1. STK

1.1 Termíny utkání OP mladších žáků
7–15–1 DFK Holešov – Chvalčov (SO 14. 5. 2011, 10.00, hřiště Všetuly)
7–15–2 Žeranovice – Slavkov p. H. (NE 15. 5. 2011, 10.00)
7–15–3 Prusinovice – Elko Holešov B (NE 15. 5. 2011, 14.30)
7–15–4 Loukov – Rymice (NE 15. 5. 2011, 10.00)
7–15–5 Lubná – Bařice (NE 15. 5. 2011, 10.00)

1.2 Termín turnaje přípravek

Mrlínek – SO 14. 5. 2011, 10.00.

1.3 Termín neodehraného utkání

III. třída, sk. A: Mysločovice B – Ludslavice, nový termín 13. 5. 2011 (17.00)

1.4 Nedostatečný počet pořadatelů

Lubná B (muži) – pokuta 100 Kč.

1.5 Používání starých zápisů

Rymice (muži), Záhlinice (dorost), Rymice (starší žáci) – všichni pokuta 50 Kč.

1.6 Hlášenky utkání starších žáků

Skupina o 1. – 6. místo

Těšnovice – Chvalčov, II. kolo, 15. 5. 2011 (10.00)

Těšnovice – Mrlínek, IV. kolo, 29. 5. 2011 (10.00)

Těšnovice – Rymice, VI. kolo, 11. 6. 2011 (13.30)

Skupina o 7. – 10. místo

Lutopecny – Žalkovice, II. kolo, 14. 5. 2011 (14.00)

Lutopecny – Zborovice, III. kolo, 21. 5. 2011 (14.00)

Lutopecny – Kostelec u Hol., VI. kolo, 11. 6. 2011 (14.00)

Zborovice – Kostelec u Hol., II. kolo, 15. 5. 2011 (10.00)

Zborovice – Lutopecny, IV. kolo, 29. 5. 2011 (10.00)

Zborovice – Žalkovice, VI. kolo, 12. 6. 2011 (10.00)

Skupina o 11. – 14. místo

Křenovice – Bezměrov, I. kolo, 7. 5. 2011 (10.00)

Křenovice – Zlobice, V. kolo, 4. 6. 2011 (14.30)

Křenovice – Břest, VI. kolo, 12. 6. 2011 (14.30)

1.7 Změny termínů utkání

OP dorost: Těšnovice – Záhlinice, 10. kolo, původní termín 12. 6. 2011 (13.30), nový termín 11. 6. 2011 (16.30), poplatek Těšnovice 150 Kč.

OP dorost: Rataje – Lubná, 14. kolo, původní termín 8. 5. 2011 (13.30), nový termín 7. 5. 2011 (13.30), poplatek Lubná 350 Kč.

OP starší žáci, skupina B: Těšnovice – Křenovice, 11. kolo, původní termín 1. 5. 2011 (12.15), nový termín 30. 4. 2011 (14.00), poplatek Těšnovice 150 Kč.

1.8 Chybné hlášení střelců branek

Litenčice (muži), Kvasice B (muži), Hlinsko p. H. (muži), Rymice (starší žáci), Mrlínek (starší žáci), Bařice (mladší žáci) – všichni pokuta 50 Kč.

1.9 Neuvedení počtu pořadatelů

Bařice (muži), Kvasice (dorost) – oba pokuta 100 Kč.

1.10 Upozornění

Na oddíly byla zaslána elektronickou poštou přihláška do soutěžního ročníku 2011/2012, termín pro její odevzdání na STK je do 21. 6. 2011.

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 21. kolo, NE 15. 5. 2011 (16.30)
1–21–1 Prusinovice – Slavkov p. H.: Benda
1–21–2 Rajnochovice – Skaštice: Mucha, AR1 Polášková, AR2 Karlík
1–21–3 Roštění – Němčice (PÁ 13. 5. 2011, 17.00): Skyba, AR1 Polášková, AR2 Karlík
1–21–4 Tučapy – Chvalčov: Měrka
1–21–5 Záhlinice – Kyselovice: Kotas
1–21–6 Morkovice B – Kostelec u Hol.: Caletka
1–21–7 Žeranovice – Rataje: Veselý

