Upozornění: v době volna 8. května budou zasedat komise OFS Kroměříž ve středu 7. května.

1. STK

1.1 Změna termínu utkání

OP mladší žáci, skupina o 13. místo: Prusinovice – Žeranovice, II. kolo, nový termín 16. 5. 2014 (17.00).

1.2 Termíny utkání

OP mladší žáci, finálová skupina, I. kolo: D-1–2 DFK Holešov – Rymice (7. 5. 2014, 16.30, stadion Míru).

OP mladší žáci, finálová skupina, II. kolo: D-2–1 Rymice – Holešov B (11. 5. 2014, 10.00), D-2–2 Kroměříž C – DFK Holešov (10. 5. 2014, 13.00).

OP mladší žáci, skupina o 5. místo. II. kolo: D-2–3 Chvalčov – Lutopecny (11. 5. 2014, 14.00), D-2–4 Mrlínek – Lubná (11. 5. 2014, 10.00).

OP mladší žáci, skupina o 9. místo, II. kolo: D-2–5 Zdounky – Rajnochovice (11. 5. 2014, 10.00), D-2–6 Skaštice – Martinice (11. 5. 2014, 13.30).

OP starší přípravky, finálová skupina, 1. turnaj: pořadatel Kroměříž C, 8. 5. 2014 (10.00): Kroměříž C – Koryčany, Prusinovice – Kvasice, Koryčany – Kvasice, Kroměříž C – Prusinovice.

OP starší přípravky, skupina o 5. místo. 1. turnaj: pořadatel Žalkovice, volno Loukov, 10. 5. 2014 (10.00): Žalkovice – Lutopecny, Rataje – Morkovice, Žalkovice – Rataje, Lutopecny – Morkovice.

OP mladší přípravky, finálová skupina, 1. turnaj: pořadatel Prusinovice, 8. 5. 2014 (15.00): Prusinovice – Loukov, Zdounky – Chvalčov, Loukov – Chvalčov, Prusinovice – Zdounky.

OP mladší přípravky, skupina o 5. místo, 1. turnaj: pořadatel Kroměříž C, 8. 5. 2014 (10.00), volno Rataje: Kroměříž C – Slavkov p. H., Morkovice – Roštění, Kroměříž C – Morkovice, Slavkov p. H. – Roštění.

1.3 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledků: Rataje (starší přípravka), Rataje (mladší přípravka) – oba pokuta 50 Kč. Nehlášení střelců: Skaštice B (muži) – pokuta 50 Kč. Chybné hlášení střelců: Kvasice (starší přípravka) – pokuta 50 Kč. Neuvedení ID u HP: Prusinovice (muži) – pokuta 100 Kč.

Neuvedení HP: Rataje (starší přípravka), Rataje (mladší přípravka) – oba pokuta 50 Kč. Neuvedení počtu pořadatelů: Kvasice B (muži) – pokuta 100 Kč.

1.4 Kontumace utkání

III. třída, skupina A: Chvalčov – Holešov B, 16. kolo, výsledek dosažený na hřišti 0:2 se kontumuje pro neoprávněný start hráče Chvalčova – Roman Krist (bez platného ID) ve prospěch Holešov B 3:0, pokuta Chvalčov 200 Kč. OP mladší žáci, skupina A: DFK Holešov – Mrlínek, 13. kolo, se kontumuje pro nedostavení se hostů k utkání ve prospěch DFK Holešov 3:0, pokuta pro Mrlínek 300 Kč a 800 Kč za přípravu hřiště (splatná do 21. 4. 2014 na účet OFS, částka 800 Kč bude připsána ve prospěch DFK Holešov).

