1. SPORTOVNĚ-TECHNICKÁ KOMISE

1.1 Hlášenky utkání

II. třída

Prusinovice – Skaštice, 13. kolo, nový termín 28. 10. 2011 (13.30)

III. třída, skupina A

Kostelec u Hol. B – Žalkovice B, 1. kolo, termín 7. 8. 2011 (13.00)

Kostelec u Hol. B – Loukov, 2. kolo, termín 14. 8. 2011 (13.00)

Kostelec u Hol. B – Chvalčov, 4. kolo, termín 28. 8. 2011 (13.00)

Kostelec u Hol. B – Martinice, 6. kolo, termín 11. 9. 2011 (12.30)

Kostelec u Hol. B – Tučapy, 10. kolo, termín 8. 10. 2011 (15.00)

Kostelec u Hol. B – Komárno, 12. kolo, termín 22. 10. 2011 (14.00)

III. třída, skupina B

Zborovice B – Rataje B, 1. kolo, termín 7. 8. 2011 (16.30, hřiště Troubky)

Zborovice B – Litenčice, 3. kolo, termín 20. 8. 2011 (16.30, hřiště Troubky)

Zborovice B – Zlobice, 5. kolo, termín 3. 9. 2011 (16.30, hřiště Troubky)

Zborovice B – Těšnovice B, 7. kolo, termín 17. 9. 2011 (16.00, hřiště Troubky)

Zborovice B – Počenice, 8. kolo, termín 24. 9. 2011 (15.30, hřiště Troubky)

Zborovice B – Kvasice B, 14. kolo, termín 28. 9. 2011 (15.30, hřiště Troubky)

Zborovice B – Lubná B, 10. kolo, termín 9. 10. 2011 (15.00, hřiště Troubky)

Zborovice B – Šelešovice, 12. kolo, termín 22. 10. 2011 (14.00, hřiště Troubky)

OP dorost

Lutopecny – Kvasice, 3. kolo, termín 3. 9. 2011 (16.30)

Lutopecny – Mrlínek, 5. kolo, termín 17. 9. 2011 (16.00)

Lutopecny – Břest, 8. kolo, termín 8. 10. 2011 (15.00)

Lutopecny – Rataje, 9. kolo, termín 15. 10. 2011 (14.30)

Lutopecny – Zborovice, 11. kolo, termín 29. 10. 2011 (13.30)

Zborovice – Lutopecny, 4. kolo, termín 11. 9. 2011 (13.30)

Zborovice – Mrlínek, 7. kolo, termín 2. 10. 2011 (13.00)

Zborovice – Pravčice, 8. kolo, termín 9. 10. 2011 (12.30)

Zborovice – Břest, 10. kolo, termín 23. 10. 2011 (12.30)

Břest – Lutopecny, 1. kolo, termín 21. 8. 2011 (14.00)

Břest – Zborovice, 3. kolo, termín 4. 9. 2011 (10.00)

Břest – Pravčice, 5. kolo, termín 18. 9. 2011 (13.45)

Břest – Rataje, 7. kolo, termín 2. 10. 2011 (13.15)

Břest – Kvasice, 9. kolo, termín 16. 10. 2011 (12.15)

Břest – Mrlínek, 11. kolo, termín 30. 10. 2011 (11.15)

OP starší žáci, skupina B

Lutopecny – Zdounky, 3. kolo, termín 3. 9. 2011 (14.00)

Lutopecny – Křenovice, 5. kolo, termín 17. 9. 2011 (13.30)

Lutopecny – Zborovice, 7. kolo, termín 2. 10. 2011 (13.00)

Lutopecny – Těšnovice, 9. kolo, termín 15. 10. 2011 (12.00)

Zborovice – Křenovice, 3. kolo, termín 4. 9. 2011 (10.00)

Zborovice – Těšnovice, 5. kolo, termín 18. 9. 2011 (10.00)

