1. FAČR

1.1 Členské karty

Na sekretariátu OFS Kroměříž si můžete každý čtvrtek (9.00 – 15.30) vyzvednout členské karty (nová zásilka přišla z FAČR 28. 11. 2013). Po tel. (602 511 429) domluvě i v jiných termínech. Jedná se o tyto kluby: Komárno-Osíčko, Dřínov, Rymice, Žeranovice, Bařice, Zlobice.

2. TRENÉRSKO–METODICKÁ KOMISE

2.1 Průkazy trenérů

Absolventi trenérského kursu licence C a doškolení si mohou průkazy vyzvednout na OFS Kroměříž, každý čtvrtek od 9.00 – 15.00 hodin.

3. STK

3.1 Soupisky

Termín pro odevzdání: do 27. 3. 2014.

3.2 Hlášenky

II. třída: Zborovice – Kyselovice, 15. kolo, 30. 3. 2014 (15.30), Zborovice – Slavkov p. H., 17. kolo, 12. 4. 2014 (16.00), Zborovice – HS Kroměříž B, 19. kolo, 26. 4. 2014 (16.00), Zborovice – Rusava, 21. kolo, 11. 5. 2014 (16.30), Zborovice – Mrlínek, 23. kolo, 25. 5. 2014 (16.30), Zborovice – Němčice, 25. kolo, 8. 6. 2014 (16.30).

III. třída, skupina C: Zborovice B – Šelešovice, 14. kolo, 5. 4. 2014 (15.30), Zborovice B – Litenčice, 16. kolo, 19. 4. 2014 (16.00), Zborovice B – Bezměrov, 18. kolo, 3. 5. 2014 (16.30), Zborovice B – Zlobice, 20. kolo, 17. 5. 2014 (16.30), Zborovice B – Lutopecny, 21. kolo, 24. 5. 2014 (16.30).

OP dorost: Zborovice – Lutopecny, 11. kolo, 13. 4. 2014 (10.00), Zborovice – Kostelec u Hol., 13. kolo, 27. 4. 2014 (10.00), Zborovice – Dřínov, 15. kolo, 11. 5. 2014 (10.00), Zborovice – Mrlínek, 17. kolo, 25. 5. 2014 (10.00), Zborovice – Žalkovice, 10. kolo, 8. 6. 2014 (10.00).

OP starší žáci: Chropyně – Bezměrov, 20. kolo, 6. 4. 2014 (10.30), Chropyně – Zdounky, 11. kolo, 13. 4. 2014 (10.30), Chropyně – Zlobice, 13. kolo, 27. 4. 2014 (10.30), Chropyně – Těšnovice, 14. kolo, 3. 5. 2014 (10.30), Chropyně – Chvalčov, 17. kolo, 25. 5. 2014 (10.30).

OP starší přípravky, skupina A: pořadatel Rataje, volno Prusinovice, 26. 4. 2014 (10.00).

OP mladší přípravky, skupina A: pořadatel Rataje, volno Prusinovice, 26. 4. 2014 (10.00).

3.3 Změna termínu utkání

OP mladší přípravka, skupina B: 7. turnaj, pořadatel Slavkov p. H., nový termín 27. 4. 2014 (10.00).

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Pořádková pokuta za neuhrazení doplatku soutěžních záloh.

Pořádková pokuta za neuhrazení doplatku soutěžních záloh: Kvasice (700 Kč), Roštění (250 Kč), Zahnašovice (100 Kč)

Opakovaný termín pro úhradu doplatku soutěžních záloh je 25. 3. 2014, v případě neuhrazení budou kluby předány do DK.

5. KOMISE ROZHODČÍCH

5.1 Vetace rozhodčích

Oddíly mohou vetovat (max. 2 rozhodčí) pro jarní část soutěží. Termín: do 13. 3. 2014.

Benda Lukáš, Caletka Bedřich, Čech Radim, Dundová Miroslava, Hušek Josef, Jelínek Zdeněk, Mucha Pavel, Novák Radek, Panáček Miroslav, Rosický Jakub, Sanislo Martin, Sedlář Jaroslav, Skyba Vlastimil, Slováček Adam, Šindelek Roman, Tříska Zbyněk, Veselý Václav, Vybíral Josef, Zapletal Jan, Zakopal Tomáš, Závojský Oldřich, Žigmund Petr.

5.2 Seminář rozhodčích

Náhradní seminář rozhodčích se uskuteční ve čtvrtek 13. 3. (16.30) v prostorách sídla OFS Kroměříž. Případní noví zájemci jsou na seminář zváni.

6. KOMISE MLÁDEŽE

6.1 Nominace hráčů U12 na halový turnaj výběrů OFS (15. 3. 2014)

David Dubický, Radim Jadrníček, Karel Pospíšilík, Ondřej Pospíšil, Simon Daněk (všichni Elko Holešov), Theo Fekar (Ajax Bezměrov), Tomáš Hora (Kvasice), Pavel Chalupa (Zdounky), Adam Michalík, Jakub Novotný (oba Koryčany), Jakub Maťa, Erik Schönwalder, Martin Ulrich, Vojtěch Zapletal (všichni Bystřice p. H.).

6.1 Nominace hráčů U13 na halový turnaj výběrů OFS (15. 3. 2014)

Jakub Gremlica, Vojtěch Neradil, Radek Pecha, Martin Horák, Martin Plško (všichni Spartak Hulín), Zdeněk Zaoral (Skaštice), Miroslav Janál, Daniel Sedláček (oba Elko Holešov), Jakub Kusala (Lutopecny), David Skácel (FC Kvasice), Dominik Kaňa (Koryčany), Petr Křížek, Petr Žižka, Radim Machala (všichni Bystřice p. H.).