1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Termíny utkání mladších žáků a přípravky

Skupina A, 2. kolo

7–2–1 Rajnochovice – Chvalčov (28. 8. 2011, 10.00)

7–2–2 Slavkov p. H. – Martinice (28. 8. 2011, 10.00)

7–2–3 Žeranovice – Loukov (28. 8. 2011, 10.00)

Skupina B, 2. kolo

8–2–1 Holešov B – Bařice (27. 8. 2011, 13.00)

8–2–2 DFK Holešov – Rymice (28. 8. 2011, 10.00, hřiště Stadion Míru)

8–2–3 Zlobice – Skaštice (28. 8. 2011, 14.30)

Turnaj OP přípravky 3. 9. 2011 (10.00)

Pořadatel: Koryna, volno Loukov

1.2 Změny termínů utkání

OP starší žáci, skupina B: Zborovice – Dřínov (změna pořadatelství), 2. kolo, nový termín 27. 8. 2011 (10.00), poplatek Zborovice 150 Kč

OP mladší žáci, skupina B: DFK Holešov – SFK Holešov B, 9. kolo, nový termín 16. 10. 2011 v 15.00, stadion Míru

1.3 Náhrada za opakované utkání

Skaštice uhradí mužstvu Rataj náhradu 220 Kč za opakované utkání 1. kola II. třídy při utkání hraném 1. 9. 2011.

1.4 Povolení turnaje

STK povoluje konání turnaje mladších žáků v Žeranovicích 20. 8. 2011 od 10.00 hodin.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 4. kolo, 28. 8. 2011 (16.30)

1–4–1 Morkovice B – Střílky: Veselý

1–4–2 Slavkov p. H. – Roštění: Caletka

1–4–3 Prusinovice – Holešov B: Skyba

1–4–4 Rataje – Žeranovice (SO): Hušek, AR1 Tichánek, AR2 Čech

1–4–5 Němčice – Rusava: Novák

1–4–6 Rajnochovice – Kyselovice: Mucha, AR1 Zapletal st.

1–4–7 Mrlínek – Skaštice: Nevřala

Dohrávka 1. kola

1–1–3 Skaštice – Rataje (ČT 1. 9. 2011, 17.00): Mucha, AR1 Dundová, AR2 Dunda R.

III. třída skupina A, 4. kolo, 28. 8. 2011 (16.30)

2–4–1 Žalkovice B – Tučapy (13.30): Rybka

2–4–2 Břest – Hlinsko p. H.: Jelínek

2–4–3 Ludslavice – Rymice: Vybíral

2–4–4 Pravčice – Martinice (SO): Dunda R.

2–4–5 Zahnašovice – Mysločovice B: Měrka

2–4–6 Kostelec u Hol. B – Chvalčov (13.00): Karlík

2–4–7 Loukov – Skaštice B: Dundová

III. třída skupina B, 4. kolo, 28. 8. 2011 (16.30)

3–4–1 Těšnovice B – Lutopecny (SO): Vymětal

3–4–2 Kvasice B – Šelešovice (SO): Dunda M.

3–4–3 Dřínov – Bařice: Sedlář

3–4–4 Rataje B – Lubná B: Tříska

3–4–5 Kyselovice B – Roštín (SO): Panáček M., AR1 Panáček R.

3–4–6 Litenčice – Počenice: Koláček

3–4–7 Bezměrov – Zborovice B: Čech

3–4–8 Zlobice – Záhlinice: Zapletal ml.

OP dorost, 2. kolo, 28. 8. 2011

4–2–1 Rataje – Lutopecny (13.30): Tříska

4–2–2 Kvasice – Břest (14.15): Tichánek

4–2–3 Mrlínek – Pravčice (13.30): Nevřala

OP Vsetín – dorost

Rajnochovice – Branky (28. 8. 2011, 13.30): Zapletal st.

