1. STK

1.1 Změny termínů utkání – nařízené STK

II. třída: Střílky – Zdounky, 6. kolo, nový termín 14. 9. 2013 (15.30).

II. třída: Němčice – Rusava, 7. kolo, nový termín 21. 9. 2013 (15.30).

III. třída, skupina A: Rymice – Rajnochovice, 6. kolo, nový termín 14. 9. 2013 (16.00).

III. třída, skupina C: Šelešovice – Lutopecny, 7. kolo, nový termín 21. 9. 2013 (15.30).

1.2 Změny termínů utkání

II. třída: HS Kroměříž B – Kyselovice, 8. kolo, nový termín 28. 9. 2013 (15.30).

III. třída, skupina B: Žeranovice – Kyselovice B, 4. kolo, nový termín 31. 8. 2013 (16.30) – změna pořadatelství, poplatek 350 Kč Kyselovice.

OP dorost: Dřínov – Rataje, 4. kolo, nový termín 14. 9. 2013 (10.00), poplatek Dřínov 350 Kč.

1.3 Pořádkové pokuty

Chybné hlášení střelců: Žeranovice (muži) – pokuta 50 Kč.

Pozdní předání zápisu o utkání: Břest (muži) – důtka.

1.4 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, 3. kolo

7–3–1 Žeranovice – Holešov B (7. 9. 2013, 10.00)

7–3–2 Mrlínek – Chvalčov (8. 9. 2013, 10.00)

7–3–3 DFK Holešov – Martinice (7. 9. 2013, 16.00, stadion Míru)

7–3–4 Rajnochovice – Prusinovice (7. 9. 2013, 16.00)

OP mladší žáci, skupina B, 3. kolo

8–3–1 Lubná – Lutopecny (8. 9. 2013, 10.00)

8–3–2 Kroměříž C – Dřínov (8. 9. 2013, 10.00)

8–3–3 Skaštice – Zdounky (8. 9. 2013, 13.00)

OP starší přípravka, skupina A, 2. turnaj, 7. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Rataje, volno Prusinovice: Loukov – Kroměříž, Rataje – Morkovice, Rataje – Loukov, Morkovice – Kroměříž.

OP starší přípravka, skupina B, 1. turnaj, 7. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Kvasice: Koryčany – Kvasice, Žalkovice – Lutopecny, Kvasice – Lutopecny, Koryčany – Žalkovice.

OP mladší přípravka, skupina A, 2. turnaj, 7. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Rataje, volno Prusinovice: Rataje – Morkovice, Loukov – Kroměříž, Morkovice – Kroměříž, Rataje – Loukov.

OP mladší přípravka, skupina B, 1. turnaj, 7. 9. 2013 (10.00)

Pořadatel Chvalčov: Chvalčov – Roštění, Slavkov p. H. – Zdounky, Roštění – Zdounky, Chvalčov – Slavkov p. H.

1.5 Povolení turnaje

STK povoluje konání turnaje starých pánů v Ludslavicích 7. 9. 2013.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 5. kolo, 8. 9. 2013 (16.00)

1–5–1 Lubná – Střílky: Veselý

1–5–2 Mrlínek – Rusava: Sanislo

1–5–3 Loukov – Ludslavice (SO): Mucha

1–5–4 Němčice – Kroměříž B: Panáček

1–5–5 Zborovice – Záříčí (SO): Žigmund

1–5–6 Morkovice B – Slavkov p. H.: Caletka
1–5–7 Kyselovice – Zdounky: Hušek

III. třída, skupina A, 5. kolo, 8. 9. 2013 (16.00)

2–5–1 Tučapy – Zahnašovice (SO): Caletka

2–5–2 Hlinsko p. H. – Chvalčov: Sedlář

2–5–3 Kostelec u Hol. B – Komárno: Mucha

2–5–4 Holešov B – Rymice (10.15, hř. Všetuly): Panáček

2–5–5 Rajnochovice – Prusinovice: Závojský

III. třída, skupina B, 5. kolo, 8. 9. 2013 (16.00)

3–5–1 Žeranovice – Záhlinice: Tříska

3–5–2 Pravčice – Kyselovice B (SO): Tříska

3–5–3 Mysločovice B – Míškovice (10.00): Žigmund

3–5–4 Břest – Záříčí B: Vybíral

3–5–5 Skaštice B – Martinice (SO): Slováček

III. třída, skupina C, 5. kolo, 8. 9. 2013 (16.00)

4–5–1 Lubná B – Lutopecny (SO): Závojský

4–5–2 Šelešovice – Dřínov: Jelínek

4–5–3 Rataje – Počenice: Dundová

4–5–4 Litenčice – Zborovice B: Čech

4–5–5 Bařice – Zlobice: Benda

4–5–6 Bezměrov – Kvasice B: Rosický

OP dorost, 3. kolo, 8. 9. 2013

5–3–1 Břest – Lutopecny (13.00): Vybíral

5–3–2 Mrlínek – Dřínov (13.00): Sanislo

5–3–3 Žalkovice – Kostelec u Hol. (13.00): Hušek

5–3–4 Zborovice – Rymice (10.00): Rosický

OP starší žáci, 3. kolo, 8. 9. 2013

6–3–1 Chropyně – Zlobice (10.30): Zakopal

6–3–2 Těšnovice – Chvalčov (13.00): Benda

6–3–3 Bezměrov – Zdounky (13.30): Rosický

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Sokol Pravčice: Martin Rygl – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 25. 8. 2013, 100 Kč.

SK Haná Záříčí B: Ladislav Šubík – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 25. 8. 2013, 100 Kč.

Družstevník Střílky: Lukáš Sádlík – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 25. 8. 2013, 100 Kč.

Loukov: Kamil John – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 26. 8. 2013, 100 Kč.

SK Haná Záříčí: Tomáš Menšík – 3 soutěžní utkání nepodmíněně od 26. 8. 2013, 100 Kč.

SK Rajnochovice: Tomáš Ides – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 26. 8. 2013, 100 Kč.