Pět stihl vstřelit během 36 minut. Ve skupině B zvítězily vedoucí Střílky překvapivě vysoko nad Bezměrovem.

III. TŔÍDA, SK. A
PRAVČICE – LOUKOV 1:4 (1:1)

V zápase dvou týmů, které měly plný počet bodů, ovládl hru hned od začátku Loukov. Jeho hráči byli běhavější, důraznější a diktovali tempo hry. Ovšem jak už to bývá, domácí se v 17. minutě poprvé dostali před branku Loukova a urostlý hrotový hráč Ruman, který byl suverénně nejlepším hráčem Pravčic, křižnou střelou otevřel skore.

Hosté se na chvíli vytratili ze hry a domácí se začínali čím dál víc tlačit do zakončení. Až kolem 30. minuty se hosté otřepali a začali opět soupeře tlačit. Vyústěním převahy byl vyrovnávací gól z kopačky Petra Šenovského ve 38. minutě. Ve druhé půli již existovalo na hřišti pouze mužstvo Loukova. Po zásluze tak dvěma slepenými góly po hlavičce Hynka Kundery a sólovém nájezdu Lukáše Kocmana stanovili na konečných a zasloužených 1:4. Loukov vyhrál popáté v řadě a je na čele tabulky.

Nejlepším mužem na hřišti byl příkladně bojující Josef Janek. Utkání řídil s naprostým přehledem Mucha.

„V tomto zápase nás totálně zklamal gólman. Bohužel nemohl do branky zraněný Zapletal. Chyby dělala i obrana při bránění. Druhou a třetí branku jsme dostali ze standardních situací. Nejvyššího hráče soupeře bránil téměř náš nejmenší. Při první brance soupeře chyboval rozhodčí, který nechal naši výhodu v době, kdy míč měl soupeř. Musím uznat, že nás Loukov jednoznačně přehrál a zasloužil si vyhrát,“ řekl předseda Pravčic Karel Brezanský.

„Prohrávali jsme po brance Rumana, který nám dělal od prvních minut velké problémy. Bylo vidět, že na naše hráče padla nervozita, protože jsme v letošní sezoně ještě neprohrávali. Od 30. minuty se už naše hra zlepšila a srovnali jsme. Ve druhém poločase domácí stáhli Rumana z útoku do obrany, a tím nám o padesát procent ulehčili situaci. Začali jsme kralovat ve středu pole a po dvou standardních situacích jsme dali dvě branky, které rozhodly,“ dodal trenér Loukova Jan Uruba.

Branky: Ruman – Kundera 2, Šenovský, Kocman. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 70.

Pravčice: Vyležík – Kahánek, Rozsypal, Tobolík, Sučanský, Hlobil, Uličný, Mišelnický, Rybák, Halašta, Ruman (Kincl, Valenta, Macík).

Loukov: Švehlík – John, Kuběna, Petřík, Fuksa, Novotný, Kundera, Šmerda, Šenovský (82. Pospíšil), Janek (75. Kocman), Urbánek (45. Bělík).

MÍŠKOVICE B – MYSLOČOVICE B 2:1 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání, kterému by lépe slušela remíza, byli nakonec šťastnější domácí, kteří do utkání vkročili lépe a v prvním poločase si vytvořili mírnou převahu. Branku však vstřelili až po půl hodině hry, když si na křižnou přihrávku naběhl Sieklik a prostřelil brankáře.

Ve druhém poločase si vytvořili mírnou převahu hráči Mysločovic a po kopu z rohu v 70. minutě hlavou vyrovnal Rostislav Skopalík.

Další průběh nasvědčoval tomu, že utkání skončí nerozhodně, ale proti tomu byl opět Sieklik, který osm minut před koncem ze skrumáže vstřelil vítězný gól Míškovic. Rezerva Míškovic prodloužila sérii domácích zápasů bez prohry na osm.

Branky: Sieklik 2 – Skopalík st. Rozhodčí: Benda. Diváci: 80.

Míškovice B: L. Herodes – Sieklik, J. Štěpaník, L. Mikala, P. Štěpaník st., Skotek, Konečný, Krajča, Zavadil, Zapletalík, J. Herodes (Stoklásek, L. Štěpaník).

Mysločovice B: J. Velísek – Hrubý, Dřímal, V. Velísek, Mikel, Kučera, Gajdoš, D. Skopalík, Zábojník, Vrabček, Menšík (Valčík, R. Skopalík, Dorazín).

MRLÍNEK – KOSTELEC U HOL. B 12:1 (8:1)

Domácí svého soupeře doslova převálcovali. Již v 7. minutě to bylo 3:0 a bylo rozhodnuto, kdo získá tři body. Hostům se navíc po páté brance zranil brankář a do branky musel střídající hráč. Hosté s domácími nestíhali a skóre narůstalo. Z ojedinělé akce po chybě domácích hosté vstřelili svou jedinou branku.

Sympatické bylo, že hosté, i za pro ně nepříznivého vývoje hráli stále dál. Roman Surý vstřelil v této sezoně už svůj třetí hattrick a má na kontě devět branek.

