1. STK

1.1 Termíny utkání OP mladších žáků
7–17–1 Slavkov p. H. – Chvalčov (NE 29. 5. 2011, 10.00)
7–17–2 Prusinovice – DFK Holešov (NE 29. 5. 2011, 14.30)
7–17–3 Žeranovice – Rymice (NE 29. 5. 2011, 10.00)
7–17–4 Elko Holešov B – Bařice (SO 28. 5. 2011, 13.00)
7–17–5 Loukov – Lubná (NE 29. 5. 2011, 10.00)

1.2 Termín turnaje přípravek

Zdounky – SO 28. 5. 2011 (10.00).

1.3 Změny termínů utkání

OP dorost: Zborovice – Němčice, 15. kolo, původní termín 15. 5. 2011 (14.00), nový termín 20. 5. 2011 (17.00), poplatek Němčice 350 Kč.

OP starší žáci, finálová skupina: Mrlínek – Zdounky (změna pořadatelství), III. kolo, původní termín 21. 5. 2011 (14.00), nový termín 22. 5. 2011 (10.00), poplatek Mrlínek 150 Kč.

OP starší žáci, finálová skupina: Zdounky – Mrlínek, VI. kolo, původní termín 11. 6. 2011 (14.00), nový termín 18. 6. 2011 (14.00), poplatek Mrlínek 150 Kč.

1.4 Neuvedení počtu pořadatelů

Těšnovice (starší žáci) – pokuta 50 Kč.

1.5 Upozornění

Na oddíly byla zaslána elektronickou poštou Přihláška do soutěžního ročníku 2011/2012, termín pro její odevzdání na STK je 21. 6. 2011.

1.6 Termín opakovaného utkání

OP starší žáci: Zdounky – Těšnovice, 12. kolo, nový termín 18. 5. 2011 (18.00).

1.7 Termíny nesehraných utkání

III. třída, skupina A: Míškovice B – Ludslavice, 25. kolo, nový termín 27. 5. 2011 (17.00).

OP dorost: Lubná – Záhlinice, 15. kolo, nový termín 18. 6. 2011 (14.00).

OP starší žáci, skupina o 7. – 10. místo: Zborovice – Kostelec u Hol., 2. kolo, nový termín 27. 5. 2011 (17.30).

OP mladší žáci: Žeranovice – Slavkov p. H., 15. kolo, nový termín 19. 5. 2011 (17.00).

OP mladší žáci: Prusinovice – Elko Holešov B, 15. kolo, nový termín 19. 5. 2011 (17.30).

OP mladší žáci: Loukov – Rymice, 15. kolo, nový termín 19. 5. 2011 (18.00).

OP mladší žáci: Lubná – Bařice, 15. kolo, nový termín 20. 5. 2011 (16.00).

1.8 Chybné vyplnění zápisu (tužkou)

Pravčice (muži) – pokuta 200 Kč.

1.9 Nehlášení výsledků

Lubná B (muži) – pokuta 100 Kč, Mrlínek (přípravka) – pokuta 50 Kč.

1.10 Schválení hřiště

STK schválila hřiště Litenčic ke konání mistrovských zápasů.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 23. kolo, NE 29. 5. 2011 (16.30)
1–23–1 Slavkov p. H. – Skaštice: Nevřala
1–23–2 Rajnochovice – Němčice: Veselý
1–23–3 Prusinovice – Chvalčov: Caletka
1–23–4 Roštění – Kyselovice: Kotas
1–23–5 Tučapy – Kostelec u Hol.: Koláček
1–23–6 Záhlinice – Rataje: Benda
1–23–7 Morkovice B – Žeranovice: Novák

III. třída, skupina A, 27. kolo, NE 29. 5. 2011 (16.30)
2–27–1 Martinice – Ludslavice: Skyba
2–27–2 Pravčice – Zahnašovice (SO): Vymětal
2–27–3 Míškovice B – Mrlínek (10.15): Vymětal
2–27–4 Kvasice B – Kostelec u Hol. B (SO): Tříska
2–27–5 Mysločovice B – Břest (10.00): Caletka
2–27–6 Loukov – Rymice: Šindelek
2–27–7 Komárno – Hlinsko p. H.: Měrka

Dohrávka 25. kola
2–25–2 Míškovice B – Ludslavice (27. 5. 2011, 17.00): Hušek

III. třída, skupina B, 27. kolo, NE 29. 5. 2011 (16.30)
3–27–1 Zlobice – Kyselovice B: Sedlář
3–27–2 Roštín – Rataje B: Mucha
3–27–3 Troubky – Lubná B: Vybíral
3–27–4 Skaštice B – Střílky (13.30): Tichánek
3–27–5 Počenice – Šelešovice: Hušek
3–27–6 Bezměrov – Dřínov: Rybka
3–27–7 Litenčice – Bařice: Zapletal st.

