1. STK

1. Oznámení

Termín pro odevzdání soupisek – 23. 3.

2. Změna termínů utkání

Dorost , sk. A: dohrávka 9. kola – Rusava – Záhlinice (PÁ 23. 4., 17.00)

2. KOMISE MLÁDEŽE

Nominace hráčů na halový turnaj ve Zlíně 6. března

Ročník 1998

Hulín: Michal Miklík, Stanislav Uličník, Dominik Šůstal.

Holešov: Filip Kotas, Tomáš Zakopal, Aleš Horák, Richard Jaroš.

Zdounky: Ladislav Lučan, Přemysl Ptáček.

Kvasice: Radim Zapletal, Emil Pospíšil.

Prusinovice: Jonáš Zemánek.

Chropyně: Lukáš Konečný.

Morkovice: Štěpán Novotný.

Náhradníci

Holešov: Marek Karol.

Hulín: Adam Dvořák, Christián Vlach.

Prusinovice: Adam Čuba.

Ročník 1997

Hulín: Martin Podmol, Lubomír Brázdilík, Marek Zajac.

Holešov: Daniel Matuška, Michal Nevřala, Benedikt Šuba, Patrik Javorek.

Kvasice: Radim Rys, Radek Pospíšilík, Jan Dobeš.

Koryčany: Filip Hanák, Patrik Prachař.

Chropyně: Jakub Palkovský, Patrik Miko.

Náhradníci

Hulín: Kevin Holásek.

Chropyně: Jan Ležák, Lukáš Ježek.

Morkovice: Kamil Šesták.

Podle rozpisu soutěže mají oddíly povinnost uvolnit hráče na reprezentaci výběru OFS Kroměříž. V opačném případě bude komise mládeže postupovat podle rozpisu soutěže (finanční postih). Komise žádá oddíly, které mají družstva žáků, aby více spolupracovali na složení výběrů OFS Kroměříž. Nedávného soustředění v Holešově se zúčastnil jen minimální počet klubů.

Plán odjezdu na halový turnaj do Zlína: sobota 6. března, 6.30 hřiště HS Kroměříž, 6.40 Hulín, aut. zastávka na náměstí, 6.50 Holešov, aut. zastávka.

Hráči si na turnaji vezmou obutí do haly, registrační průkaz a průkaz pojištěnce.

Kluby mohou omluvit nemocné, nebo zraněné hráče u p. Karla Heinze: karelheinz@seznam.cz, nebo tel. 774 283 970.

3. KOMISE ROZHODČÍCH

1. Mimořádné zasedání Komise rozhodčích a delegátů se uskuteční v úterý 2. března 2010 v 15.00 v sí­dle OFS Kroměříž. Tohoto jednání se zúčastní rozhodčí: Oldřich Nevřala, Miloslav Peška, Barbora Polášková, Zbyněk Tříska, Oldřich Skákal a Dalibor Pelikán. Rozhodčí Nevřala, Peška a Polášková vezmou s sebou psací potřeby, průkaz rozhodčího, školicí poplatek 300 Kč a zálohu 500 Kč na nákup dresů ALEA.

Na toto jednání se dále dostaví delegáti Martin Oplt a Přemysl Melichárek. Delegáti vezmou s sebou psací potřeby a průkaz delegáta.

2. KRD se zabývala podnětem oddílu Kostelce u Holešova, který se týkal vetací rozhodčích. Zástupcům všech oddílů se doporučuje, aby veškerou komunikaci s KRD prováděli písemnou formou (e-mailem na adresu: budinka@pos-otrokovice.cz) nebo doporučenou poštou na adresu OFS Kroměříž. Podací lístek pečlivě uschovejte pro případnou reklamaci.

3. KRD se zabývala okolnostmi přátelského utkání Bezměrov – Kostelec u Holešova. Oddíl Bezměrova jako pořadatel utkání porušil ustanovení čl. 25 Rozpisu fotbalových soutěží OFS Kroměříž. Z tohoto důvodu nebyl na utkání delegován rozhodčí. KRD předává podnět STK.

4. Obsazování turnajových a přátelských zápasů bude prováděno prostřednictvím webové stránky www.fotbal-rozhodci.cz, případné změny delegací budou prováděny vždy v pátek. V této souvislosti apeluje KR na kluby v okrese Kroměříž, aby dodržovaly ustanovení čl. 25 Rozpisu fotbalových soutěží OFS Kroměříž, respektive čl. 34 Rozpisu fotbalových soutěží Zlínského krajského fotbalového svazu.

5. Požadavek na obsazení rozhodčími je možné zasílat obsazovacímu úseku na e-mailovou adresu: sportovni.listy@seznam.cz s upřesněním, zda klub požaduje delegovat 1 nebo 3 rozhodčí.

6. Důležité upozornění pro rozhodčí a kluby: Delegovaný rozhodčí je povinen omluvit se bez zbytečného odkladu řídícímu orgánu soutěže a obsazovacímu úseku, jakmile nastanou skutečnosti, bránící mu dostavit se k utkání. Funkci oddílového rozhodčího nebo oddílového pomezního rozhodčího nesmí zastávat osoba, která má zastavenu závodní činnost nebo má zákaz výkonu jakékoliv funkce nebo je v disciplinárním řízení.