1. KOMISE ROZHODČÍCH

1.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 8. kolo, 30. 9. 2012 (15.30)

1–8–1 Kyselovice – Rusava: Hušek

1–8–2 Prusinovice – Němčice: Veselý, AR1 Zapletal Jan

1–8–3 Lutopecny – Slavkov p. H.: Novák

1–8–4 Morkovice B – Roštění: Mucha

1–8–5 Střílky – Záříčí: Tříska

1–8–6 Mrlínek – Zborovice: Caletka

1–8–7 Loukov – Žeranovice: Dunda

III. třída, skupina A, 15. kolo, 28. 9. 2012 (15.30)

2–15–1 Zahnašovice – Tučapy: Matucha
2–15–2 Kostelec u Hol. B – Rajnochovice: Karlík
2–15–3 Záhlinice – Mysločovice B: Caletka
2–15–4 Míškovice – Rymice: Skyba
2–15–5 Pravčice – Komárno: Dunda
2–15–6 Martinice – Břest: Závojský
2–15–7 Ludslavice – Chvalčov: Vybíral
2–15–8 Hlinsko p. H. – Holešov B: Rybka

III. třída, skupina A, 8. kolo, 30. 9. 2012 (15.30)

2–8–1 Tučapy – Pravčice: Skyba

2–8–2 Martinice – Míškovice: Dundová

2–8–3 Ludslavice – Záhlinice: Matucha

2–8–4 Hlinsko p. H. – Kostelec u Hol. B: Vybíral

2–8–5 Holešov B – Zahnašovice (10.15, hř. Všetuly): Karlík

2–8–6 Chvalčov – Rajnochovice: Panáček

2–8–7 Břest – Mysločovice B: Čech

2–8–8 Komárno – Rymice: Polášek

III. třída, skupina B, 15. kolo, 28. 9. 2012 (15.30)

3–15–1 Bařice – Zborovice B: Čech
3–15–2 Zářičí B – Litenčice: Novák
3–15–3 Dřínov – Skaštice B: Zapletal Petr ml.
3–15–4 Kroměříž B – Zlobice (14.45): Panáček
3–15–5 Šelešovice – Kvasice B: Stuchlík
3–15–6 Lubná B – Rataje: Mucha
3–15–7 Těšnovice B – Bezměrov: Sedlář
3–15–8 Kyselovice B – Počenice: Vybíral

III. třída, skupina B, 8. kolo, 30. 9. 2012 (15.30)

3–8–1 Těšnovice B – Kroměříž B (12.15): Závojský

3–8–2 Kyselovice B – Dřínov (SO): Rybka

3–8–3 Kvasice B – Bařice (10.00): Sedlář

3–8–4 Zborovice B – Lubná B (hř. Troubky): Jelínek

3–8–5 Šelešovice – Zářičí B: Polášek

3–8–6 Počenice – Litenčice: Karlík

3–8–7 Bezměrov – Skaštice B: Sanislo

3–8–8 Rataje – Zlobice: Zapletal Petr ml.

MOP žen, 6. kolo, 30. 9. 2012

4–6–1 Žalkovice – Březůvky (12.30): Stuchlík

4–6–2 Kroměříž – Babice (12.30): Polášek

MOP žen, 9. kolo

4–9–1 Kroměříž – Žalkovice (28. 9. 2012, 12.30): Panáček

OP dorost, 6. kolo, 30. 9. 2012

5–6–1 Prusinovice – Pravčice (13.15): Zapletal Jan

5–6–2 Lutopecny – Dřínov (29. 9. 2012, 15.30): Čech

5–6–3 Mrlínek – Zborovice (12.30): Caletka

5–6–4 Břest – Zdounky (13.00): Čech

5–6–5 Rataje – Rymice (12.30): Zapletal Petr ml.

