1. STK

Předseda: Aleš Pumprla – 725 246 399, ales.pumprla@seznam.cz

Do konce února se mohou oddíly přihlásit do projektu minihřiště 2010. Informace a žádost je k dispozici na www.fotbal.cz

B) Termíny dohrávek: OP dorost, skupina A, 9.kolo – Rusava – Záhlinice (SO 27. 3., 12.30). OP starší žáci, skupina A (10+1), 8.kolo – Rajnochovice – Bařice (NE 28. 3., 10.00). OP mladší žáci, skupina B, 8.kolo – Zborovice – Kyselovice (NE 28. 3., hlášenka)

C) Termíny turnajů přípravky:

  • 7. turnaj (SO 24. 4., 10.00, Koryčany): Zdounky – Koryčany, Kvasice – Rymice, Koryčany – Rymice, Zdounky – Kvasice.
  • 8. turnaj (NE 2. 5., 10.00, Kvasice): Kvasice – Koryčany, Rymice – Zdounky, Koryčany – Zdounky, Rymice – Kvasice.
  • 9. turnaj (SO 8. 5., 10.00, Rymice): Rymice – Koryčany, Kvasice – Zdounky, Koryčany – Kvasice, Zdounky – Rymice.
  • 10. turnaj (NE 16. 5., 10.00, Kvasice): Zdounky – Koryčany, Kvasice – Rymice, Koryčany – Rymice, Zdounky – Kvasice.
  • 11. turnaj (SO 22. 5., 10.00, Koryčany): Kvasice – Koryčany, Rymice – Zdounky, Koryčany – Zdounky, Rymice – Kvasice.
  • 12. turnaj (SO 29. 5., 10.00, Zdounky): Rymice – Koryčany, Kvasice – Zdounky, Koryčany – Kvasice, Zdounky – Rymice.

Nedodržení článku 10.5: nenastoupení hráče ze soupisky k minimálně třem mistrovským zápasům.

Kyselovice (Ondra Přikryl) – pokuta 500 Kč, Martinice (Roman Janoš) – pokuta 500 Kč.

Doplnění rozpisu soutěží:

Článek 5.2: Oddíl, který nemá v soutěžích mužů trenéra s licencí bude pokutován částkou 750 Kč při třech a více případech, jedno, případně dvě porušení pokutovány nebudou.

Článek 13: OP mladších žáků – skupina o 9. – 13. místo se bude hrát dvoukolově a započítávají se výsledky ze základní části.

Oznámení:

  • Termín pro odevzdání hlášenek – 28. 2.
  • Termín pro odevzdání soupisek – 23. 3.
2. KOMISE ROZHODČÍCH

Předseda: Zdeněk Budinka – 602 792 515, budinka@pos-otrokovice.cz

Obsazování turnajových a přátelských zápasů bude prováděno prostřednictvím webové stránky www.fotbal-rozhodci.cz, případné změny delegací budou prováděny vždy v pátek. V této souvislosti apeluje KR na kluby v okrese Kroměříž, aby dodržovaly ustanovení čl. 25 Rozpisu fotbalových soutěží OFS Kroměříž, respektive čl. 34 Rozpisu fotbalových soutěží Zlínského krajského fotbalového svazu.

Požadavek na obsazení rozhodčími je možné zasílat obsazovacímu úseku na e-mailovou adresu: sportovni.listy@seznam.cz s upřesněním, zda klub požaduje delegovat 1 nebo 3 rozhodčí.

Důležité upozornění pro rozhodčí: Rozhodčí, který řídí utkání bez vědomí obsazovacího úseku, se dopouští svévolné delegace se všemi disciplinárními důsledky.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

Předseda: Martin Bsonek – 737 152 193, martinbsonek@seznam.cz

Níže uvedení rozhodčí mají povinnost uhradit poplatek za disciplinární řízení ve výši 100 Kč do 31. ledna. V opačném případě zahájí s nimi komise disciplinární řízení (pozastavení činnosti).

R. Čech (za umožnění neoprávněného startu, T. Pagáč (za umožnění neoprávněného startu), L. Benda (za umožnění neoprávněného startu), O. Skákal (za umožnění neoprávněného startu), O. Hasal (za umožnění neoprávněného startu), Z. Novák (za zastavení činnosti).

4. KOMISE MLÁDEŽE

Předseda: Martin Oplt – 724 057 249, martinoplt@centrum.cz

5. TRENÉRSKO-METODICKÁ KOMISE

Předseda: Leoš Přecechtěl – 728 915 051

Trenérsko-metodická připravuje doškolení trenérů licence C. Termín: 26. února v 16.45 hod. na stadionu Hanácké Slavie Kroměříž.

Trenéři, kterým vypršela platnost průkazu trenéra licence C, nebo kteří vlastní průkaz trenéra licence C bez časového omezení se mohou hlásit do 16. února u předsedy komise p. Leoše Přechtěla.

Zájemci si sebou vezmou fotografii, starý průkaz, 100 Kč a psací potřeby.

Trenéři, kteří si doposud nevyzvedli své průkazy (Komárno, Zahnašovice) mohou tak učinit každou středu na OFS Kroměříž v době od 14 – 16 hodin.

Oddíly mohou do 2. února nominovat svého kandidáta na udělení ceny Dr. Jíry. Navržen může být pouze dlouholetý funkcionář a trenér mládeže, který již dosáhl věku 60 let.

TERMÍNOVÁ LISTINA– JARO 2010
Datum ÚZ OP III. DOR. 10+1 7+1 MŽ P.
NE 28.3. 15:00 15 14
NE 4.4. 15:30 16 15 10 10 10 10
NE 11.4. 15:30 17 16 11 11 11 11
NE 18.4. 16:00 18 17 12 12 12 12
NE 25.4. 16:00 19 18 13 13 13 13 7
NE 2.5. 16:30 20 I 14 14 14 14 8
NE 9.5. 16:30 21 II I I 15 I 9
NE 16.5. 16:30 22 III II II 16 II 10
NE 23.5. 16:30 23 IV III III 17 III 11
NE 30.5. 16:30 24 V IV IV 18 IV 12
NE 6.6. 16:30 25 VI V V 19 V
NE 13.6. 16:30 26 VII VI VI 20 VI
NE 20.6. 16:30 14 VIII