Komise STK, DK a KR budou po vloženém kole 8. května zasedat 10. května.

1. STK

1.1 Termíny utkání

OP mladší žáci, finálová skupina, 1. kolo

C-1–1 Bezměrov – Holešov B (8. 5., 14.00)

C-1–2 Slavkov p. H. – Zdounky (8. 5., 10.00)

C-1–3 Rymice – Loukov (8. 5., 10.00)

OP mladší žáci, finálová skupina, 2. kolo

C-2–1 Holešov B – Rymice (11. 5., 13.00)

C-2–2 Zdounky – Loukov (12. 5., 10.00)

C-2–3 Slavkov p. H. – Bezměrov (12. 5., 10.00)

OP mladší žáci, skupina o 7. místo, 1. kolo

B-1–1 Lutopecny – DFK Holešov (8. 5., 14.00)

B-1–2 Martinice – Chvalčov (8. 5., 10.00)

OP mladší žáci, skupina o 7. místo, 2. kolo

B-2–1 Chvalčov – Lutopecny (12. 5., 14.00)

B-2–2 DFK Holešov – Martinice (12. 5., 10.00, Stadion Míru)

OP mladší žáci, skupina o 11. místo, 2. kolo

A-2–1 Žeranovice – Prusinovice (12. 5., 14.00)

OP starší přípravka, finálová skupina

1. turnaj, 11. 5. v 10.00, pořadatel Loukov: utkání Kvasice – Kroměříž C, Morkovice – Loukov, Kroměříž C – Loukov, Kvasice – Morkovice

OP starší přípravka, skupina o 5. místo:

1. turnaj, 12. 5. v 10.00, pořadatel Mrlínek, utkání Koryčany – Mrlínek, Zdounky – Lubná, Mrlínek – Lubná, Koryčany – Zdounky

OP mladší přípravka:

12. turnaj, 12. 5. v 10.00, pořadatel Loukov, volno Prusinovice: utkání Loukov – Žalkovice, Rataje – Chvalčov, Loukov – Rataje, Žalkovice – Chvalčov

1.2 Termíny odložených utkání

II. třída: Prusinovice – Mrlínek, 16. kolo, 24. 5. (17.30)

III. třída, skupina B: Lubná B – Záříčí B, 20. kolo, 31. 5. (17.30)

1.3 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledku: Rataje (mladší přípravka) – pokuta 50 Kč.

Chybné hlášení střelců: Šelešovice (muži), Martinice (mladší žáci) – oba pokuta 50 Kč.

Neuvedení vedoucího mužstva: Rusava (muži) – pokuta 200 Kč, Bezměrov (mladší žáci) – pokuta 100 Kč.

Pozdní předání zápisu o utkání: Zdounky (dorost) – důtka.

Uvedení AR bez platné registrace ve FAČR: HS Kroměříž B (Zdráhal) – pokuta 200 Kč.

1.4 Změny termínů utkání

III. třída, skupina A: Zahnašovice – Holešov B, 23. kolo, 12. 5. (13.30)

III. třída, skupina A: Záhlinice – Břest, 27. kolo, 9. 6. (13.30)

MOP žen: Březůvky – Žalkovice, 16. kolo, 18. 5. (16.30)

MOP žen: Březůvky – Napajedla, 18. kolo, 1. 6. (10.15), poplatek Březůvky 150 Kč

OP dorost: Mrlínek – Dřínov, 16. kolo, 18. 5. (10.00), poplatek Dřínov 350 Kč

OP starší žáci: Dřínov – Zdounky, 10. kolo, 8. 5. (14.00), poplatek Zdounky 150 Kč

OP starší žáci: Břest – Dřínov, 16. kolo, 18. 5. (10.45), poplatek Dřínov 150 Kč

1.5 Změny termínů utkání, nařízené STK

II. třída: Rusava – Záříčí, 24. kolo, 19. 5. (16.30)

III. třída, skupina A: Zahnašovice – Holešov B, 23. kolo, 12. 5. (13.30)

III. třída, skupina B: Bařice – Kvasice B, 23. kolo, 11. 5. (16.30)

III. třída, skupina A: Míškovice – Hlinsko p. H., 25. kolo, 25. 5. (16.30)

III. třída, skupina B: Litenčice – Rataje, 25. kolo, 25. 5. (16.30)

III. třída, skupina A: Záhlinice – Břest, 27. kolo, 9. 6. (13.30)

III. třída, skupina B: Dřínov – Bezměrov, 27. kolo, 8. 6. (16.30)

OP dorost: Dřínov – Rymice, 8. 6. (13.30)

III. třída, skupina A: Rymice – Martinice, 17. kolo, 22. 6. (16.30)

III. třída, skupina B: Zlobice – Těšnovice B, 17. kolo, 22. 6. (16.30)

1.6 Kontumace utkání

III. třída, skupina B: Bařice – Lubná B, kontumuje se pro start hráče Lubná B (Šťastný) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Bařic 3:0.