1.5 Rozlosování soutěží

III. třída, skupina A, finálová skupina – I. kolo: Holešov B – Rajnochovice (11. 5. 2014, 10.15, hř. Všetuly), Tučapy – Komárno (11. 5. 2014, 16.30). II. kolo: Rajnochovice – Tučapy, Komárno – Holešov B (18. 5. 2014, 16.30). III. kolo: Holešov B – Tučapy (25. 5. 2014, 10.15, hř. Všetuly), Komárno – Rajnochovice (25. 5. 2014, 16.30). IV. kolo: Rajnochovice – Holešov B, Komárno – Tučapy (1. 6. 2014, 16.30). V. kolo: Holešov B – Komárno (8. 6. 2014, 10.15, hř. Všetuly), Tučapy – Rajnochovice (8. 6. 2014, 16.30). VI. kolo: Tučapy – Holešov B, Rajnochovice – Komárno (15. 6. 2014, 16.30).

III. třída, skupina A, skupina o 5. místo – I. kolo: Chvalčov – Kostelec u Hol. B (11. 5. 2014, 16.30). II. kolo: Kostelec u Hol. B – Rymice (18. 5. 2014, 16.30). III. kolo: Rymice – Chvalčov (25. 5. 2014, 16.30). IV. kolo: Chvalčov – Rymice (1. 6. 2014, 16.30). V. kolo: Kostelec u Hol. B – Chvalčov (8. 6. 2014, 16.30). VI. kolo: Rymice – Kostelec u Hol. B (15. 6. 2014, 16.30).

III. třída, skupina A, skupina o 8. místo – I. kolo: Hlinsko p. H. – Prusinovice (11. 5. 2014, 16.30). II. kolo: Zahnašovice – Hlinsko p. H. (18. 5. 2014, 16.30). III. kolo: Prusinovice – Zahnašovice (25. 5. 2014, 16.30). IV. kolo: Zahnašovice – Prusinovice (1. 6. 2014, 16.30). V. kolo: Prusinovice – Hlinsko p. H. (8. 6. 2014, 16.30). VI. kolo: Hlinsko p. H. – Zahnašovice (15. 6. 2014, 16.30).

III. třída, skupina B, finálová skupina – I. kolo: Skaštice B – Břest (10. 5. 2014, 16.30), Záhlinice – Žeranovice (11. 5. 2014, 15.00). II. kolo: Žeranovice – Skaštice B, Břest – Záhlinice (18. 5. 2014, 16.30). III. kolo: Žeranovice – Břest (25. 5. 2014, 16.30), Záhlinice – Skaštice B (25. 5. 2014, 15.00). IV. kolo: Skaštice B – Záhlinice (31. 5. 2014, 16.30), Břest – Žeranovice (1. 6. 2014, 16.30). V. kolo: Skaštice B – Žeranovice (7. 6. 2014, 16.30), Záhlinice – Břest (8. 6. 2014, 15.00). VI. kolo: Břest – Skaštice B, Žeranovice – Záhlinice (15. 6. 2014, 16.30).

III. třída, skupina B, skupina o 5. místo – I. kolo: Záříčí B – Míškovice (11. 5. 2014, 16.30). II. kolo: Kyselovice B – Záříčí B (17. 5. 2014, 16.30). III. kolo: Míškovice – Kyselovice B (25. 5. 2014, 16.30). IV. kolo: Záříčí B – Kyselovice B (1. 6. 2014, 16.30). V. kolo: Míškovice – Záříčí B (8. 6. 2014, 16.30). VI. kolo: Kyselovice B – Míškovice (14. 6. 2014, 16.30).
III. třída, skupina B, skupina o 8. místo – I. kolo: Mysločovice B – Pravčice (11. 5. 2014, 10.00). II. kolo: Martinice – Mysločovice B (18. 5. 2014, 16.30). III. kolo: Pravčice – Martinice (24. 5. 2014, 16.30). IV. kolo: Martinice – Pravčice (1. 6. 2014, 16.30). V. kolo: Pravčice – Mysločovice B (7. 6. 2014, 16.30). VI. kolo: Mysločovice B – Martinice (15. 6. 2014, 10.00).