OP starší žáci, 1. kolo, 28. 9. 2012

6–1–1 Chvalčov – Žeranovice (13.00): Polášek

6–1–2 Břest – Těšnovice (10.45): Sanislo

6–1–3 Zlobice – Žalkovice (13.00): Slováček

6–1–4 Rymice – Chropyně (10.00): Zapletal Jan

6–1–5 Zdounky – Dřínov (14.00): Hušek

OP starší žáci, 6. kolo, 30. 9. 2012

6–6–1 Žeranovice – Žalkovice (10.00): Matucha

6–6–2 Těšnovice – Chropyně (29. 9. 2012, 10.30): Jelínek

6–6–3 Chvalčov – Dřínov (13.00): Panáček

6–6–4 Břest – Zdounky (10.45): Čech

6–6–5 Zlobice – Rymice (13.00): Novák

2. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

2.1 Změny termínů utkání

II. třída: Kyselovice – Rusava, 8. kolo, nový termín 30. 9. 2012 (15.30) – změna pořadatelství, poplatek Kyselovice 350 Kč.

OP mladší přípravka: 5. turnaj, pořadatel Prusinovice, volno Žalkovice, nový termín 29. 9. 2012 (10.00).

2.2 Pořádkové pokuty

Chybné hlášení střelců: Žalkovice (ženy) – pokuta 50 Kč.

Používání starého zápisu o utkání: Holešov B (mladší žáci), Babice (ženy) – oba pokuta 50 Kč.

Uvedení funkcionářů bez ID: Kroměříž (ženy) – pokuta 100 Kč.

Neuvedení HP: Kyselovice B (muži) – pokuta 100 Kč.

Čepování piva do skla: Martinice (muži) – pokuta 200 Kč.

2.3 Kontumace

STK kontumuje utkání 2. kola OP dorostu Dřínov – Zdounky pro neoprávněný start hráče Dřínova bez ID ve prospěch Zdounek 0:3, pokuta Dřínov 1 000 Kč (splatná do 10. 10. 2012).

2.4 Upozornění

STK upozorňuje že v OP starších žáků není povolena malá domů a platí ofsajd. V zápise tak musí být uvedeni i asistenti rozhodčích.

STK upozorňuje že ID kód je vždy osmimístný (například hráč narozen v lednu 2000 má začátek ID 0001×xxx). V zápise o utkání se nesmí uvádět RČ.

STK upozorňuje na uzavření cesty Holešov – Dobrotice a s tím související objížďku přes Prusinovice.

2.5 Termíny mládežnických utkání

OP mladší žáci, skupina A – 6. kolo

7–6–1 Prusinovice – Chvalčov (30. 9. 2012, 11.30)

7–6–2 DFK Holešov – Loukov (29. 9. 2012, 10.00, stadion Míru)

7–6–3 Slavkov p. H. – Holešov B (29. 9. 2012, 10.00)

OP mladší žáci, skupina B – 1. kolo

8–1–1 Bezměrov – Martinice (28. 9. 2012, 13.00)

8–1–2 Zdounky – Rymice (28. 9. 2012, 10.00)

8–1–3 Skaštice – Žeranovice (28. 9. 2012, 13.00)

OP mladší žáci, skupina B – 6. kolo

8–6–1 Lutopecny – Martinice (29. 9. 2012, 13.00)

8–6–2 Bezměrov – Žeranovice (30. 9. 2012, 13.00)

8–6–3 Zdounky – Skaštice (30. 9. 2012, 10.00)

OP starší přípravky, skupina A

4. turnaj, pořadatel Morkovice (29. 9. 2012, 10.00): utkání Kvasice – Morkovice, Zdounky – Koryna, Morkovice – Koryna, Kvasice – Zdounky)

OP starší přípravky, skupina B

4. turnaj, pořadatel Kroměříž C (29. 9. 2012, 12.30): utkání Loukov – Kroměříž C, Mrlínek – Lubná, Kroměříž C – Lubná, Loukov – Mrlínek)

OP mladší přípravky

5. turnaj, pořadatel Prusinovice, volno Žalkovice (29. 9. 2012, 10.00): utkání Rataje – Chvalčov, Loukov – Prusinovice, Rataje – Prusinovice, Chvalčov – Loukov)

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

DŘÍNOV: Držálek Petr – 1 SU nepodmíněně od 12. 9. 2012, 100 + 100 Kč.

