Komise STK, DK a KR budou po vložených kolech 1. a 8. května zasedat 3. a 10. května.

Při kontrole zápisů z mistrovských utkání OFS Kroměříž bylo zjištěno, že v zápasech nastoupili hráči, kteří k termínu 1. dubna 2013 byli vyřazeni z evidence FAČR pro neuhrazení členského příspěvku. Tito hráči nejsou v současné době členy FAČR a nemohou nastupovat k mistrovským zápasům. Žádáme vedoucí mužstev a sekretáře oddílů o kontrolu členství FAČR u hráčů, kteří mají nastoupit v zápasech, aby se předešlo zbytečným problémům.

1. STK

1.1 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, 9. Kolo

Holešov B – Loukov (5. 5. 2013, 8.30, hř. Všetuly)

OP mladší žáci, skupina B, 12. kolo

8–12–1 Lutopecny – Zdounky (1. 5. 2013, 13.00)

8–12–2 Bezměrov – Skaštice (1. 5. 2013, 13.30)

8–12–3 Martinice – Rymice (1. 5. 2013, 10.00)

OP mladší žáci, skupina B, dohrávka 14. kolo

8–14–3 Bezměrov – Rymice (5. 5. 2013, 14.00)

OP mladší žáci, skupina o 11. místo

A-1–1 Prusinovice – Skaštice (5. 5. 2013, 13.00)

OP starší přípravka, skupina A

8. turnaj, 4. 5. 2013, 10.00, pořadatel Koryčany: utkání Zdounky – Morkovice, Koryčany – Kvasice

OP mladší přípravka

11. turnaj, 4. 5. 2013, 10.00, pořadatel Chvalčov, volno Rataje: utkání Loukov – Chvalčov, Žalkovice – Prusinovice, Loukov – Prusinovice, Žalkovice – Chvalčov

1.2 Termín odloženého utkání

OP mladší žáci, skupina B: Bezměrov – Rymice, 14. kolo, nový termín 5. 5. 2013 (14.00).

1.3 Pořádkové pokuty

Nehlášení výsledku: Chvalčov (pohár), Březůvky (ženy), Kroměříž (starší přípravka, druhý případ) – všichni pokuta 100 Kč.

Chybně uvedení střelců: Kyselovice B (muži), Tučapy (muži), Břest (starší žáci), Těšnovice (starší žáci) – všichni pokuta 50 Kč.

Neuvedení počtu pořadatelů: Březůvky (ženy) – pokuta 100 Kč.

Pozdní předání zápisu o utkání: Dřínov (starší žáci) – důtka.

Neuvedení vedoucího: Kvasice B (muži), Zlobice (muži) – oba pokuta 100 Kč.

Uvedení hráče bez platné registrace ve FAČR: Babice (ženy, Vaculíková) – pokuta 200 Kč.

Chybné uvedení HP: Zářičí (muži) – pokuta 200 Kč.