OP starší přípravky, finálová skupina: 1. turnaj, pořadatel Kroměříž C, 8. 5. 2014 (10.00): Kroměříž C – Koryčany, Prusinovice – Kvasice, Koryčany – Kvasice, Kroměříž C – Prusinovice. 2. turnaj, pořadatel Prusinovice, 18. 5. 2014 (15.00): Prusinovice – Koryčany, Kvasice – Kroměříž C, Koryčany – Kroměříž C, Kvasice – Prusinovice. 3. turnaj, pořadatel Kvasice, 25. 5. 2014 (10.00): Kvasice – Koryčany, Prusinovice – Kroměříž C, Koryčany – Prusinovice, Kroměříž C – Kvasice. 4. turnaj, pořadatel Koryčany, 7. 6. 2014 (10.00): Kroměříž C – Koryčany, Prusinovice – Kvasice, Koryčany – Kvasice, Kroměříž C – Prusinovice, Prusinovice – Koryčany, Kvasice – Kroměříž C (utkání závěrečného turnaje se hrají 2×16 minut).

OP starší přípravky, skupina o 5. místo: 1. turnaj, pořadatel Žalkovice, volno Loukov, 10. 5. 2014 (10.00): Žalkovice – Lutopecny, Rataje – Morkovice, Žalkovice – Rataje, Lutopecny – Morkovice. 2. turnaj, pořadatel Lutopecny, volno Morkovice, 17. 5. 2014 (10.00): Žalkovice – Loukov, Lutopecny – Rataje, Lutopecny – Žalkovice, Rataje – Loukov. 3. turnaj, pořadatel Rataje, volno Lutopecny, 25. 5. 2014 (hlášenka): Žalkovice – Morkovice, Loukov – Rataje, Rataje – Žalkovice, Morkovice – Loukov. 4. turnaj, pořadatel Morkovice, volno Rataje, 1. 6. 2014 (hlášenka): Morkovice – Žalkovice, Lutopecny – Loukov, Loukov – Žalkovice, Morkovice – Lutopecny. 5. turnaj, pořadatel Loukov, volno Žalkovice, 8. 6. 2014 (hlášenka): Rataje – Lutopecny, Loukov – Morkovice, Loukov – Lutopecny, Morkovice – Rataje.

OP mladší přípravky, finálová skupina: 1. turnaj, pořadatel Prusinovice, 8. 5. 2014 (15.00): Prusinovice – Loukov, Zdounky – Chvalčov, Loukov – Chvalčov, Prusinovice – Zdounky. 2. turnaj, pořadatel Zdounky, 17. 5. 2014 (10.00): Zdounky – Loukov, Chvalčov – Prusinovice, Loukov – Prusinovice, Chvalčov – Zdounky. 3. turnaj, pořadatel Chvalčov, 24. 5. 2014 (10.00): Chvalčov – Loukov, Zdounky – Prusinovice, Loukov – Zdounky, Prusinovice – Chvalčov. 4. turnaj, pořadatel Loukov, 8. 6. 2014 (hlášenka): Prusinovice – Loukov, Zdounky – Chvalčov, Loukov – Chvalčov, Prusinovice – Zdounky, Zdounky – Loukov, Chvalčov – Prusinovice (utkání závěrečného turnaje se hrají 2×14 minut).

OP mladší přípravky, skupina o 5. místo: 1. turnaj, pořadatel Kroměříž C, 8. 5. 2014 (10.00), volno Rataje: Kroměříž C – Slavkov p. H., Morkovice – Roštění, Kroměříž C – Morkovice, Slavkov p. H. – Roštění. 2. turnaj, pořadatel Slavkov p. H., 17. 5. 2014 (10.00), volno Roštění: Kroměříž C – Rataje, Slavkov p. H. – Morkovice, Slavkov p. H. – Kroměříž C, Morkovice – Rataje. 3. turnaj, pořadatel Morkovice, 25. 5. 2014 (hlášenka), volno Slavkov p. H.: Kroměříž C – Roštění, Rataje – Morkovice, Morkovice – Kroměříž C, Roštění – Rataje. 4. turnaj, pořadatel Roštění, 31. 5. 2014 (10.00), volno Morkovice: Roštění – Kroměříž C, Slavkov p. H. – Rataje, Rataje – Kroměříž C, Roštění – Slavkov p. H. 5. turnaj, pořadatel Rataje, 8. 6. 2014 (hlášenka), volno Kroměříž C: Morkovice – Slavkov p. H., Rataje – Roštění, Rataje – Slavkov p. H., Roštění – Morkovice.

