1. STK

1.1 Termíny utkání OP mladších žáků
7–18–1 Chvalčov – Loukov (NE 5. 6. 2011, 14.00)
7–18–2 Lubná – Elko Holešov B (NE 5. 6. 2011, 10.00)
7–18–3 Bařice – Žeranovice (NE 5. 6. 2011, 10.00)
7–18–4 Rymice – DFK Holešov (NE 5. 6. 2011, 10.00)
7–18–5 Prusinovice – Slavkov p. H. (NE 5. 6. 2011, 14.30)

1.2 Termín turnaje přípravek

Koryčany – SO 4. 6. 2011, 10.00

1.3 Změny termínů utkání

III. třída, skupina B: Šelešovice – Lutopecny, 30. kolo, původní termín 19. 6. 2011 (16.30), nový termín 18. 6. 2011 (16.30), poplatek Lutopecny 150 Kč.

III. třída, skupina B: Bařice – Zlobice, 30. kolo, původní termín 19. 6. 2011 (16.30), nový termín 18. 6. 2011 (16.30), poplatek Bařice 150 Kč.

III. třída, skupina B: Troubky – Zlobice, 17. kolo, původní termín 26. 6. 2011 (16.30), nový termín 25. 6. 2011 (16.30), poplatek Troubky 150 Kč.

OP starší žáci, skupina o 11. místo: Břest – Bezměrov, V. kolo, původní termín 5. 6. 2011 (14.30), nový termín 7. 6. 2011 (17.00), poplatek Břest 150 Kč.

1.4 Upozornění

Na oddíly byla zaslána elektronickou poštou Přihláška do soutěžního ročníku 2011/2012, termín pro její odevzdání na STK je 21. 6. 2011.

1.5 Nehlášení výsledku

Rymice (muži) – pokuta 100 Kč.

1.6 Neodeslání zápisu

Loukov (mladší žáci), Lubná (mladší žáci) – oba pokuta 100 Kč.

1.7 Chybné hlášení střelců

Kyselovice (muži), Žalkovice B (muži), Ludslavice (muži) – všichni pokuta 50 Kč.

1.8 Neuvedení vedoucího mužstva

Lubná B (muži) – pokuta 200 Kč.

1.9 Chybějící podpis hlavního pořadatele

Břest (muži) – pokuta 100 Kč.

1.10 Nedostatečný počet pořadatelů

Žalkovice B (muži) – pokuta 100 Kč, Zdounky (starší žáci) – pokuta 50 Kč.

1.11 Povolení turnaje

STK povoluje konání turnaje mužů 3. 7. 2011 (13.00) v Troubkách.

1.12 Změna funkcionářů

TJ Bezměrov – předseda: Roman Fuks Roman, tel.: 731 040 193, jednatel: Dalibor Pelikán, tel.: 773 230 405, email: pelikan.d@seznam.cz

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 24. kolo, NE 5. 6. 2011 (16.30)
1–24–1 Němčice – Slavkov p. H.: Mucha
1–24–2 Skaštice – Morkovice B: Skyba
1–24–3 Žeranovice – Záhlinice: Koláček
1–24–4 Rataje – Tučapy: Caletka, AR1 Tichánek
1–24–5 Kostelec u Hol. – Roštění: Měrka, AR1 Sedlář, AR2 Panáček
1–24–6 Prusinovice – Kyselovice: Hušek
1–24–7 Chvalčov – Rajnochovice: Benda

III. třída, skupina A, 28. kolo, NE 5. 6. 2011 (16.30)
2–28–1 Břest – Kvasice B: Nevřala
2–28–2 Mrlínek – Pravčice: Jelínek
2–28–3 Hlinsko p. H. – Loukov: Tříska
2–28–4 Rymice – Mysločovice B: Zapletal st.
2–28–5 Kostelec u Hol. B – Míškovice B (13.30): Sedlář
2–28–6 Zahnašovice – Martinice: Dundová
2–28–7 Ludslavice – Žalkovice B: Šindelek