OP dorost, 17. kolo, NE 29. 5. 2011
4–17–1 Němčice – Lutopecny (13.30): Karlík
4–17–2 Těšnovice – Mrlínek (13.30): Benda
4–17–3 Zborovice – Rataje (14.00): Karlík
4–17–4 Kvasice – Záhlinice (14.15): Polášková
4–17–5 Koryna – Lubná (14.15): Dundová

OP starší žáci, skupina o 1. – 6. místo, IV. kolo, NE 29. 5. 2011

A-4–1 Rymice – Dřínov (12.00): Kotas

A-4–2 Chvalčov – Zdounky (10.00): Polášková

A-4–3 Těšnovice – Mrlínek (10.00): Benda

OP starší žáci, skupina o 7. – 10. místo, IV. kolo, NE 29. 5. 2011

B-4–1 Žalkovice – Kostelec u Hol. (10.30): Jášek

B-4–2 Zborovice – Lutopecny (10.00): Vybíral

Dohrávka 2. kola

B-2–1 Zborovice – Kostelec u Hol. (27. 5. 2011, 17.30): Jelínek

OP starší žáci, skupina o 11. – 14. místo, IV. kolo, NE 29. 5. 2011

C-4–1 Zlobice – Břest (14.00): Sedlář

C-4–2 Bezměrov – Křenovice (14.00): Rybka

OP žáci, okres Vsetín, NE 29. 5. 2011

E1B1203 Rajnochovice – Choryně (14.00): Veselý

I. B třída

Míškovice – Holešov B (SO 28. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR Rusava – Březnice (SO 28. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR Zdounky – Ad. Hulín (NE 29. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR Těšnovice – Slavičín B (NE 29. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR Zborovice – Fryšták (NE 29. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR

Koryna – Kudlovice (NE 29. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR

2.2 Tresty

Rozhodčí Polášková se trestá pokutou 150 Kč za pozdní dodání zápisu o utkání.

Rozhodčí Kotas se trestá pokutou 150 Kč za chybný text v zápise o utkání.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení: Tomáš Kunčar (Litenčice) – 3 SU nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 + 100 Kč, Radovan Stančík (Skaštice) – 1 SU nepodmíněně od 18. 5. 2011, 100 Kč, Martin Miler (Rataje B) – 1 SU nepodmíněně od 18. 5. 2011, 100 Kč, Jiří Kučera (Mysločovice B) – 1 SU nepodmíněně od 18. 5. 2011, 100 Kč, Milan Kučera (Mysločovice B) – 3 SU nepodmíněně od 18. 5. 2011, 100 Kč, Petr Tabara (Záhlinice) – 1 SU nepodmíněně od 18. 5. 2011, 100 Kč.

3.2 Změna trestu

Daniel Vrána (Kvasice B) – žádosti se vyhovuje, trest se mění na 1 SU podmíněně do 18. 8. 2011, 100 Kč, Jan Navrátil (Kvasice B) – žádosti se vyhovuje, trest se mění na 1 SU podmíněně do 18. 8. 2011, 100 Kč.

3.3 Poplatky za ŽK

Tučapy (55×), Kvasice B (50×), Dřínov (45×), Skaštice (45×), Slavkov p. H. (40×), Pravčice (40×), Prusinovice (35×), Mysločovice B (35×), Bařice (30×), Břest (30×), Kyselovice B (30×), Lutopecny (30×), Zlobice (25×), Troubky (20×) – všichni 100 Kč.

Mládež

Záhlinice (15×), Zborovice (10×) – všichni 50 Kč.

3.4 Neprojednáno

Kyselovice B: Dominik Netopil.