FK BYSTŘICE P. H. – HAVÍŘOV 0:2 (0:1)

Domácí bez svého kapitána vstoupili do zápasu hodně rozpačitě. Aktivně hrající hosté toho dokázali využít. Již v 17. minutě se ujali vedení po rychlém protiútoku.

„Museli jsme přeskládat obranu, protože Švrček si odpykával trest a jeho neúčast byla znát. Mladé mužstvo si bez něho nevědělo rady. První poločas byl vyrovnaný, ale gólově se prosadili jenom hosté,“ posteskl si domácí kouč Marek Sedlák.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním srovnat nepříznivý stav utkání. Hráli aktivně, vysunuli presink, ale po chybě brankáře však inkasovali podruhé. Laciná branka domácí hráče hodně srazila dolů. Do konce zápasu se už nedokázali zvednout a Havířov proto bez větších problémů udržel své vedení a odvezl si z Bystřice tři body.

„Zadělali jsme si do konce podzimní části na velké problémy. Švrček nám bude chybět i příště a navíc máme těžké vylosování. Jedeme do Nového Jičína a na hřiště rezervy Baníku. Pro to byl duel s Havířovem pro nás tak důležitý. Mužstvo je mladé a bohužel se výkyvům nevyhne,“ dodal Sedlák.

Bystřice p. H.: Svoboda – Tureček, Rozsypal, Dostál, Kušík, Šindelek (70. Hasal), Zapletal, Jančík (70. Vyoral), Matějka, Třasoň, Krajcar (81. Grygar). Trenér: M. Sedlák.