1.7 Hlášenka

OP mladší přípravky: 12. turnaj, pořadatel Loukov, volno Prusinovice, 12. 5. (10.00).

1.8 Rozlosování nadstavbové části OP mladších žáků

Finálová skupina

C-1–1 Bezměrov – Holešov B (8. 5., 14.00), C-1–2 Slavkov p. H. – Zdounky (8. 5., 10.00), C-1–3 Rymice – Loukov (8. 5., 10.00)

C-2–1 Holešov B – Rymice (11. 5., 13.00), C-2–2 Zdounky – Loukov (12. 5., 10.00), C-2–3 Slavkov p. H. – Bezměrov (12. 5., 10.00)

C-3–1 Rymice – Holešov B (18. 5., 10.00), C-3–2 Bezměrov – Slavkov p. H. (19. 5., 14.00), C-3–3 Loukov – Zdounky (19. 5., 10.00)

C-4–1 Holešov B – Zdounky (25. 5., 13.00), C-4–2 Loukov – Bezměrov (26. 5., 10.00), C-4–3 Slavkov p. H. – Rymice (26. 5., 10.00)

C-5–1 Zdounky – Holešov B (2. 6., 10.00), C-5–2 Bezměrov – Loukov (2. 6., 14.00), C-5–3 Rymice – Slavkov p. H. (1. 6., 10.00)

C-6–1 Holešov B – Bezměrov (8. 6., 13.00), C-6–2 Zdounky – Slavkov p. H. (9. 6., 10.00), C-6–3 Loukov – Rymice (9. 6., 10.00)

Skupina o 7. místo

B-1–1 Lutopecny – DFK Holešov (8. 5., 14.00), B-1–2 Martinice – Chvalčov (8. 5., 10.00)

B-2–1 Chvalčov – Lutopecny (12. 5., 14.00), B-2–2 DFK Holešov – Martinice (12. 5., 10.00, Stadion Míru)

B-3–1 Martinice – Lutopecny (19. 5., 10.00), B-3–2 DFK Holešov – Chvalčov (18. 5., 10.00, Stadion Míru)

B-4–1 Lutopecny – Chvalčov (26. 5., 14.00), B-4–2 Martinice – DFK Holešov (26. 5., 10.00)

B-5–1 DFK Holešov – Lutopecny (1. 6., 10.00, Stadion Míru), B-5–2 Chvalčov – Martinice (2. 6., 14.00)

B-6–1 Lutopecny – Martinice (8. 6., 14.00), B-6–2 Chvalčov – DFK Holešov (9. 6., 14.00)

Skupina o 11. místo

A-1–1 Prusinovice – Skaštice (5. 5., 13.00)

A-2–1 Žeranovice – Prusinovice (12. 5., 14.00)

A-3–1 Prusinovice – Žeranovice (19. 5., 13.00)

A-4–1 Skaštice – Žeranovice (26. 5., 14.00)

A-5–1 Žeranovice – Skaštice (2. 6., 14.00)

A-6–1 Skaštice – Prusinovice (9. 6., 14.00)

1.10 Rozlosování nadstavbové části OP starší přípravky

Finálová skupina

turnaj: pořadatel Loukov, 11. 5. v 10.00, utkání Kvasice – Kroměříž C, Morkovice – Loukov, Kroměříž C – Loukov, Kvasice – Morkovice
turnaj: pořadatel Morkovice, 18. 5. v 10.00, utkání Morkovice – Kroměříž C, Loukov – Kvasice, Kroměříž C – Kvasice, Loukov – Morkovice
turnaj: pořadatel Kvasice, 26. 5. v 10.00, utkání Loukov – Kroměříž C, Morkovice – Kvasice, Kroměříž C – Morkovice, Kvasice – Loukov
turnaj: pořadatel Kroměříž C, 1. 6. ve 14.00, utkání Kvasice – Kroměříž C, Morkovice – Loukov, Kroměříž C – Loukov, Kvasice – Morkovice, Morkovice – Kroměříž C, Loukov – Kvasice

