1. STK

1.1 Termíny utkání OP mladších žáků
7–16–1 Chvalčov – Lubná (NE 22. 5. 2011, 14.00)
7–16–2 Bařice – Loukov (NE 22. 5. 2011, 10.00)
7–16–3 Rymice – Elko Holešov B (SO 21. 5. 2011, 10.00)
7–16–4 Prusinovice – Žeranovice (NE 22. 5. 2011, 14.30)
7–16–5 Slavkov p. H. – DFK Holešov (NE 22. 5. 2011, 10.00)

1.2 Termín turnaje přípravek

Kvasice – SO 21. 5. 2011 (10.00).

1.3 Používání starých zápisů

Chvalčov (muži, mladší žáci) – pokuta 100 Kč

1.4 Změny termínů utkání

III. třída, skupina A: Mysločovice B – Ludslavice, původní termín 13. 5. 2011 (17.00), nový termín 10. 6. 2011 (17.00), poplatek Ludslavice 350 Kč.

III. třída, skupina B: Troubky – Rataje B, původní termín 15. 5. 2011 v (16.30), nový termín 14. 5. 2011 (16.30), poplatek Troubky 350 Kč.

III. třída, skupina B: Počenice – Skaštice B, původní termín 15. 5. 2011 v (16.30), nový termín 14. 5. 2011 (15.00), poplatek Skaštice 350 Kč.

III. třída, skupina B: Rataje B – Bezměrov, původní termín 4. 6. 2011 v (16.30), nový termín 3. 6. 2011 (17.00), poplatek Rataje 150 Kč.

OP starší žáci, finálová skupina: Zdounky – Chvalčov, původní termín 8. 5. 2011 (10.00), nový termín 7. 5. 2011 (14.00, změna pořadatelství), poplatek Chvalčov 150 Kč.

OP starší žáci, skupina o 11. místo: Křenovice – Zlobice, termín 15. 5. 2011 (14.00, změna pořadatelství), poplatek Křenovice 150 Kč.

OP mladší žáci: DFK Holešov – Chvalčov, původní termín 14. 5. 2011 v (10.00), nový termín 19. 5. 2011 (17.00), poplatek DFK Holešov 150 Kč.

1.5 Chybné hlášení střelců branek

Žalkovice B (muži) – pokuta 50 Kč.

1.6 Neuvedení počtu pořadatelů

Němčice (dorost) – pokuta 100 Kč.

1.7 Upozornění

Na oddíly byla zaslána elektronickou poštou Přihláška do soutěžního ročníku 2011/2012, termín pro její odevzdání na STK Km je 21. 6. 2011.

1.11 Neuvedení rodného čísla u hlavního pořadatele

Rataje (dorost) – pokuta 100 Kč.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 22. kolo, NE 22. 5. 2011 (16.30)
1–22–1 Skaštice – Žeranovice: Tříska
1–22–2 Rataje – Morkovice B: Nevřala
1–22–3 Kostelec u Hol. – Záhlinice: Novák, AR1 Tichánek
1–22–4 Kyselovice – Tučapy: Dunda, AR1 Panáček
1–22–5 Chvalčov – Roštění: Mucha, AR1 Rybka
1–22–6 Prusinovice – Němčice: Měrka
1–22–7 Slavkov p. H. – Rajnochovice: Hušek

III. třída, skupina A, 26. kolo, NE 22. 5. 2011 (16.30)
2–26–1 Mrlínek – Kvasice B: Zapletal st.
2–26–2 Ludslavice – Pravčice: Hasal
2–26–3 Rymice – Komárno: Koláček
2–26–4 Břest – Loukov: Kotas
2–26–5 Kostelec u Hol. B – Mysločovice B (13.30): Tichánek
2–26–6 Zahnašovice – Míškovice B: Šindelek
2–26–7 Žalkovice B – Martinice (13.30): Veselý

III. třída, skupina B, 26. kolo, NE 22. 5. 2011 (16.30)
3–26–1 Střílky – Lubná B: Caletka
3–26–2 Bařice – Troubky: Skyba
3–26–3 Rataje B – Litenčice (SO): Vymětal
3–26–4 Dřínov – Roštín: Dundová
3–26–5 Kyselovice B – Bezměrov (SO): Vybíral
3–26–6 Šelešovice – Zlobice: Benda
3–26–7 Lutopecny – Počenice: Jelínek