Branky: 5., 7., 19., 29., 41. a 58. Surý, 3. a 84. Heryán, 12. Červík, 24. J. Horák, 66. Josinek, 68. D. Horák – 35. Polášek. Rozhodčí: Zapletal ml. Diváci: 100.

Mrlínek: Pořízka – Kušík, R. Horák, Hlava (46. Kocfelda), Josinek, Heryán, D. Horák, Vrubel, Surý (60. Podzemný ), Červík (55. Holec), J. Horák.

Kostelec u Hol. B: M. Zmeškal (22. Sklenář) – Ragoš, Čuzy, Bárta, Pospíšilík, Žůrek, Helsner, Kubík, Odložilík, Polášek, Entr.

LUDSLAVICE – RYMICE 3:3 (2:1)

Od 25. minuty měli domácí po vyrovnání na 1:1 více ze hry, ale nedařilo se jim proměňovat vyložené šance. Za stavu 3:1 se zdálo, že je rozhodnuto, ale hra domácích se zhoršila a hosté snížili na rozdíl jedné branky. Minutu před koncem Rymice srovnaly a obraly Ludslavice o dva body. Podle slov domácích funkcionářů se zápas nepovedl rozhodčímu, který kupil chyby na obě strany.

Branky: 38. a 55. Kavan, 25. Dlabaja – 16. Bartalský, 63. Hausknecht, 89. Janalík. Rozhodčí: Benda. Diváci: 120.

Ludslavice: Rak – Hubáček, Nevřala, Švach, Dlabaja, Valčík, Kavan, Rafaja, Herodes, Gerža, Vlček (Straka, Heryán).

Rymice: Hanzlík – Dítě, T. Odložilík, Pruš, Mirynský, Fuksa, Aleš Marek, Čech, Hausknecht, Bartalský, Ant. Marek, Dvořák (D. Odložilík, Janalík).

ŽALKOVICE B – HLINSKO P. H. 3:2 (1:0)

Branky: 36. a 83. Bocek, 75. Bartoň – 63. (pen.) Zdráhal, 80. Kojetský. Rozhodčí: Dunda. Diváci: 100.

Hlinsko p. H.: Dohnal – Švehlík, Burian, Kojetský, T. Podola, Vlč, Zdráhal, Hradil, Šlechat, Škarpich, Petrovič (I. Podola).

ZAHNAŠOVICE – BŘEST 1:1 (0:0)

Branky: R. Janalík – Kovačič. Rozhodčí: A. Novák. Diváci: 50.

Břest: Glozyga – J. Buček, V. Buček, Motal, Mrva, Martíšek, Juračka, L. Zavadil, Kovačič, A. Zavadil, Zapletal (Morava, Dlabaja, Hajdík).

MARTINICE – KOMÁRNO 3:2 (2:1)

Branky: 31. Hošťálek, 39. (pen.) Daněk, 67. Havelka – 45. Vagač, 87. Klas. Rozhodčí: Ligas. Diváci: 250.

III. TŘÍDA, SK. B
STŘÍLKY – BEZMĚROV 7:3 (4:1)

V souboji prvního se třetím vyhrály přesvědčivě Střílky. Domácí prodloužili sérii bez prohry už na sedm zápasů a ukončili deset utkání Bezměrova bez prohry.

„Zápas měl svoji kvalitu a Bezměrov byl určitě nejsilnějším týmem, na který jsme letos narazili. Úvodní čtvrthodina patřila hostům. Potom jsme se už začali prosazovat my a vedli jsme už 4:0. Hosté snížili z nesmyslné penalty, kterou nařídil rozhodčí Sedlář. Po 28 vteřinách druhé půle to bylo 4:2. Hosté se chytli a já jsem měl obavy. Naštěstí jsme brzy přidali pátou branku. Do čeho jsme kopli, to nám tam dnes spadlo. V ofenzivní činnosti jsme odehráli vynikající zápas,“ řekl domácí trenér Pavel Mikulčík.

„Herně jsme nezklamali. Nepodařilo se nám však pokrýt Hubra a domácí byli v útočné fázi o hodně produktivnější. Tentokrát jsme zklamali v defenzivě,“ dodal předseda Bezměrova Roman Fuks.

Branky: 16., 61., 69. a 82. Hubr, 24. a 43. Hlaváček, 21. Elzner – 45. (pen.), 46. a 78. Zavřel. Rozhodčí: Sedlář. Diváci: 100.

Střílky: Rotter – R. Jelínek, Foltýn, Žižlavský, Vrba, Hegr, Stuchlík (75. D. Jelínek), Sádlík, Elzner, Hubr (85. Blaž), Hlaváček (70. Šulovský).

Bezměrov: Táborský – Ulehla, Adamov, Kyjovský, Fuks, Večerka, Vejtasa, Stratil, Zavřel, Polášek, Trávníček (Venský).