Skupina o 5. místo

turnaj: pořadatel Mrlínek, 12. 5. v 10.00, utkání Koryčany – Mrlínek, Zdounky – Lubná, Mrlínek – Lubná, Koryčany – Zdounky
turnaj: pořadatel Koryčany, 18. 5. v 10.00, utkání Zdounky – Mrlínek, Lubná – Koryčany, Mrlínek – Koryčany, Lubná – Zdounky
turnaj: pořadatel Lubná, 26. 5. v 10.00, utkání Lubná – Mrlínek, Zdounky – Koryčany, Mrlínek – Zdounky, Koryčany – Lubná
turnaj: pořadatel Zdounky, 1. 6. v 10.00, utkání Koryčany – Mrlínek, Zdounky – Lubná, Mrlínek – Lubná, Koryčany – Zdounky, Zdounky – Mrlínek, Lubná – Koryčany

1.11 Ostatní

Na oddíly byl zaslán elektronickou poštou dotazník ohledně uspořádání soutěží v následujících letech.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 23. kolo, 12. 5. (16.30)

1–23–1 Zborovice B – Rusava: Dunda
1–23–2 Lutopecny – Prusinovice: Rybka
1–23–3 Němčice – Morkovice B: Skyba
1–23–4 Slavkov p. H. – Střílky: Karlík
1–23–5 Roštění – Mrlínek: Tříska
1–23–6 Záříčí – Loukov (SO): Veselý
1–23–7 Žeranovice – Kyselovice: Hušek

III. třída, skupina A, 23. kolo, 12. 5. (16.30)

2–23–1 Pravčice – Tučapy (SO): Sanislo
2–23–2 Míškovice – Martinice: Sedlář
2–23–3 Záhlinice – Ludslavice: Šindelek
2–23–4 Kostelec u Hol. B – Hlinsko p. H.: Veselý
2–23–5 Zahnašovice – Holešov B (13.30): Matucha
2–23–6 Rajnochovice – Chvalčov: Dundová
2–23–7 Mysločovice B – Břest (10.00): Závojský
2–23–8 Rymice – Komárno: Stuchlík

III. třída, skupina B, 23. kolo, 12. 5. (16.30)

3–23–1 Kroměříž B – Těšnovice B: Mucha
3–23–2 Dřínov – Kyselovice B: Čech
3–23–3 Bařice – Kvasice B (SO): Vybíral
3–23–4 Lubná B – Zborovice B (SO): Panáček
3–23–5 Záříčí B – Šelešovice: Caletka
3–23–6 Litenčice – Počenice: Jelínek
3–23–7 Zlobice – Rataje: Žigmund

MOP žen, 15. kolo, 12. 5.

4–15–1 Napajedla – Žalkovice (11. 5., 10.15): OFS Zlín
OP dorost, 15. kolo, 12. 5.

5–15–1 Dřínov – Lutopecny (11. 5., 16.30): Rosický
5–15–2 Zborovice – Mrlínek (10.00): Mucha
5–15–3 Zdounky – Břest (14.00): Matucha
5–15–4 Rymice – Rataje (14.00): Stuchlík

OP starší žáci, 15. kolo, 12. 5.

6–15–1 Žalkovice – Žeranovice (10.30): Rosický
6–15–2 Chropyně – Těšnovice (11. 5., 10.30): Novák
6–15–3 Dřínov – Chvalčov (14.00): Čech
6–15–4 Zdounky – Břest (11. 5., 14.00): Jelínek
6–15–5 Rymice – Zlobice (10.00): Stuchlík

Moravskoslezská divize žen – skupina B 11. 5., 14.30

DFK Holešov – SK Březnice (hř. Všetuly): AR1 Zapletal, AR2 Novák R.

2. Moravská ženská fotbalová liga 12. 5., 14.00

FK Holešovské holky – Loko Brno (hř. Na střelnici): AR1 Rosický, AR2 Zakopal

I. B skupina C 12. 5., 16.30

Zdounky – Zlámanec: AR2 Matucha

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

ZAHNAŠOVICE: Lochman Tomáš – 2 SU nepodmíněně od 24. 4., 100 + 100 Kč

RATAJE dorost: Zlámal Jakub – 3 SU nepodmíněně od 24. 4., 50 + 50 Kč

LUDSLAVICE: Herodes Zdeněk – 2 SU nepodmíněně od 28. 4., 100 Kč

CHVALČOV: Černý Pavel – 1 SU nepodmíněně od 3. 5., 100 Kč

4. RŮZNÉ

Zástupci klubů okresu Kroměříž si mohou na OFS vyzvednout členské karty FAČR.

V termínech: PÁ 10. května (9 – 16 hod.), ST 15. května (12 – 15 hod.), ST 22. května (12 – 16 hod.) a ST 29. května (12 – 16 hod.). Karty, které si zástupci klubů nevyzvednou do 30. května budou vráceny zpět na sídlo FAČR.