1.4 Změny termínů utkání

II. třída: Mrlínek – Záříčí, 22. kolo, nový termín 8. 5. 2013 v 16.30, poplatek Mrlínek 150 Kč.

III. třída, skupina B: Těšnovice B – Bařice, 20. kolo, nový termín 21. 4. 2013 v 16.00, poplatek Bařice 350 Kč.

1.5 Změny termínů utkání, nařízené STK

II. třída: Rusava – Záříčí, 24. kolo, 19. 5. 2013 v 16.30

III. třída, skupina A: Zahnašovice – Holešov B, 23. kolo, 11. 5. 2013 v 16.30

III. třída, skupina B: Bařice – Kvasice B, 23. kolo, 11. 5. 2013 v 16.30

III. třída, skupina A: Míškovice – Hlinsko p. H., 25. kolo, 25. 5. 2013 v 16.30

III. třída, skupina B: Litenčice – Rataje, 25. kolo, 25. 5. 2013 v 16.30

III. třída, skupina A: Záhlinice – Břest, 27. kolo, 8. 6. 2013 v 16.30

III. třída, skupina B: Dřínov – Bezměrov, 27. kolo, 8. 6. 2013 v 16.30

OP dorost: Dřínov – Rymice, 8. 6. 2013 v 13.30

III. třída, skupina A: Rymice – Martinice, 17. kolo, 22. 6. 2013 v 16.30

III. třída, skupina B: Zlobice – Těšnovice B, 17. kolo, 22. 6. 2013 v 16.30

1.6 Rozlosování nadstavbové části OP mladších žáků

Skupina o 11. místo

A-1–1 Prusinovice – Skaštice (5. 5. 2013, 13.00)

A-2–1 Žeranovice – Prusinovice (12. 5. 2013, 14.00)

A-3–1 Prusinovice – Žeranovice (19. 5. 2013, 13.00)

A-4–1 Skaštice – Žeranovice (26. 5. 2013, 14.00)

A-5–1 Žeranovice – Skaštice (2. 6. 2013, 14.00)

A-6–1 Skaštice – Prusinovice (9. 6. 2013, 14.00)

Finálová skupina a skupina o 7. místo budou rozlosovány 6. 5. 2013 a úvodní kolo odehrají ve středu 8. 5. 2013.

1.7 Kontumace utkání

II. třída: Roštění – Němčice, kontumuje se pro start hráče Němčic (Tobolík) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Roštění. Výsledek 4:1 pro Roštění zůstává v platnosti.

II. třída: Slavkov p. H. – Prusinovice, kontumuje se pro start hráčů Slavkova p. H. (Pálka, Kotas) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Prusinovic 3:0.

III. třída, skupina A: Kostelec u Hol. B – Míškovice, kontumuje se pro start hráčů Míškovic (Snopek, Mikeska) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Kostelec u Hol. B 3:0.

III. třída, skupina B: Záříčí B – Kroměříž B, kontumuje se pro start hráče Kroměříže (Janečka) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Zářičí B 3:0.

MOP žen: Babice – Kroměříž, kontumuje se pro start hráčky Kroměříže (Solařová) bez platného členství ve FAČR ve prospěch Babic 3:0.

1.8 Ostatní

Na oddíly byl zaslán elektronickou poštou dotazník ohledně uspořádání soutěží v následujících letech.

Náhrada za opakované utkání: Bezměrov – Rymice (mladší žáci) – 480 Kč (bude odečteno z vkladu Bezměrova a přičteno ve prospěch Rymic).

Finále poháru OFS mezi mužstvy Mrlínek – Morkovice B se uskuteční 1. 5. 2013 v 16.00 v Mrlínku

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 22. kolo, 5. 5. 2013 (16.30)