POČENICE – LITENČICE 6:3 (3:2)

Jednoznačný výsledek se v Počenicích nerodil snadno. Domácí se dostali do vedení hlavičkou Spáčila. Vzápětí Tesák obešel brankáře a zvýšil na 2:0. V 17. minutě si za obranu naběhl Mišurec a domácí vedli již 3:0. Hosty posadila na koně proměněná penalta Novotného, která byla nařízena za faul na nejlepšího hráče na hřišti – Hamalu.

Ve 32. minutě se prosadil po chybě obrany Kunčar a tentýž hráč mohl i srovnat, jeho střelu ale zastavila tyč. Po změně stran Spáčil zvýšil na 4:2 pro domácí. V 57. minutě však Veselý opět snížil na rozdíl jediné branky. Vyrovnání zabránil Králík, který vychytal Kroutilíka a domácí po trestném kopu Cigánka a úniku Hrušáka navýšili skóre na konečných 6:3.

Branky: 5. a 49. Spáčil, 8. Tesák, 17. Mišurec, 75. Cigánek, 92. Hrušák – 22. (pen.) Novotný, 32. Kunčar, 57. Veselý. Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 120.

Počenice: Králík – Hrušák, Mišurec, Cigánek, Jánský, H. Zbořil (82. Gröpl), Bareš, Spáčil, Pěnčík (70. M. Barnet), Tesák, Pospěch (84. Jurák).

Litenčice: Hušek – M. Pátík, Veselý, Zach, F. Pátík, Kunčar, Horák, Hamala, Novotný, Kroutilík, Šimčík (80. Dostál).

SKAŠTICE B – LUBNÁ B 3:7 (2:1)

Hosté začali lépe a kombinační hrou si vytvářeli příležitosti, které zbrkle neproměnili. Domácí z prvního protiútoku šli do vedení v 11. minutě Čepicou. V 15. minutě hosté zásluhou Rybenského srovnali. Pět minut před přestávkou využil nedorozumění hostů Rozsypal. V úvodu druhého poločasu začali lépe domácí a Stančík v 51. minutě dělovkou zvýšil na 3:1. V 55. minutě Loučka taky pěknou střelou nedal domácímu brankaři šanci a snížil na 3:2. Poté se rozstřílel hostující Kovařík, který za pětadvacet minut dal čtyři góly a jeden přidal Skácel až na konečných 3:7

Branky: Čepica, Rozsypal, Stančík – Kovařík 4, Skácel, Loučka, Rybenský. Rozhodčí: Zapletal st. Diváci: 120.

Skaštice B: Štokman – Menšík, Olbert, Vymětal, Dvořák, Seidl (45. Stančík), Pšenko, Čepica (45. L. Motal), Rozsypal, Blanarovič, Želizňák (64. Pobořil).

LUTOPECNY – BAŘICE 3:4 (0:2)

Utkání se domácím nevydařilo. Hosté byli lepším mužstvem, hráli důrazně, byli u každého míče dříve a využívali chyb. V prvním poločase daly Bařice dvě branky po hrubkách domácích při bránění. Lutopecny měly jen jednu vyloženou šanci, ale tu zahodily. V úvodu druhého poločasu hosté zvýšili na 0:3, a i když domácí vzápětí snížili, hosté opět využili chyby v rozehrávce a přidali čtvrtý gól.

Potom už jen domácí snížili Kristem z trestného kopu a Sadilem střelou z poloviny hřiště.

Branky: Šilhár, Krist, Sadil – R. Černý 2, Strýc, Čevora. Rozhodčí: Caletka. Diváci: 120.

Lutopecny: Večerka – Přecechtílek (Nakládal), Sadil, Knapík, Šilhár, Absolon, Kratochvíl, Binas (Bleša), Hanzlík (Handl), Schořík, Krist.

KYSELOVICE B – DŘÍNOV 3:5 (2:3)

Dřínov do Kyselovic zajížděl v silně kombinované sestavě, bez čtyř hráčů obvyklé základní sestavy. Přesto byli hosté od začátku aktivnější a domácí tým jasně přehrávali, ale v zakončení selhávali a pálili jednu vyloženou šanci za druhou, což se jim v závěru zápasu málem vymstilo. V poslední minutě po nešťastném vlastním gólu Kyselovice snížili na 4:3 a hned poté mohli vyrovnat, vzápětí však unikl Babák a svou čtvrtou brankou v zápase zpečetil vítězství Dřínova.

Branky: Tinka, Škrabaňa, vl. – Babák 4, Šiška. Rozhodčí: Jelínek. Diváci: 80.

Dřínov: Klouda – Štěpánek, Kučírek, Judas, Šustrik, Huličník, Novotný, Blaško, Šiška, Babák, Hlaváč (Matics).

ZLOBICE – ROŠTÍN 1:0 (1:0)

Branka: Zapletal. Rozhodčí: Vymětal. Diváci: 70.

ŠELEŠOVICE – RATAJE B 4:0 (2:0)

Branky: Jos. Šmíd, Čáp, Knap, Kouřil. Rozhodčí: Hasal. Diváci: 105.