1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

Změny termínů utkání – žádost klubů
II. třída: Skaštice B – Loukov, 16. kolo, 27. 5. (17.30).
III. třída, sk. B: Záhlinice – Kvasice B, 16. kolo, nový termín 22. 5. (13.30).
OP starší žáci: Zdounky – Chvalčov, 17. kolo, nový termín 30. 4. (14.00), poplatek Zdounky 150 Kč.
OP mladší žáci, sk. A: Skaštice – Elko Holešov B, 12. kolo, nový termín 26. 5. (17.00), Skaštice – Prusinovice, 18. kolo, nový termín 5. 5. (17.30), Prusinovice – DFK Holešov, 17. kolo, nový termín 28. 4. (17.00), poplatek Prusinovice 150 Kč.
OP mladší žáci, sk. B: Zdounky – Lutopecny, 19. kolo, nový termín 28. 4. (17.00), poplatek Lutopecny 150 Kč.
OP starší přípravka, finálová skupina: Prusinovice – Morkovice, 3. turnaj, nový termín 6. 5. (17.00), Žalkovice – Prusinovice, 3. turnaj, nový termín 4. 6. (9.00).
OP starší přípravka, finálová skupina: pořadatel Rataje, 4. turnaj, nový termín 8. 5. (10.00).
OP mladší přípravky, sk. A: pořadatel Loukov, 12. turnaj, nový termín 27. 5. (17.00), účastníci Chvalčov, Kostelec u Hol., Loukov, Pravčice.

Pořádkové pokuty

Nepotvrzení zápisu vedoucím mužstva: Zborovice B (muži), Roštín (muži), Bařice (muži), Zlobice (muži) – všichni 50 Kč.

Oznámení

Mužstvo DFK Holešov bude své domácí zápasy hrát na hřišti Stadion Míru, Holešov.
Finále OP mladších žáků se odehraje dle výsledků buď v Holešově (11. 6., 13.00, hř. Všetuly) nebo v Chropyni (11. 6., 15.30).
Finále OP mladší přípravky se odehraje dle výsledků buď ve Zdounkách nebo na Chvalčově (5. 6., 10.00).

