Okresní přebor

Střelci

7 – M. Simerský (Admira)
5 – Hošťálek (Martinice), Mišurec (Počenice), Zmeškal (Chvalčov) a Surý (Mrlínek)
4 – Heryán (Mrlínek), Hubík (Žeranovice), Chorý (Skaštice), Paštěka (Záhlinice), Gazdoš (Martinice), K. Klimek (Žeranovice) a Lehkoživ (Skaštice)

Žluté karty

4 – Chorý (Skaštice)
3 – Heryán (Mrlínek), Paštěka (Záhlinice) a Šimčík (Martinice)

Červené karty

1 – Surý (Mrlínek), Štěpánek (Němčice), R. Pospíšilík (Němčice), Adámek (Tučapy), Hajdučko (Roštění), M. Nedbal (Admira), R. Smýkal (Žeranovice), Tabara (Záhlinice), Klammert (Skaštice), P. Truhlář (Tučapy), Zádrapa (Kyselovice) a Bartošek (Prusinovice)

Brankáři s čistým kontem

2 – Pořízka (Mrlínek) a Jánoš (Martinice)
1 – Gába (Žeranovice), Chytil (Tučapy), T. Jakubec (Chvalčov), Maceja (Zdounky), Zygar (Admira), Pospíšil (Martinice) a Rampas (Zdounky)

Maximální neprůstřelnost

203 (30 – aktuální neprůstřelnost) Jánoš (Martinice)
190 (5) – Chytil (Tučapy)
180 (180) – Pořízka (Mrlínek)
154 (154) – Zygar (Admira)
141 (7) – Zapletal (Skaštice)
132 (47) – Pospíšil (Martinice)
122 (122) – Gába (Žeranovice)
120 (120) – Rampas (Zdounky)
113 (70) – Maceja (Zdounky)
111 (2) – Glozyga (Němčice)

III. třída, sk. A

Střelci

13 – Mišelnický (Pravčice)
7 – Martin Hradil (Kostelec u Hol.)
5 – Hausknecht (Rymice), L. Kocman (Rusava B) a Valčík (Ludslavice)
4 – Koudelníček (Břest), Marek (Kostelec u Hol.), Menšík (Mysločovice B) a Topič (Rajnochovice)

III. třída, sk. B

Střelci

9 – Šprňa (Troubky)
8 – Hubr (Střílky)
6 – Jurásek (Lutopecny) a Moravčík (Roštín)
5 – Avramov (Rataje), Navrátil (Kvasice B) a Vacl (Rataje)
4 – Skácel (Lubná B) a Žourek (Litenčice)

Dorost, sk. A

Střelci

6 – Pumprla (Roštění)
5 – Strnad (Žalkovice) a Zbranek (Rusava)
4 – Holec (Mrlínek), Janečka (Žalkovice) a Pšenko (Skaštice)
3 – Motal (Skaštice), Odložilík (Kostelec u Hol.), Vaculík (Rusava) a Škrabana (Roštění)

Dorost, sk. B

Střelci

5 – Krist (Lutopecny)
4 – Kroupa (Lubná) a Ševčík (Lubná)
3 – Jansta (Lutopecny)
2 – Dostálík (Zborovice) a Dvořák (Šelešovice)

Starší žáci, sk. A

Střelci

4 – Mádr (Němčice)
3 – Jančík (Mrlínek), Lipenský (Bezměrov), Šimčík (Těšnovice) a Štěpánek (Němčice)
2 – Filipík (Němčice)

Starší žáci, sk. B

Střelci

7 – Karola (Zborovice)
6 – Kožík (Lutopecny)
5 – Tesařík (Zborovice)
4 – Králík (Zborovice), Šťastný (Zborovice) a Židlík (Lutopecny)
3 – Andrýsek (Zborovice), Hradil (Lutopecny), Jagoš (Roštín), Sas (Dřínov)

Mladší žáci, sk. A

Střelci

12 – Šebestová (Slavkov p. H.)
10 – Novák (Rymice)
8 – Dobroslávková (DFK Holešov)
7 – Vojkůvka (Slavkov p. H.)
6 – Daněk (Ludslavice)
5 – Krejčí (Prusinovice)

Mladší žáci, sk. B

Střelci

11 – Miko (Kojetín)10 – Langer (Kojetín)
7 – Železný (Žalkovice)
5 – Kavan (Žalkovice)
4 – Daniel (Kojetín), Látal (Břest), Žigmund (Kojetín)
3 – Drbal (Kojetín) a Ligač (Kojetín)