Zborovice – Zdounky, 1. kolo, termín 28. 9. 2011 (10.00)

Zborovice – Dřínov, 9. kolo, termín 16. 10. 2011 (10.00)

OP mladší žáci, skupina B

Zlobice – Elko Holešov B, 1. kolo, 29. 9. 2011 (17.00)

Bařice – Elko Holešov B, 7. kolo, 1. 10. 2011 (13.00)

DFK Holešov – Elko Holešov B, 9. kolo, 15. 10. 2011 (13.00)

1.2 Povolení turnajů

STK povoluje konání turnaje mužů v Počenicích 23. 7. 2011 (13.00).

STK povoluje konání turnaje mužů v Bezměrově 23. 7. 2011 (13.00).

STK povoluje konání turnaje mužů v Litenčicích 30. 7. 2011 (12.00).

STK povoluje konání turnaje mužů v Záhlinicích 30. 7. 2011 (13.00).

STK povoluje konání turnaje mužů v Dřínově 30. 7. 2011 (13.00).

STK povoluje konání turnaje mužů v Roštění 30. 7. 2011 (12.00).

STK povoluje konání turnaje mužů ve Zdounkách 31. 7. 2011 (14.00).

STK povoluje konání turnaje starších žáků v Prusinovicích 13. 8. 2011 (13.00).

1.3 Změna termínu utkání

III. třída, skupina A: Mysločovice B – Komárno, 1. kolo, nový termín 7. 8. 2011 (16.30), poplatek Komárno 350 Kč.

1.4 Rozpis soutěže

Rozpis soutěže byl zaslán oddílům v elektronické podobě. Tištěnou verzi si mohou oddíly zdarma vyzvednout na OFS.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

II. třída, 1. kolo, 7. 8. 2011 (16.30)

1–1–1 Rajnochovice – Morkovice B

1–1–2 Mrlínek – Němčice

1–1–3 Skaštice – Rataje

1–1–4 Kyselovice – Prusinovice

1–1–5 Rusava – Slavkov p. H. (SO)

1–1–6 Žeranovice – Střílky (SO)

1–1–7 Holešov B – Roštění (10.15, hř. Všetuly)

III. třída skupina A, 1. kolo, 7. 8. 2011 (16.30)

2–1–1 Kostelec u Hol. B – Žalkovice B (13.00)

2–1–2 Loukov – Zahnašovice

2–1–3 Skaštice B – Pravčice (SO)

2–1–4 Chvalčov – Ludslavice

2–1–5 Mysločovice B – Komárno

2–1–6 Martinice – Břest

2–1–7 Rymice – Tučapy

III. třída skupina B, 1. kolo, 7. 8. 2011 (16.30)

3–1–1 Bezměrov – Těšnovice B

3–1–2 Zlobice – Litenčice

3–1–3 Záhlinice – Kyselovice B

3–1–4 Zborovice B – Rataje B (hř. Troubky)

3–1–5 Počenice – Dřínov

3–1–6 Roštín – Kvasice B

3–1–7 Lubná B – Lutopecny (SO)

3–1–8 Bařice – Šelešovice

Vzhledem k tomu, že VV bude schvalovat listinu rozhodčích pro sezonu 2011/2012 na svém jednání 3. srpna, budou delegace na 1. kolo zveřejněny jen na webu: www.fotbal-rozhodci.cz

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení

Počenice: Spáčil Andrej – 2 SU nepodmíněně od 28. 7. 2011, 100 Kč.

3.2 Ostatní

Sedlář Jaroslav (rozhodčí) – se trestá důtkou za nesprávné uvedení údajů v zápise o utkání Šelešovice – Počenice, 100 Kč.

3.3 Oznámení

DK OFS Kroměříž oddílům oznamuje, že s účinností od nastávající sezóny 2011/2012 budou veškerá rozhodnutí oddílům zasílána pouze na jimi nahlášené e-mailové adresy a ne poštou jako doposud.