Rozpis mistrovských zápasů

II. třída, 20. kolo, 8. 5. (16.30)
Záříčí – Loukov (7. 5., 16.30)
Chvalčov – Počenice
Mrlínek – Němčice
Střílky – Lubná
Skaštice B – Kyselovice
Slavkov p. H. - Holešov B
Zdounky – Těšnovice
II. třída, dohrávka 16. kola
Zdounky – Němčice (6. 5., 17.30)
III. třída, sk. A, 14. kolo, 8. 5. (16.30)
Rusava – Komárno (7. 5., 16.30)
Kostelec u Hol. B – Martinice
Žeranovice – Bystřice p. H. B (8. 5., 10.30)
Hlinsko p. H. - Prusinovice
Rajnochovice – Tučapy
III. třída, sk. B, 14. kolo, 8. 5. (16.30)
Pravčice – Kyselovice B (7. 5., 16.30)
Chropyně B – Břest (8. 5., 10.15)
Záhlinice – Rymice (8. 5., 15.00)
Ludslavice – Míškovice
Zahnašovice – Kvasice B (7. 5., 16.30)
III. třída, sk. C, 14. kolo, 8. 5. (16.30)
Lutopecny – Zlobice
Litenčice – Roštín
Dřínov – Rataje
Zborovice B – Bařice (7. 5., 16.30)
Bezměrov – Šelešovice
OP dorost, 16. kolo, 8. 5.
Břest – Rymice (13.30)
Bezměrov – Mrlínek (7. 5., 16.30)
OP starší žáci, 18. kolo, 8. 5.
Mrlínek – Bezměrov (10.00)
Chvalčov – Skaštice (13.30)
Zlobice – Zdounky (14.00)
Lutopecny – Martinice (14.00)
Prusinovice – Lubná (14.00)
OP mladší žáci, sk. A, 18. kolo, 8. 5.
Skaštice – Prusinovice (5. 5., 17.30)
Žeranovice – Loukov (14.30)
DFK Holešov – Elko Holešov B (7. 5., 10.00, stadion Míru)
OP mladší žáci, sk. B, 18. kolo, 8. 5.
Chropyně – Zdounky (7. 5., 9.30)
Bezměrov – Lubná (7. 5., 14.00)
OP mladší žáci, sk. B, dohrávka 14. kola
Dřínov – Lutopecny (8. 5., 13.00)
OP starší přípravka, finálová skupina: pořadatel Rataje, 4. turnaj, 7. 5. (10.00).
OP starší přípravka, skupina o 5. místo: pořadatel Bezměrov, 4. turnaj, 8. 5. (10.00).
OP starší přípravka, skupina o 9. místo: pořadatel Slavkov p. H., 4. turnaj, 7. 5. (10.00).
OP mladší přípravka, skupina A: pořadatel Kostelec u Hol., 9. turnaj, 7. 5. (10.00), účastníci: Elko Holešov C, Kostelec u Hol., Pravčice.
OP mladší přípravka, skupina A: pořadatel Chvalčov, 9. turnaj, 8. 5. (10.00), účastníci: Chvalčov, Slavkov p. H., Loukov, Prusinovice.
OP mladší přípravka, skupina B: pořadatel Elko Holešov B, hřiště Všetuly, 9. turnaj, 7. 5. (10.00), účastníci: Elko Holešov B, Bezměrov, Morkovice.
OP mladší přípravka, skupina B: pořadatel Břest, 9. turnaj, 8. 5. (10.30), účastníci: Břest, Zdounky, Spartak Hulín, Rataje.
OP fotbalové školičky: pořadatel Holešov, 7. 5. (14.00), hřiště Všetuly, účastníci: Holešov, Ludslavice A, Zdounky, Ludslavice B.
OP fotbalové školičky: pořadatel Zlobice, 7. 5. (14.00), účastníci: Morkovice, Kroměříž, Chvalčov, Zlobice.

2. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

Vyloučení
Bystřice p. H.: Marek Hošťálek – 1 SU nepodmíněně od 23. 4. Poplatek za projednání 150 Kč.
Lubná: Jan Moravčík – 1 SU nepodmíněně od 23. 4. Poplatek za projednání 150 Kč.
Záříčí: David Kuchařík – 1 SU nepodmíněné od 24. 4. Poplatek za projednání 150 Kč.
Dřínov: Petr Hrnčíř – 1 SU nepodmíněně od 24. 4. Poplatek za projednání 150 Kč.

3. KOMISE MLÁDEŽE

Letní mládežnický kemp
Okresní fotbalový svaz Kroměříž pořádá letní mládežnický kemp v areálu Sokolovny Roštín pro hráče narozené v letech 2004 - 2007.
Termín: 29. 8. – 2. 9. 2016
Cena kempu: 1500 Kč
V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, pitný režim, tréninkové plochy, regenerace, kvalifikovaní trenéři. V programu soustředění nebude pouze fotbalový trénink, ale i návštěva koupaliště, táborák, výšlap či jiné sportovní aktivity.
Vybavení: sportovní oblečení – 2x, oblečení na spaní, plavky, kopačky, tenisky, přezůvky, hygienické potřeby, míč k tréninku.
Další informace najdete na www.ofskromeriz.cz.

4. UPOZORNĚNÍ

Upozorňujeme oddíly, aby si neprodleně vytiskly aktuální listinu hráčů a měly ji při mistrovských zápasech k dispozici. Pořádající oddíly musí mít k dispozici i čisté formuláře zápisu o utkání, který v případě poruchy internetového připojení či výpadku el. proudu vyplní ručně případně na PC.
Po vyplnění a podepsání zápisu ručně pak platí následující postup:
Pořádajícímu domácímu oddílu zůstává dále zápis na starosti, přičemž rozhodčí či hosté mají právo ze zápisu provést kopii (např. vyfotografováním). Domácí pak mají povinnost doplnit zápis do IS systému a originál zápisu odeslat na řídicí orgán soutěže, tj. OFS Kroměříž (doporučujeme odeslat i emailem).