ZLOBICE: Pechtor Ladislav – 1 SU nepodmíněně od 19. 9. 2012, 100 Kč.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

Rozdělení dotace dle členské základny (termín vyúčtování do 31. 10. 2012): Admira Hulín (1 598 Kč), Bezměrov (5 480 Kč), Bivoj Bařice (2 446 Kč), DFK Holešov (4 296 Kč), Družstevník Střílky (2 615 Kč), FC Koryna (10 844 Kč), FC Kvasice (10 408 Kč), FC Morkovice (13 617 Kč), FK Bystřice p. H. (10 059 Kč), FK Chropyně (6 654 Kč), FK Komárno/Osíčko (1 185 Kč), FK Holešovské holky (1 468 Kč), Chvalčov (4 928 Kč), Loukov (6 740 Kč), Ludslavice (1 378 Kč), Lutopecny/Měrůtky (5 635 Kč), Moravan Kostelec u Hol. (4 197 Kč), Mrlínek (6 112 Kč), Pilana Zborovice (7 695 Kč), Počenice/Tetětice (2 035 Kč), Prusinovice (8 850 Kč), Roštění (2 564 Kč), Roštín (103 Kč), SFK Elko Holešov (16 721 Kč), SK Břest (3 886 Kč), SK Haná Zářičí (2 255 Kč), SK Kyselovice (1 701 Kč), SK Rajnochovice (8 209 Kč), SK Rusava (2 062 Kč), SK Slavoj Zahnašovice (1 031 Kč), SK Žeranovice (4 903 Kč), Skaštice (4 183 Kč), Slavkov p. H. (4 812 Kč), Slavoj Šelešovice (2 190 Kč), Sokol Dřínov (2 960 Kč), Sokol Hlinsko p. H. (1 185 Kč), Sokol Litenčice (1 185 Kč), Sokol Lubná (5 264 Kč), Sokol Martinice (4 388 Kč), Sokol Míškovice (2 112 Kč), Sokol Němčice (3 051 Kč), Sokol Pačlavice (3 026 Kč), Sokol Pravčice (1 289 Kč), Sokol Rataje (4 802 Kč), Sokol Rymice (8 001 Kč), Sokol Tučapy (1 752 Kč), Sokol Záhlinice (1 959 Kč), Sokol Zlobice (4 388 Kč), Sokol Žalkovice (7 399 Kč), Těšnovice (4 892 Kč), Troubky/Zdislavice (1 082 Kč), Zdounky (8 400 Kč).

5. KOMISE MLÁDEŽE

Nominace výběru OFS Kroměříž na Danone cup 2012

Holešov: Michálek Jan, Janál Miroslav, Sedláček Daniel, Štopl Vlastimil, Galatík Michal.

Skaštice: Zaoral Zdeněk.

Hulín: Gremlica Jakub, Ondrejec Vladimír, Neradil Vojtěch, Pecha Radek, Šupčík Roman.

Bystřice p. H.: Machala Radim, Křížek Petr, Nezhyba Daniel, Franěk Michal, Žižka Jan.
Zdounky: Šamánek Michal, Měrka Zdeněk.
Místo konání: Valašská Polanka
Termín: 26. 9. 2012
Odjezdy autobusu: 7.45 Kroměříž stadion SK Hanácká Slavie Kroměříž, 8.00 Hulín náměstí, 8.15 Holešov autobusové nádraží, příjezd 9.15 Valašská Polanka hřiště

Hráči si vezmou: registrační průkaz + ID, sportovní vybavení na utkání venku, průkaz pojištěnce. Pitný režim a obě je zajištěn.
Předpokládaný návrat 14.30 – 15.00.