1.6 Hlášenky

OP mladší žáci, finálová skupina: Kroměříž C – DFK Holešov, II. kolo, 10. 5. 2014 (13.00), Kroměříž C – Rymice, III. kolo, 18. 5. 2014 (16.30), Kroměříž C – Holešov B, V. kolo, 1. 6. 2014 (13.45), DFK Holešov – Rymice, I. kolo, 7. 5. 2014 (16.30, stadion Míru), DFK Holešov – Holešov B, IV. kolo, 25. 5. 2014 (10.30, stadion Míru), DFK Holešov – Kroměříž C, VI. kolo, 7. 6. 2014 (10.00, stadion Míru).

2. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

2.1 Vyloučení

PRUSINOVICE: Martin Mrázek – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 28. 4. 2014. Poplatek za projednání 100 Kč.

TUČAPY: Michal Crhák – 1 soutěžní utkání nepodmíněně od 28. 4. 2014. Poplatek za projednání 100 Kč.

2.2 Změna trestu

MARTINICE: Martin Kundera – žádosti se vyhovuje, zbytek trestu se mění na 1 SU podmíněně do 30. 7. 2014. Poplatek za projednání 100 Kč.

3. KOMISE ROZHODČÍCH

3.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 21. kolo, 11. 5. 2014 (16.30): 1–21–1 Slavkov p. H. – Střílky: Skyba, 1–21–2 Zdounky – Záříčí: Caletka, 1–21–3 Morkovice B – Ludslavice: Šindelek, 1–21–4 Zborovice – Rusava: Veselý, 1–21–5 Němčice – Lubná: Mucha, 1–21–6 Mrlínek – Loukov: Tříska.

III. třída, skupina A, I. kolo, 11. 5. 2014 (16.30): A-1–1 Holešov B – Rajnochovice (SO, 10.15, hř. Všetuly): KR, A-1–2 Tučapy – Komárno: KR, A-1–3 Chvalčov – Kostelec u Hol. B: KR, A-1–4 Hlinsko p. H. – Prusinovice: KR.

III. třída, skupina B, I. kolo, 11. 5. 2014 (16.30): B-1–1 Skaštice B – Břest (SO): KR, B-1–2 Záhlinice – Žeranovice (15.00): KR, B-1–3 Záříčí B – Míškovice: KR, B-1–4 Mysločovice B – Pravčice (10.00): KR.

III. třída, skupina C, 19. kolo, 11. 5. 2014 (16.30): 4–19–1 Zlobice – Lutopecny: Sedlář, 4–19–2 Kvasice B – Zborovice B (SO): Sanislo, 4–19–3 Bezměrov – Počenice: Dundová, 4–19–4 Bařice – Dřínov (SO): Slováček, 4–19–5 Rataje – Šelešovice: Žigmund.

OP dorost, 15. kolo, 11. 5. 2014: 5–15–1 Kostelec u Hol. – Lutopecny (13.30): Zakopal, 5–15–2 Zborovice – Dřínov (10.00): Jelínek, 5–15–3 Žalkovice – Břest (13.30): Zapletal, 5–15–4 Rataje – Mrlínek (13.30): Žigmund.

OP starší žáci, 15. kolo, 11. 5. 2014: 6–15–1 Těšnovice – Zlobice (13.30): Benda, 6–15–2 Bezměrov – Chropyně (14.00): Dundová, 6–15–3 Zdounky – Chvalčov (10. 5. 2014, 14.00): Čech.

3.2 Trest

Rozhodčí Benda předán k DK s návrhem trestu pokuty 300 Kč za nesplněnou delegaci.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Odměny pro účastníky poháru OFS

Záříčí 6000 Kč, Rusava 3000 Kč, Chvalčov 1000 Kč, Záhlinice 1000 Kč.

Částky budou připsány ve prospěch jednotlivých klubů.