VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – DFK HOLEŠOV 0:2 (0:1)
DFK začal mohutným náporem. Hned v první minutě unikla po levé straně agilní Bakalíková, kterou zastavily soupeřky až faulem v šestnáctce. Nařízenou penaltu s přehledem proměnila Pechová a hosté vedli 1:0. Na branku domácích se valily útoky především po obou stranách hřiště. Všechny vystřídavší útočnice si nedokázaly bohužel poradit s nabízenými tutovkami, které jim vypracovala Bakalíková. K vidění ale bylo několik pěkných kombinačních akcí, zakončených pěknou střelou. Po přestávce pokračoval tlak Holešova, a střeleckou nemohoucnost konečně protrhla Samsonková, která se krásně trefila hlavou po rohovém kopu Pechové. Branky: Pechová (pen.), Samsonková. DFK Holešov: Ševelová – Motalová, Pechová, Ďurišová, Jablunková, Kršňáková, Samsonková, Jurčová, Stolářová, Brezanská, Bakalíková (Dobroslávková, Háblová, Křupková).

DFK HOLEŠOV – SK BŘEST 3:1 (2:0)
Zápas o čelo tabulky probíhal za intenzivního deště a za vytrvalého náporu domácích.
Ve středu hřiště bojovala velmi dobře Motalová a po její střele chyboval brankář hostí, a dorážkou získal vedení pro DFK Tkadlec. Domácí po střele Motalové své vedení v první půli zvýšili na 2:0. Po přestávce Břest snížil na jednobrankový rozdíl, ale domácí zasloužené vítězství ubránili a pojistili ho krásnou střelou Stolářové.
Branky: Tkadlec, Motalová, Stolářová.
DFK Holešov: Csefalvayová – Stolářová, Hradil, Motalová, Pagáčová, Tkadlec, V. Kuchařová, Dobroslávková (Konečná, Jiroušková, Koukalová, Stratilová).