OP dorost, 16. kolo, NE 22. 5. 2011
4–16–1 Lutopecny – Lubná (SO, 16.30): Karlík
4–16–2 Záhlinice – Koryna (13.15): Sedlář
4–16–3 Rataje – Kvasice (13.30): Nevřala
4–16–4 Mrlínek – Zborovice (13.30): Rybka
4–16–5 Němčice – Těšnovice (13.30): Koláček

OP starší žáci, skupina o 1. – 6. místo, III. kolo, NE 22. 5. 2011

A-3–1 Dřínov – Chvalčov (14.00): Dundová

A-3–2 Rymice – Těšnovice (12.00): Polášková

A-3–3 Zdounky – Mrlínek (SO, 14.00): Jášek

OP starší žáci, skupina o 7. – 10. místo, III. kolo, NE 22. 5. 2011

B-3–1 Lutopecny – Zborovice (SO, 14.00): Karlík

B-3–2 Kostelec u Hol. – Žalkovice (10.00): Koláček

OP starší žáci, skupina o 11. – 14. místo, III. kolo, NE 22. 5. 2011

C-3–1 Břest – Křenovice (14.30): Kotas

C-3–2 Bezměrov – Zlobice (14.00): Panáček

I. B třída

Ad. Hulín – Lubná (NE 22. 5. 2011, 16.30): AR2 Sedlář

Zdounky – Těšnovice (NE 22. 5. 2011, 16.30): AR1 Polášková

Ženy

Hol. Holky – FC Brno B (NE 22. 5. 2011, 14.00, Na Střelnici): AR1Vybíral, AR2 Karlík

Holešov – Ráječko (SO 21. 5. 2011, 15.00, Všetuly): AR1 Veselý, AR2 Koláček

2.2 Tresty

Rozhodčí Skyba se trestá pokutou 150 Kč za pozdní doručení Zápisu o utkání. Rozhodčí Jelínek se trestá pokutou 150 Kč za nesplněnou delegaci. Rozhodčí Kotas se trestá pokutou 150 Kč za nesplněnou delegaci. Rozhodčí Vybíral se trestá důtkou za nevhodný text v Zápise o utkání. Rozhodčí Skyba se trestá důtkou za chybný text v Zápise o utkání.

2.3 Předvolání

Rozhodčí Zapletal ml. předvolán na KR ve středu 18. 5. 2011 (14.00). Rozhodčí Jášek předvolán na KR ve středu 18. 5. 2011 (14.00).

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení: Michal Rýc (Rajnochovice) – 1 SU nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 Kč, Pavel Zaoral (Němčice) – 1 SU nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 Kč, Pavel Truhlář (Tučapy) – 1 SU nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 Kč, Roman Kopeček (Chvalčov) – 1 SU nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 Kč, Michal Trávníček (Bezměrov) – 2 SU nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 Kč, Erik Oračka (Záhlinice) – 3 SU nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 Kč.

3.2 Změna trestu

Tomáš Holan (Zlobice) – žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna od 11. 5. 2011, 100 Kč.

Lukáš Čevora (Bařice) – žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna od 11. 5. 2011, 100 Kč.

3.3 Poplatky za ŽK

Kvasice B (45×), Záhlinice (45×), Rajnochovice (40×), Němčice (40×), Skaštice (40×), Roštění (35×), Bezměrov (35×), Pravčice (35×), Kostelec u Hol. (35×), Prusinovice (30×), Rataje (30×), Kyselovice (30×), Lubná B (30×), Zahnašovice (30×), Mrlínek (25×), Komárno (25×) – všichni 100 Kč.

3.4 Různé

Tučapy: Jiří Vrtělka Jiří – zákaz výkonu funkce kapitána družstva na 3 měsíce nepodmíněně od 11. 5. 2011, 100 Kč.

Rozhodčí: Vlastimil Skyba – postoupeno k projednání komisi rozhodčích.

3.5 Neprojednáno

Litenčice: Tomáš Kunčar.

3.6 Oprava ÚZ č. 15/2011

V bodě 3.1 se text: Tučapy, Libor Adámek – trenér + hráč – zastavení závodní činnosti na 4 SU nepodmíněně od 4. 5. 2011 – urážka hlavního rozhodčího 100 Kč ruší a nahrazuje se: Tučapy, Jiří Ševčík Jiří, asistent trenéra – pokuta 500 Kč, urážka hlavního rozhodčího – 200 Kč.