, Rataje – 3122 Kč, Roštění – 1041 Kč, Rymice – 2082 Kč, Skaštice – 1041 Kč, Slavkov p. H. – 1041 Kč, Těšnovice – 1041 Kč, Zborovice – 1041 Kč, Zdounky – 3122 Kč, Zlobice – 1041 Kč, Žalkovice – 2082 Kč, Žeranovice – 2082 Kč.

5. KOMISE MLÁDEŽE

Podzimní turnaj Danone cup odehraje výběr hráčů OFS Kroměříž (narození po 1. 1. 2002) 18. 9. 2013 v Mladcové.

Soupiska týmu: Kolář Jan, Daněk Simon, Pospíšilík Karel, Jadrníček Radim, Jura Filip (všichni SFK ELKO Holešov), Maťa Jakub, Ulrych Martin, Schonwalder Erik (všichni FK Bystřice p. H.), Plško Martin, Tobolík Pavel, Vítoslavský Ondřej, Ondrejec Vít (všichni SK Spartak Hulín), Michalík Adam (FC Koryčany). Trenér: L. Linda. Vedoucí: M. Zdráhal.