1. FAČR

1.1 Členské karty

Na sekretariátu OFS Kroměříž si můžete každý čtvrtek (9.00 – 15.30) vyzvednout členské karty (nová zásilka přišla z FAČR 28. 11. 2013).

Po tel. (602 511 429) domluvě i v jiných termínech. Jedná se o tyto kluby: Komárno-Osíčko, Dřínov, Rymice, Žeranovice.

2. TRENÉRSKO–METODICKÁ KOMISE

2.1 Průkazy trenérů

Absolventi trenérského kursu licence C a doškolení si mohou průkazy vyzvednout na OFS Kroměříž každý čtvrtek od 9.00 – 15.00 hodin.

2.2 Létající trenéři

FAČR, OFS Kroměříž, Zlínský KFS a UEFA Grassroots program

Všem klubům nabízejí v rámci programu vzdělávání široké trenérské veřejnosti možnost ukázkového tréninku LÉTAJÍCÍCH TRENÉRŮ, kteří k vám do vašich klubů po vzájemné dohodě přijedou a uskuteční s vašimi dětmi ukázkovou tréninkovou jednotku.

V případě zájmu kontaktujte člena Létajících trenérů – Karla Heinze: 774283970, karelheinz@seznam.cz.

3. STK

3.1 Změny termínů utkání nařízené STK

III. třída, skupina A: Hlinsko p. H. – Tučapy, 15. kolo, 12. 4. 2014 (16.00).

3.2 Změna termínu utkání

OP mladší žáci, skupina A: Holešov B – DFK Holešov, 14. kolo, nový termín 10. 4. 2014 (16.30, hř. Všetuly).

3.3 Termíny utkání

OP mladší žáci, skupina A, 6. 4. 2014

7–14–1 Holešov B – DFK Holešov (10. 4. 2014, 16.30, hř. Všetuly)
7–14–2 Mrlínek – Rajnochovice (10.00)
7–14–3 Žeranovice – Prusinovice (13.00)
7–14–4 Chvalčov – Martinice (13.00)
OP mladší žáci, skupina B, 6. 4. 2014

8–14–1 Kroměříž C – Skaštice (13.30)
8–14–2 Lubná – Zdounky (10.00)
8–14–3 Dřínov – Rymice (13.00)
3.4 Pohár OFS

Finále poháru OFS: Rusava – Záříčí, 1. 5. 2014 (16.30, hř. Rusava)

4. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

4.1 Změna trestu

Tučapy: Sedlařík Tomáš – žádosti se vyhovuje, zbytek trestu se mění na 1 SU podmíněně do 30. 6. 2014. Poplatek za projednání 100 Kč.

5. KOMISE ROZHODČÍCH

5. 1 Delegace rozhodčích

II. třída, 16. kolo, 6. 4. 2014 (15.30)

1–16–1 Střílky – Rusava (hř. Koryčany): Veselý, 1–16–2 Ludslavice – Lubná: Skyba, 1–16–4 Zářičí – Loukov (SO): Hušek, 1–16–5 Slavkov p. H. – Němčice: Caletka, 1–16–6 Zdounky – Zborovice: Mucha, 1–16–7 Kyselovice – Morkovice B: Tříska

III. třída, skupina A, 14. kolo, 6. 4. 2014 (15.30)

2–14–1 Zahnašovice – Tučapy: Rosický, 2–14–2 Chvalčov – Hlinsko p. H.: Panáček, 2–14–3 Komárno – Kostelec u Hol. B: Závojský, 2–14–4 Rymice – Holešov B (SO): Žigmund, 2–14–5 Prusinovice – Rajnochovice: Vybíral,
III. třída, skupina B, 14. kolo, 6. 4. 2014 (15.30)

3–14–1 Záhlinice – Žeranovice (15.00): Jelínek, 3–14–2 Kyselovice B – Pravčice (SO): Hušek, 3–14–3 Míškovice – Mysločovice B: Slováček, 3–14–4 Záříčí B – Břest: Dundová, 3–14–5 Martinice – Skaštice B (SO): Sanislo

III. třída, skupina C, 14. kolo, 6. 4. 2014 (15.30)

4–14–1 Lutopecny – Dřínov: Žigmund, 4–14–3 Zborovice B – Šelešovice (SO, hř. Troubky): Jelínek, 4–14–4 Zlobice – Rataje (SO): Mucha, 4–14–5 Kvasice B – Litenčice (SO): Rosecký, 4–14–6 Bezměrov – Bařice: Sedlář

OP starší žáci, 20. kolo, 6. 4. 2014: 6–20–1 Zlobice – Těšnovice (5. 4. 2014 v 13.00): Rosecký, 6–20–2 Chropyně – Bezměrov (10.30): Sanislo, 6–20–3 Chvalčov – Zdounky (10.00): Skyba

Moravskoslezská divize žen – skupina B, 11. kolo 6. 4. 2014 (14.00, hř. Střelnice Holešov): FK Holešovské holky – FK Mutěníce: AR1 Kozlanská, AR2 Viznerová