1. STK

1.1 Hlášenky utkání

II. třída: Roštění – Morkovice B, 14. kolo, původní termín NE 27. 3. 2011 (15.00), nový termín SO 26. 3. 2011 (15.00), poplatek Roštění 350 Kč.

III. třída, skupina A: Loukov – Kvasice B, 17. kolo, původní termín NE 20. 3. 2011 (15.00), nový termín PÁ 22. 4. 2011 (17.00), poplatek Loukov 350 Kč.

III. třída, skupina B: Šelešovice odehrají v jarní části domácí utkání v ÚZM, poplatek Šelešovice 150 Kč.

1.2 Kontrola hřišť

Středa 23. 3. 2011: Litenčice (15.00), Lutopecny (15.30), Kostelec u Hol. (16.00), Prusinovice (16.15), Slavkov p. H. (16.30), Loukov (17.00).

2. KOMISE ROZHODČÍCH

Delegace rozhodčích

II. třída, 14. kolo, NE 27. 3. 2011 (15.00)

1–14–1 Skaštice – Chvalčov: Koláček, AR1 Tichánek,
1–14–2 Němčice – Kyselovice: Měrka
1–14–3 Slavkov p. H. – Kostelec u Hol.: Caletka, AR1 Karlík, AR2 Polášková
1–14–4 Rajnochovice – Rataje: Novák, AR1 Šindelek
1–14–5 Prusinovice – Žeranovice: Veselý, AR1 Vybíral
1–14–6 Roštění – Morkovice B (SO): Mikula
1–14–7 Tučapy – Záhlinice: Tříska, AR1 Panáček, AR2 Jášek

III. třída, skupina A, 18. kolo, NE 27. 3. 2011 (15.00)

2–18–1 Zahnašovice – Kostelec u Hol. B: Zapletal ml.
2–18–2 Ludslavice – Břest: Skyba
2–18–3 Žalkovice B – Rymice (12.00): Nevřala
2–18–4 Martinice – Hlinsko p. H.: Vymětal
2–18–5 Pravčice – Komárno (SO): Hasal
2–18–6 Míškovice B – Loukov (10.15): Benda
2–18–7 Kvasice B – Mysločovice B (SO): Mucha

III. třída, skupina B, 18. kolo, NE 27. 3. 2011 (15.00)

3–18–1 Střílky – Kyselovice B: Dundová
3–18–2 Lutopecny – Rataje B: Sedlář
3–18–3 Šelešovice – Dřínov: Hušek
3–18–4 Skaštice B – Bařice (12.00): Tichánek
3–18–5 Troubky – Počenice: Jelínek
3–17–6 Zlobice – Litenčice: Zapletal st
3–17–7 Bezměrov – Roštín: Kotas
3. HOSPODÁŘSKÁ KOMISE

Rozdělení dotací na mládež za rok 2010

HS Kroměříž (31.892 Kč), Bystřice p. H. (18.760 Kč), Morkovice (15.008 Kč), Sp. Hulín (14.070 Kč), SFK Holešov (15.946 Kč), Chropyně (14.070 Kč), Zdounky (6.566 Kč), Kvasice (9.380 Kč), Mrlínek (5.628 Kč), Rataje (1.876 Kč), Záhlinice (1.876 Kč), Lubná (3.752 Kč), Zborovice (3.752 Kč), Těšnovice (3.752 Kč), Němčice (1.876 Kč), Lutopecny (3.752 Kč), Kostelec u Hol. (1.876 Kč), Břest (1.876 Kč), Rymice (3.752 Kč), Bezměrov (1.876 Kč), Chvalčov (3.752 Kč), Dřínov (1.876 Kč), Zlobice (1.876 Kč), Prusinovice (1.876 Kč), Bařice (1.876 Kč), Loukov (1.876 Kč), DFK Holešov (1.876 Kč), Žeranovice (1.876 Kč), Slavkov p. H. (1.876 Kč), Rajnochovice (1.876 Kč)

Uvedené částky vám budou poukázány po podepsání smlouvy mezi ČSTV a klubem. Informace: pí. Poláčková – 724 144 932.

4. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

Změny trestů

Záhlinice: Roman Kneisl (1 SU podmíněně do 16. 6. 2011, 100 Kč), Ladislav Paštěka (1 SU podmíněně do 16. 6. 2011, 100 Kč).

Rataje: Petr Mík (2 SU podmíněně do 16. 6. 2011, 100 Kč).

Lubná: Martin Polišenský (1 SU podmíněně do 16. 6. 2011, 100 Kč).

5. KFS – REGISTRACE

Pracovní doba (1. 3. – 6. 4.): úterý (8 – 12, 13 – 15), čtvrtek (8 – 12, 13 – 15), pátek (8 – 13).

Pracovní doba (7. 4. – 30. 6.): úterý (9 – 12, 13 – 15), čtvrtek (9 – 13).

Sekretář Zl KFS: Radovan Lukáš – 604 762 224

6. KOMISE MLÁDEŽE

Nominace hráčů ročníku 1999–2000 na turnaj OFS, který proběhne ve středu 6. dubna. Místem konání budou Všetuly.
SFK Elko Holešov

Evžen Horák, Karol Marko, Lukáš Batoušek, Richard Herník, Tomáš Frlajz

SK Spartak Hulín

Josef Macháček, Radek Stratil, Jaromír Petřík

FC Morkovice

René Vymazal, Michal Parolek, Roman Konečný

FC Koryna

Patrik Hubr, Miroslav Budík, Daniel Barták

Bařice

Pavel Dočkal

FC Kvasice

Josef Postava

TJ Zdounky

Radek Liška, Ondřej Pospíšil