Hulín sice nastoupil na nepříliš oblíbené umělé trávě, svého soupeře zcela deklasoval. Góly do sítě hostí začaly padat už v první čtvrthodině. Účet duelu otevřel ve čtvrté minutě Dvořáček a náskok domácích zvýraznil stejný hráč z trestného kopu v 11. minutě. O minutu později přidal třetí gól Paciorek a do přestávky se zapsal mezi střelce ještě Volek. Ve druhém poločase sice hosté snížili na 1:4, ale pak už se trefovali jen fotbalistéSpartaku. Nejdříve využil sólo Darebníček, poté se prosadil hlavou Máčala a v závěrečné desetiminutovce skórovali ještě Paciorek a střídající Huťka.

Otrokovická Viktoria ve své premiéře v divizní skupině D podlehla Konicím

„Podařil se nám výborný vstup do utkání. Po přestávce jsme trošku vypadli a zbytečně inkasovali. Druhá půle a závěr utkání už byly plně v naší režii. Jsem rád, že hráči dokázali, že se nehraje jen poločas, i když je o vítězi rozhodnuto,“ pravil spokojeně hulínský kouč Petr Zapletal.

Smolný zápas naopak odehrála Viktoria. „Utkání by spíše slušela remíza,“ posteskl si po porážce v Konicích otrokovický trenér Jaroslav Matějíček. Jeho svěřenci mohli jít v první půli do vedení, jenže Jordánek sólo nevyužil. Trest přišel dvě minuty před přestávkou, hostující gólman chybně vyběhl a domácí útočník Kobylík pohodlně zavěsil do prázdné brány. „Křížek si přitom do té doby sáhl sotva dvakrát na balon,“ podotkl Matějíček. Lehkou úlohu měl stejný hráč rovněž v 60. minutě, kdy na něj zela z poloviny odkrytá brána. Za stavu 0:2 vrhla Viktoria vše do útoku, jenže snížení se dočkala až v závěru zásluhou střídajícího Zezuly, který přišel těsně před zápasem do Otrokovic na hostování z Kroměříže.