1. STK

1.1 Povolení konání turnaje

STK Km povoluje konání turnaje mladších žáků v Žeranovicích 28. 8. 2010 (9.30).

1.2 Změny termínů utkání

II. třída: Slavkov p. H. – Prusinovice, 8. kolo, původní termín 25. 9. 2010 (15.30), nový termín 26. 9. 2010 (15.30), poplatek Slavkov p. H. 150 Kč.

II. třída: Kostelec u Hol. – Morkovice B, 8. kolo, původní termín 26. 9. 2010 (15.30), nový termín 25. 9. 2010 (15.30), poplatek Kostelec u Hol. 150 Kč

1.3 Chybné hlášení střelců

Loukov – 50 Kč.

1.4 Používání neplatných zápisů

Mysločovice B, Břest, Litenčice – všichni pokuta 50 Kč. Platný formulář je ke stažení na www.kfszlin.cz

1.5 Chyby v zápise o utkání

Nedostatečný počet pořadatelů: Dřínov – pokuta 100 Kč.

Současné vykonávání funkce asistenta rozhodčího a příslušníka družstva: Střílky – pokuta 100 Kč.

1.6 Zrušení pokuty

Rataje – chybně hlášený střelec v utkání Rataje – Rajnochovice, chyba byla na straně Týdeníku Kroměřížska, mužstvu Rataj se vrací pokuta 50 Kč.

1.7 Doplnění Rozpisu fotbalových soutěží

Rohový kop v soutěžích starších a mladších žáků se zahrává z rohu hřiště v soutěžích starších a mladších žáků není povolena malá domů.

V soutěžích starších a mladších žáků a přípravky se při nerozhodném výsledku zahrávají pokutové kopy (5× každé mužstvo, dále po jednom až do rozhodnutí), vítěz penaltového rozstřelu získává do tabulky 2 body, poražený 1 bod.

1.8 Doplnění k čl. 15 Hodnocení výsledků v soutěžích v Rozpisu soutěží 2010 – 2011

V soutěžích starších, mladších žáků a přípravky se při nerozhodném výsledku zahrávají pokutové kopy (5× každé mužstvo, dále po jednom až do rozhodnutí). Vítěz penaltového rozstřelu získává do tabulky 2 body, poražený 1 bod. Výsledek pokutových kopů je třeba v Zápise o utkaní dopsat do závorky za výsledek v normální hrací době. (v zápasech mladších žáků a přípravek zodpovídá pořádající oddíl).

1. 9 Termíny utkání mladších žáků (rozhodčí nejsou delegováni)

Neděle 5. 9.: Rymice – Slavkov p. H., Bařice – DFK Holešov, Ludslavice – Žeranovice, Loukov – SFK Holešov B (10.00), Chvalčov – Prusinovice (14.00)

2. KOMISE ROZHODČÍCH

2.1 Delegace rozhodčích

II. třída, 5. kolo, NE 5. 9. 2010 (16.30)

1–5–1 Kostelec u Hol. – Skaštice: Tříska

1–5–2 Rataje – Kyselovice: Caletka, AR1 Hasal

1–5–3 Žeranovice – Chvalčov: A. Novák

1–5–4 Morkovice B – Němčice: Dundová

1–5–5 Záhlinice – Slavkov p. H.: Vymětal

1–5–6 Tučapy – Rajnochovice: Ligas

1–5–7 Roštění – Prusinovice: Benda

III. třída, skupina A, 5. kolo, NE 5. 9. 2010 (16.30)

2–5–1 Kvasice B – Míškovice B (SO): Vybíral

2–5–2 Břest – Mrlínek: Kotas

2–5–3 Rymice – Zahnašovice: Skyba

2–5–4 Hlinsko p. H. – Ludslavice: Měrka

2–5–5 Komárno – Žalkovice B: Zapletal st.

2–5–6 Loukov – Martinice: Z. Novák

2–5–7 Mysločovice B – Pravčice (10.00): Dunda

III. třída, skupina B, 5. kolo, NE 5. 9. 2010 (16.30)

3–5–1 Rataje B – Kyselovice B (SO): Zapletal ml.

3–5–2 Lubná B – Lutopecny (SO): Tichánek

3–5–3 Dřínov – Střílky: Veselý

3–5–4 Bařice – Šelešovice: Jelínek

3–5–5 Troubky – Skaštice B: Mucha

3–5–6 Roštín – Počenice: Sedlář

3–5–7 Bezměrov – Zlobice: Hušek

OP dorost: 1. kolo, NE 5. 9. 2010

4–1–1 Mrlínek – Lutopecny (13.30): Karlík

4–1–2 Rataje – Němčice (13.30): Koláček

4–1–4 Lubná – Zborovice (14.15): Jášek

4–1–5 Koryna – Kvasice (SO, 14.15): Mucha

OP starší žáci, skupina A, 1. kolo, NE 5. 9. 2010

5–1–1 Kostelec u Hol. – Žalkovice (10.00): Karlík

5–1–2 Břest – Chvalčov (14.30): Panáček

5–1–3 Mrlínek – Bezměrov (10.00): Polášková

OP starší žáci, skupina B, 1. kolo, NE 5. 9. 2010

6–1–1 Dřínov – Zdounky (14.00): Veselý

6–1–2 Křenovice – Lutopecny (10.00): Jášek

6–1–3 Těšnovice – Zborovice (12.15): Hasal

I. B třída

SO 4. 9. (16.30) Rusava – Míškovice: AR1 KR, AR2 KR

NE 5. 9. (10.15) Holešov B – Admira Hulín (Všetuly): AR1 KR, AR2 KR

NE 5. 9. (16.30) Lubná – Zdounky: AR1 KR, AR2 KR

SO 4. 9. (16.30) Koryna – Jalubí: AR1 KR, AR2 KR

2.2 Upozornění

Rozpis soutěží je možno si vyzvednout na sekretariátu OFS KM proti podpisu.

2.3 Doplnění listiny rozhodčích

Na návrh komise rozhodčích byli schváleni VV OFS KM na listinu rozhodčích: Jan Koláček (OS mužů a soutěže mládeže), Roman Šindelek (OS mužů a soutěže mládeže), Barbora Polášková (soutěže mládeže).

3. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE

3.1 Nepodmíněné tresty

Pavel Šlechta (Hlinsko p. H.) – 1 SU od 18. 8. 2010, 100+100 Kč, Marek Zdráhal (Hlinsko p. H.) – 1 SU od 18. 8. 2010, 100+100 Kč, Petr Držálek (Dřínov) – 2 SU od 18. 8. 2010, 100+100 Kč, Radim Zápařka (Morkovice B) – 1 SU od 25. 8. 2010, 100 Kč.

3.2 Neprojednáno

Litenčice.

3.3 Poplatky za žluté karty

Kvasice B – 10×, Záhlinice – 10× (oba kluby 100 kč).