První poločas přinesl řadu zajímavých a brankových příležitostí na obou stranách. Mezi střelce se však dvakrát zapsali jen domácí hráči. Skore otevřel ve 27. minutě střelou z hranice pokutového území Koubek. Ve 38. minutě se nechytatelně pod břevno trefil Barcal.

„Už v 5. minutě měl Mršťák šanci. Škoda, že ji neproměnil. Potom se domácí dvakrát opravdu výstavně trefili. To nás docela srazilo na zem. Přesto měl v závěru poločasu tutovku Hloch, kterou domácí gólman skvěle vytáhl,“ řekl trenér Hulína Josef Pospíšil

Po přestávce se Hulín snažil o kontaktní gól, ale ten přišel až v 70. minutě. Tečovaná střela Číhala skončila za zády domácího gólmana. Osm minut před koncem zachraňoval rukou na brankové čáře Barcuch. Viděl červenou kartu, ale nařízenou penaltu Štěpán kryl.

„Byl to především boj na těžkém terénu a hře chyběla potřebná kvalita. Po brance Číhala jsme měli ještě čas na vyrovnání, ale nepodařilo se nám to. Dnes nám chybělo trochu toho štěstíčka,“ dodal Pospíšil.

ZÁBŘEH – SPARTAK HULÍN 2:1 (2:0)

Hulín: Štěpán – Barcuch, Zlámal, Číhal, Václavíček, Mršťák, Hloch, Ševela, Laciga, Crla (84.Sedlář), Otruba. Trenér: J. Pospíšil.