Turnaje se účastnilo pět družstev z okresu Prostějov a pět z okresu Kroměříž. Mužstva byla nalosována do dvou skupin. V první skupině se spolu utkala družstva Čechovic, Morkovic, Hulína, Hvozdu a Kostelce na Hané. Druhou skupinu tvořily týmy Kroměříže, Bystřice p. H., Holešova, Prostějova. Na poslední chvíli se odhlásilo družstvo Nezamyslic. Po vyřazovacích bojích ze skupiny I. postoupila do semifinále družstva Morkovic a Hvozdu.

Ze skupiny II. postoupila Kroměříž a Prostějov. V prvním semifinále Porazil Prostějov Hvozd 4:1, ve druhém Kroměříž Morkovice vysoko 15:1. Na 9. místě skončil bez boje Kostelec n. H. V zápase o 7. místo porazila Bystřice p. H. Hulín 5:0. O 5. místo zvítězil Holešov nad Čechovicemi 3:0. O bronzové medaile bojovalo domácí družstvo s Hvozdem. Domácí vedli 3:1 a nedali penaltu. Utkání nakonec skončilo 3:3 a na penalty vyhrál Hvozd 2:0. Ve velkém finále se utkala Kroměříž s Prostějovem. Po napínavém boji skončil zápas nerozhodně 1:1 a přišlo na penalty.

V nich se štěstí přiklonilo k družstvu Kroměříže, které vyhrálo 5:4 a jako vítěz postoupilo do finále. První tři družstva byla odměněna poháry a sadou dresů. Všichni mladí fotbalisté, kteří se turnaje zúčastnili dostali fotbalový míč. Pohár pro nejlepšího střelce turnaje obdržel Ondřej Hrnčíř z Morkovic, pro nejlepšího brankáře Jakub Svoboda z Kroměříže a nejlepšího hráče turnaje Adriana Ševčíková z Morkovic. Ta navíc dostala pozvání na finálový turnaj a osobní setkání s bývalým reprezentantem Karlem Poborským. Ceny předával i mistr světa a olympijský vítěz v ledním hokeji Jiří Dopita.