1–22–1 Mrlínek – Zářičí (8. 5. 2013, 16.30): Karlík

1–22–2 Prusinovice – Kyselovice (5. 5. 2013, 15.00): Veselý

1–22–3 Rusava – Žeranovice (4. 5. 2013, 16.30): Rybka

1–22–4 Loukov – Zborovice: Caletka

1–22–5 Střílky – Roštění: Hušek

1–22–6 Lutopecny – Němčice: Tříska

1–22–7 Morkovice B – Slavkov p. H.: Mucha

II. třída, dohrávky 16. kola

1–16–4 Střílky – Loukov (8. 5. 2013, 16.30): Dundová

1–16–7 Slavkov p. H. – Zborovice (8. 5. 2013, 16.30): Skyba

III. třída, skupina A, 22. kolo, 5. 5. 2013 (16.30)

2–22–1 Tučapy – Komárno: Skyba

2–22–2 Břest – Rymice: Žigmund

2–22–3 Chvalčov – Mysločovice B: Matucha

2–22–4 Holešov B – Rajnochovice (10.15, hř. Všetuly): Dunda

2–22–5 Hlinsko p. H. – Zahnašovice: Dundová

2–22–6 Ludslavice – Kostelec u Hol. B: Vybíral

2–22–7 Martinice – Záhlinice: Závojský

2–22–8 Pravčice – Míškovice (SO): Čech

III. Třída, skupina A, 30. kolo, 8. 5. 2013 (16.30)

2–30–1 Tučapy – Zahnašovice: Dunda

2–30–2 Rajnochovice – Kostelec u Hol. B: Sanislo

2–30–3 Mysločovice B – Záhlinice (10.00): Vybíral

2–30–4 Rymice – Míškovice: Jelínek

2–30–5 Komárno – Pravčice: Caletka

2–30–6 Břest – Martinice: Matucha

2–30–7 Chvalčov – Ludslavice: Panáček

2–30–8 Holešov B – Hlinsko p. H. (10.15, hř. Všetuly): Šindelek

III. třída, skupina B, 22. kolo, 5. 5. 2013 (16.30)

3–22–1 Zborovice B – Rataje (SO, hř. Troubky): Tříska

3–22–2 Bezměrov – Zlobice: Sanislo

3–22–3 Kvasice B – Litenčice (SO): Šindelek

3–22–4 Šelešovice – Bařice: Stuchlík

3–22–5 Kyselovice B – Zářičí B (SO): Sedlář

3–22–6 Těšnovice B – Dřínov (SO, hř. Bařice): Veselý

3–22–7 Lubná B – Kroměříž B (SO): Jelínek

III. Třída, skupina B, 30. kolo, 8. 5. 2013 (16.30)

3–30–1 Zborovice B – Bařice: Slováček

3–30–2 Litenčice – Záříčí B: Mucha

3–30–3 Zlobice – Kroměříž B: Veselý

3–30–4 Rataje – Lubná B: Hušek

3–30–5 Bezměrov – Těšnovice B: Sedlář

3–30–6 Počenice – Kyselovice B: Závojský

3–30–7 Kvasice B – Šelešovice: Rybka

MOP žen, 14. kolo, 5. 5. 2013

4–14–1 Žalkovice – Kroměříž (13.30): Rosický

4–14–2 Babice – Napajedla (13.30): OFS UH

MOP žen, předehrávka 15. kola

4–15–2 Kroměříž – Březůvky (8. 5. 2013, 16.30): Čech

OP dorost, 14. kolo, 5. 5. 2013

5–14–1 Břest – Rymice (14.00): Žigmund

5–14–2 Mrlínek – Zdounky (8. 5. 2013, 13.30): Karlík

5–14–3 Lutopecny – Zborovice (4. 5. 2013, 16.30): Rosický

5–14–4 Pravčice – Dřínov (10.00): Závojský

OP starší žáci, 14. kolo, 5. 5. 2013

6–14–1 Žeranovice – Zlobice (10.00): Zapletal

6–14–2 Břest – Rymice (10.45): Žigmund

6–14–3 Chvalčov – Zdounky (10.00): Matucha

6–14–4 Těšnovice – Dřínov (10.30, hř. Bařice): Čech

6–14–5 Žalkovice – Chropyně (10.30): Rosický

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

DŘÍNOV: Babák Pavel – 1 SU nepodmíněně od 17. 4. 2013, 100 + 100 Kč.

MÍŠKOVICE: Sieklík Jindřich – 1 SU nepodmíněně od 24. 4. 2013, 100 Kč.

MARTINICE: Maňas Ladislav – 2 SU nepodmíněně od 24. 4. 2013, 100 Kč.

BEZMĚROV: Večerka Michal – 1 SU nepodmíněně od 24. 4. 2013, 100 Kč.

3.2 Neprojednáno

ZAHNAŠOVICE: Lochman Tomáš.

RATAJE dorost: Zlámal Jakub.

3.3 Ostatní

NĚMČICE: Matějov David – žádost o prominutí trestu se zamítá – 100 Kč.