III. třída, skupina B, 28. kolo, NE 5. 6. 2011 (16.30)
3–28–1 Střílky – Troubky: Veselý
3–28–2 Lubná B – Litenčice (SO): Veselý
3–28–3 Bařice – Roštín: Rybka
3–28–4 Rataje B – Bezměrov (PÁ 3. 6., 17.00): Tichánek
3–28–5 Dřínov – Zlobice: Novák
3–28–6 Kyselovice B – Počenice (SO): Vymětal
3–28–7 Lutopecny – Skaštice B: Kotas

OP dorost, 18. kolo, NE 5. 6. 2011
4–18–1 Lutopecny – Koryna (SO, 16.30): Polášková
4–18–2 Lubná – Kvasice (14.15): Karlík
4–18–3 Záhlinice – Zborovice (13.15): Panáček
4–18–4 Rataje – Těšnovice (13.30): Tichánek
4–18–5 Mrlínek – Němčice (13.30): Jelínek

OP starší žáci, skupina o 1. – 6. místo, V. kolo, NE 5. 6. 2011

A-5–1 Mrlínek – Dřínov (10.00): Polášková

A-5–2 Zdounky – Rymice (SO, 14.00): Jášek

A-5–3 Chvalčov – Těšnovice (10.00): Karlík

OP starší žáci, skupina o 7. – 10. místo, V. kolo, NE 5. 6. 2011

B-5–1 Kostelec u Hol. – Zborovice (10.00): Panáček

B-5–2 Žalkovice – Lutopecny (10.30): Jášek

OP starší žáci, skupina o 11. – 14. místo, V. kolo, NE 5. 6. 2011

C-5–1 Břest – Bezměrov (ÚT 7. 6., 17.00): Jášek

C-5–2 Zlobice – Křenovice (SO, 16.30): Tichánek

2.2 Tresty

Rozhodčí Panáček se trestá pokutou 150 Kč za pozdní dodání zápisu o utkání. Rozhodčí Zapletal st. se trestá pokutou 150 Kč za pozdní dodání zápisu o utkání.

2.3 Předvolání

Rozhodčí Jášek se dostaví dne 1. 6. 2011 (14.00) na KR. Účast nutná.

2.4 Seminář rozhodčích

Letní seminář rozhodčích se uskuteční dne 24. 6. 2011 (16.00) v areálu atletického stadionu Slavie Kroměříž. Všichni aktivní rozhodčí, rozhodčí, kteří přerušili činnost a noví zájemci si vezmou psací potřeby, sportovní oblečení a obuv na tartanovou dráhu. Rozhodčí uhradí školící poplatek 50 Kč. Bez úspěšného absolvovaní semináře nebudou rozhodčí zařazeni na listinu rozhodčích pro podzimní část sezony 2011–2012.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Dominik Netopil (Kyselovice B) – 1 SU nepodmíněně od 18. 5. 2011 – 100+100 Kč, Adam Fiala (Martinice) – 1 SU nepodmíněně od 25. 5. 2011 – 100 Kč, Jan Husařík (Šelešovice) – 1 SU nepodmíněně od 25. 5. 2011 – 100 Kč, Lukáš Darebníček (Němčice, dor.) – 1 SU nepodmíněně od 25. 5. 2011 – 100 Kč, Václav Rybák (Pravčice) – 2 SU nepodmíněně od 25. 5. 2011 – 100 Kč, Robert Pecháček (Ludslavice) – 2 SU nepodmíněně od 25. 5. 2011 – 100 Kč, Karel Pospíšilík ml. (Tučapy) – 2 SU nepodmíněně od 25. 5. 2011 – 100 Kč.

3.2 Poplatky za ŽK

Žalkovice B (40×), Roštění (40×), Martinice (35×), Počenice (35×), Břest (35×), Střílky (35×), Ludslavice (30×), Míškovice B (30×), Litenčice (30×), Rymice (30×), Morkovice B (30×), Zlobice (30×), Loukov (20×) – všichni 100 Kč.

Mládež

Těšnovice (15×) – 50 Kč.

3.3 Zákaz výkonu funkce

Lukáš Rafaja (Ludslavice) – zákaz výkonu funkce kapitána družstva na 3 měsíce nepodmíněně od 25. 5. 2011 – 100 Kč.