III. třída, skupina A, 25. kolo, NE 15. 5. 2011 (16.30)
2–25–1 Pravčice – Žalkovice B (SO): Tříska
2–25–2 Míškovice B – Ludslavice (10.15): Hušek
2–25–3 Kvasice B – Zahnašovice (SO): Dundová
2–25–4 Mysločovice B – Mrlínek (10.00): Koláček
2–25–5 Loukov – Kostelec u Hol. B: Zapletal ml.
2–25–6 Komárno – Břest: Skyba
2–25–7 Hlinsko p. H. – Rymice: Rybka

Dohrávka 23. kola
2–23–3 Mysločovice B – Ludslavice (PÁ 13. 5. 2011, 17.00): Novák

III. třída, skupina B, 25. kolo, NE 15. 5. 2011 (16.30)
3–25–1 Roštín – Kyselovice B: Nevřala
3–25–2 Troubky – Rataje B: Hasal
3–25–3 Počenice – Skaštice B: Novák
3–25–4 Zlobice – Lutopecny: Šindelek
3–25–5 Bezměrov – Šelešovice: Tichánek
3–25–6 Litenčice – Dřínov: Hušek
3–25–7 Lubná B – Bařice (SO): Vymětal

OP dorost, 15. kolo, NE 15. 5. 2011
4–15–1 Těšnovice – Lutopecny (13.30): Zapletal st.
4–15–2 Zborovice – Němčice (14.00): Sedlář
4–15–3 Kvasice – Mrlínek (14.15): Vybíral
4–15–4 Koryna – Rataje (14.15): Jelínek
4–15–5 Lubná – Záhlinice (14.15): Dunda

OP starší žáci, skupina o 1. – 6. místo, NE 15. 5. 2011

A-2–1 Dřínov – Mrlínek (14.00): Novák

A-2–2 Těšnovice – Chvalčov (10.00): Veselý

A-2–3 Rymice – Zdounky (12.00): Karlík

OP starší žáci, skupina o 7. – 10. místo, NE 15. 5. 2011

B-2–1 Zborovice – Kostelec (10.00): Jelínek

B-2–2 Lutopecny – Žalkovice (SO, 14.00): Panáček

OP starší žáci, skupina o 11. – 14. místo, NE 15. 5. 2011

C-2–1 Bezměrov – Břest (14.00): Tichánek

C-2–2 Zlobice – Křenovice (14.00): Šindelek

OP žáci, Okres Vsetín, NE 15. 5. 2011

E1B1002 Rajnochovice – FC Zubří: Mucha

I. B třída

Těšnovice – Ad. Hulín (NE 15. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR Zborovice – Zdounky (NE 15. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR Lubná – Louky (NE 15. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR

Koryna – Havřice (NE 15. 5. 2011, 16.30): AR1-KR, AR2-KR

2.2 Tresty

Rozhodčí Šindelek se trestá pokutou 150 Kč za nesplněnou delegaci.

Rozhodčí Skyba se trestá pokutou 150 Kč za chybný údaj v Zápise o utkání. Rozhodčí Jelínek se trestá pokutou 150 Kč za nedodržení SŘ (nedohrané utkání st. žáků).

2.3 Předvolání

Rozhodčí Vybíral předvolán na KR ve středu 11. 5. 2011 (14.00).

2.4 Oznámení

Rozhodčí M. Mikula přerušil činnost ze zdravotních důvodů.

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Vyloučení: Jan Navrátil (Kvasice B) – 3 SU nepodmíněně od 4. 5. 2011, 100 Kč, Daniel Vrána (Kvasice B) – 3 SU nepodmíněně od 4. 5. 2011, 100 Kč. Libor Adámek (Tučapy) – trenér + hráč, zastavení závodní činnosti na 4 SU nepodmíněně od 4. 5. 2011 – urážka hlavního rozhodčího, 100 Kč.

3.2 Změna trestu

Patrick Krist (Lutopecny) – žádosti se vyhovuje částečně, zbytek trestu se mění na 1 SU podm. do 4. 8. 2011, 50 Kč.

3.3 Poplatky za ŽK

Tučapy (50×), Záhlinice (40×), Němčice (35×), Žeranovice (25×), Lutopecny (25×), Mrlínek (20×) – všichni 100 Kč. Mládež: Němčice (10×), Kvasice (10×), Těšnovice (10×) všichni 50 Kč.

3.4 Různé

Marek Oplt (Morkovice B) – postoupeno k vyřízení DK KFS Zlín. Morkovice B: trenér Antonín Vymětal a kapitán družstva Martin Řezáč – disciplinární řízení se zastavuje z důvodu neprokázání disciplinárního provinění.