1. STK

1.1 Hlášenky

OP starších žáků: Chvalčov – Zlobice, 12. kolo, 21. 4. 2013 (13.30), OP starších žáků: Chvalčov – Zdounky, 14. kolo, 5. 5. 2013 (10.00), OP starších žáků: Chvalčov – Chropyně, 16. kolo, 19. 5. 2013 (10.00), OP starších žáků: Chvalčov – Těšnovice, 18. kolo, 2. 6. 2013 (10.00), OP starší přípravky, skupina A: 8. turnaj, pořadatel Koryna, 4. 5. 2013 (10.00), OP starší přípravky, skupina B: 7. turnaj, pořadatel Loukov, 28. 4. 2013 (10.00), OP mladší přípravky: 8. turnaj, pořadatel Žalkovice, volno Chvalčov, utkání Loukov – Prusinovice, Žalkovice – Rataje, Loukov – Rataje, Prusinovice – Žalkovice (změna utkání), OP mladší přípravky: 10. turnaj, pořadatel Rataje, volno Prusinovice, utkání Chvalčov – Žalkovice, Loukov – Rataje, Chvalčov – Rataje, Loukov – Žalkovice (změna utkání).

1.2 Změna termínů utkání

II. třída: Prusinovice – Loukov, 18. kolo, 7. 4. 2013 (15.00), II. třída: Prusinovice – Rusava, 20. kolo, 21. 4. 2013 (15.00), II. třída, Prusinovice – Kyselovice, 22. kolo, 5. 5. 2013 (15.00), II. třída: Prusinovice – Žeranovice, 24. kolo, 19. 5. 2013 (15.00), II. třída: Prusinovice – Zborovice, 26. kolo, 2. 6. 2013 (15.00), II. třída: Prusinovice – Střílky, 14. kolo, 9. 6. 2013 (15.00), poplatek Prusinovice 150 Kč.

1.3 Odložená utkání

II. třída: Loukov – Slavkov p. H., 12. kolo, odloženo pro nezpůsobilý terén na 1. 5. 2013 (16.30), Pohár OFS: Chvalčov – Mrlínek, semifinále, odloženo pro nezpůsobilý terén na 12. 4. 2013 (16.30).

1.4 Pořádkové pokuty

Družstvo dorostu TJ Prusinovice, o.s. odstoupilo ze soutěže, jeho výsledky z podzimní části jsou anulovány, mužstva hrající v jarní části proti Prusinovicím mají volný los, pokuta Prusinovice 5.000 Kč (splatná do 27. 3. 2013)

1.5 Ostatní

STK upozorňuje na dodržování článku 9.2 rozpisu soutěží: RP a vyplněný zápis o utkání musí být odevzdán HR nejpozději 15 minut před začátkem utkání. Nedostatky je povinen uvést HR do zápisu o utkání a budou předány STK.

STK upozorňuje na dosud nezaplacené členské příspěvky FAČR: Bařice, Bystřice p. H., Hlinsko p. H., Morkovice a Rymice.

2. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

Roštění – opakované neuhrazení doplatku soutěžních záloh (1070 Kč) – pokuta 300 Kč (odečtena ze soutěžní zálohy), další termín pro úhradu doplatku soutěžních záloh 19. 3. 2013, v případě neuhrazení bude oddíl předán DK.

3. KOMISE ROZHODČÍCH

3.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 16. kolo, 24. 3. 2013 (15.00)

1–16–1 Morkovice B – Rusava: Caletka
1–16–2 Roštění – Záříčí: Veselý
1–16–3 Prusinovice – Mrlínek: Dunda, AR1 Zapletal Jan (SD)
1–16–4 Střílky – Loukov: Mucha
1–16–5 Lutopecny – Kyselovice: Hušek
1–16–6 Němčice – Žeranovice: Tříska
1–16–7 Slavkov p. H. – Zborovice: Skyba

III. třída, skupina A, 16. kolo, 24. 3. 2013 (15.00)

2–16–1 Tučapy – Holešov B: Dundová (SD)
2–16–2 Hlinsko p. H. – Chvalčov: Závojský
2–16–3 Ludslavice – Břest: Šindelek
2–16–4 Martinice – Komárno: Karlík
2–16–5 Pravčice – Rymice (SO): Rybka
2–16–6 Míškovice – Mysločovice B: Panáček
2–16–7 Záhlinice – Rajnochovice: Slováček
2–16–8 Kostelec u Hol. B – Zahnašovice: Vybíral

III. třída, skupina B, 16. kolo, 24. 3. 2013 (15.00)

3–16–1 Kroměříž B – Skaštice B: Sanislo
3–16–2 Zborovice B – Kvasice B (SO, hř. Troubky): Stuchlík
3–16–3 Šelešovice – Počenice: Čech
3–16–4 Kyselovice B – Bezměrov (SO): Hušek
3–16–5 Těšnovice B – Rataje (hř. Bařice): Sedlář
3–16–6 Lubná B – Zlobice (SO): Matucha
3–16–7 Dřínov – Litenčice: Jelínek
3–16–8 Zářičí B – Bařice: Stuchlík

4. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

4.1 Změna trestu

MARTINICE: Havelka Josef – žádosti se vyhovuje, zbytek trestu se promíjí, činnost uvolněna od 13. 3. 2013, 100 Kč.