OP starší žáci, skupina B. 2. kolo, 28. 8. 2011

6–2–1 Těšnovice – Lutopecny (SO, 14.00): Hlaváč

6–2–2 Dřínov – Zborovice (14.00): Sedlář

6–2–3 Křenovice – Bezměrov (14.00): Hušek

OP Přerov – starší žáci

Prusinovice – Všechovice (28. 8. 2011 v 14.30): Skyba

Zápasy KFS

Těšnovice – Fryšták (NE 28. 8. 2011, 16.30 – AR1-KR, AR2-KR) Zdounky – Ad.Hulín (NE 28. 8. 2011, 16.30 – AR1-KR, AR2-KR) Zborovice – Lubná (NE 28. 8. 2011, 16.30 – AR1-KR, AR2-KR) Kostelec u Hol – Míškovice (NE 28. 8. 2011, 16.30 – AR1-KR, AR2-KR)

Koryna – Jalubí (NE 28. 8. 2011, 16.30 – AR1-KR, AR2-KR)

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Těšnovice B: Večerka Lukáš – 1 SU nepodmíněně od 17. 8. 2011, 100 Kč.

Litenčice: Janček Jiří – 1 SU nepodmíněně od 17. 8. 2011, 100 Kč.

Záhlinice: Naď Tomáš – 3 SU nepodmíněně od 17. 8. 2011, 100 Kč.

3.2 Změna trestu

Bystřice p. H.: Hošťálek Marek – žádosti se vyhovuje, zbytek trestu se promíjí, činnost uvolněna od 17. 8. 2011, 100 Kč.

Rajnochovice: Ides Tomáš – žádosti se nevyhovuje, 100 Kč.

Záhlinice: Mazůrek Martin – žádosti se nevyhovuje, 100 Kč.

3.3 Rozhodčí

Hasal Ondřej – se trestá zákazem výkonu funkce rozhodčího od 17. 8. 2011 do 31. 12. 2011 (nedostavení se k utkání bez omluvy), 100 Kč.

3.4 Předvolání

Rataje: na jednání DK dne 24. 8. 2011, ve 14.30 hod. se dostaví vedoucí družstva Borýsek Ludvík a kapitán družstva Michálek Lukáš.

Kyselovice: na jednání DK dne 24. 8. 2011 ve 14.30 hod. se dostaví vedoucí družstva Sobek Stanislav, kapitán družstva Říkovský Vít st. Oddíl Kyselovice dále na toto jednání zabezpečí účast hráčů Sládeček František a Zdražil s registračními průkazy.

Rozhodčí: na jednání DK dne 24. 8. 2011 ve 14.30 hod. se dostaví rozhodčí Dunda Michal, Dundová Miroslava, Dunda Roman.

4. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

4.1 Neuhrazené kompenzace za chybějící mládežnické družstvo

Kyselovice, Němčice, Počenice, Rusava, Roštění, Šelešovice, Zahnašovice, Záhlinice – všichni 3 000 Kč.

Oddíly musí tuto částku uhradit do 31. srpna. V případě nesplnění se vystavují nebezpečí dalších sankcí.

4.2 Neuhrazené doplatky vkladů do soutěže

Bařice (2 750 Kč), Těšnovice (800 Kč), Troubky (900 Kč), Rusava (100 Kč), Slavkov p. H. (1 850 Kč), Zdounky (600 Kč), Žalkovice (2 000 Kč), Koryna (100 Kč), Míškovice (1 800 Kč), Roštín (2 250 Kč), Elko Holešov (350 Kč), DFK Holešov (300 Kč), Zahnašovice (1 400 Kč), Kyselovice (4 300 Kč), Počenice (1 350 Kč), Morkovice (1 350 Kč), Loukov (1 200 Kč), Dřínov (1 350 Kč), Chvalčov (1 450 Kč), Litenčice (2 200 Kč).

Oddíly musí tuto částku uhradit do 31. srpna. V případě nesplnění se vystavují nebezpečí dalších sankcí.

4.3 Poplatek pro oddíly, které nejsou členy ČSTV

Článek 42: fotbalový oddíl, který hraje v soutěžích OFS Kroměříž a je mimo sdružení ČSTV, zaplatí za soutěžní ročník poplatek ve výši 800 Kč za každé družstvo mužů a dorostu.

Litenčice, Martinice, Žalkovice – všichni 800 Kč.

Oddíly musí tuto částku uhradit do 31. srpna. V případě nesplnění se vystavují nebezpečí dalších sankcí.

4.4 Důležité upozornění pro kluby

Elektronickou poštou byl na kluby zaslán formulář pro podání žádosti na dotace pro rok 2012, které nahrazují dotace poskytované v loňských letech prostřednictvím ČSTV. Termín pro jejich podání na OFS Kroměříž je 7. 9. 2011. Povinností pro podání žádosti je vedení podvojného účetnictví.