1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Hlášenky utkání

OP mladší žáci, skupina B

DFK Holešov – Rymice, 2. kolo, termín 28. 8. 2011 (10.00), stadion Míru

DFK Holešov – Zlobice, 5. kolo, termín 18. 9. 2011 (10.00), stadion Míru

DFK Holešov – Skaštice, 6. kolo, termín 25. 9. 2011 (10.00), stadion Míru

DFK Holešov – Bařice, 8. kolo, termín 9. 10. 2011 (10.00), stadion Míru

1.2 Termín nedohraného utkání

II. třída: Skaštice – Rataje, 1. kolo, nový termín 1. 9. 2011 (17.00).

1.3 Pořádkové pokuty

Pozdní doručení zápisu před utkáním: Pravčice (muži) – pokuta 200 Kč.

Nedostatečný počet pořadatelů: Holešov B – pokuta 100 Kč.

1.4 Termíny utkání mladších žáků

Skupina A, 2. kolo

7–2–1 Rajnochovice – Chvalčov (28. 8. 2011, 10.00)

7–2–2 Slavkov p. H. – Martinice (28. 8. 2011, 10.00)

7–2–3 Žeranovice – Loukov (28. 8. 2011, 10.00)

Skupina B, 2. kolo

8–2–1 Holešov B – Bařice (27. 8. 2011, 13.00)

8–2–2 DFK Holešov – Rymice (28. 8. 2011, 10.00, hřiště Stadion Míru)

8–2–3 Zlobice – Skaštice (28. 8. 2011, 14.30)

1.5 Rozpis soutěže

Rozpis soutěže byl zaslán oddílům v elektronické podobě. Tištěnou verzi si mohou oddíly zdarma vyzvednout na OFS.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 3. kolo, 21. 8. 2011 (16.30)

1–3–1 Mrlínek – Morkovice B: Dundová, AR1 Karlík

1–3–2 Skaštice – Rajnochovice: Caletka

1–3–3 Kyselovice – Němčice: Koláček

1–3–4 Rusava – Rataje: Tříska

1–3–5 Žeranovice – Prusinovice: Veselý

1–3–6 Holešov B – Slavkov p. H. (10.15, hřiště Všetuly): Měrka

1–3–7 Roštění – Střílky: Nevřala

III. třída skupina A, 3. kolo, 21. 8. 2011 (16.30)

2–3–1 Loukov – Žalkovice B: Skyba

2–3–2 Skaštice B – Kostelec u Hol. B (SO): Karlík

2–3–3 Chvalčov – Zahnašovice: Zapletal ml.

2–3–4 Mysločovice B – Pravčice (10.00): Chytil

2–3–5 Martinice – Ludslavice: Tichánek

2–3–6 Rymice – Komárno: Sedlář

2–3–7 Hlinsko p. H. – Tučapy: Mucha

III. třída skupina B, 3. kolo, 21. 8. 2011 (16.30)

3–3–1 Zlobice – Těšnovice B: Zapletal st.

3–3–2 Záhlinice – Bezměrov: Hušek

3–3–3 Zborovice B – Litenčice (SO, hřiště Troubky): Vymětal

3–3–4 Počenice – Kyselovice B: Jelínek

3–3–5 Roštín – Rataje B: R. Panáček

3–3–6 Lubná B – Dřínov (SO): Novák

3–3–7 Bařice – Kvasice B: Rybka

3–3–8 Šelešovice – Lutopecny: Vybíral

OP dorost, 1. kolo, 21. 8. 2011

1–4–1 Mrlínek – Rataje (13.30): Karlík

1–4–2 Pravčice – Zborovice (10.00): M. Panáček

1–4–3 Břest – Lutopecny (14.00): R. Dunda

Zápasy KFS

Míškovice – Kelč (SO 20. 8. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR

Lubná – Zdounky (NE 21. 8. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR

Ad. Hulín – Fryšták (NE 21. 8. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR

2.2 Tresty

Rozhodčí Hasal se trestá pokutou 200 Kč za nesplněnou delegaci na utkání.

Rozhodčí Jelínek se trestá pokutou 200 Kč za nesplněnou delegaci na utkání.

Rozhodčí Hušek se trestá důtkou za nedodržení čl. 42 bod 6 Soutěžního řádu.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Lutopecny: Frýdl Milan – 1 SU nepodmíněně od 10. 8. 2011, 100 Kč.

Lubná B: Valach Martin – 1 SU nepodmíněně od 10. 8. 2011, 100 Kč.

Slavkov p. H.: Jemelka Aleš – 1 SU nepodmíněně od 10. 8. 2011, 100 Kč.

Němčice: Zaoral Pavel – 1 SU nepodmíněně od 10. 8. 2011, 100 Kč.

3.2 Změna trestu

Počenice: Spáčil Andrej – žádosti se vyhovuje částečně. Trest se mění na 1 SU podmíněně od 10. 8. 2011 do 10. 11. 2011, 100 Kč.

3.3 Oznámení

DK OFS Kroměříž oddílům oznamuje, že s účinností od nastávající sezóny 2011/2012 budou veškerá rozhodnutí oddílům zasílána pouze na jimi nahlášené e-mailové adresy a ne poštou jako doposud.