V dresu Žeranovic nastoupí hokejista New Jersey Devils Karel Rachůnek

LUBNÁ (1) – ZÁHLINICE (12)

Vítěz okresního přeboru z Lubné se může pochlubit nejpevnější obranou. V 25 zápasech inkasoval jen 26 branek. Poslední dva zápasy s Kyselovicemi a Břestem odehrála Lubná s čistým kontem.

Záhlinice už nemají záchranu ve svých rukou. Musí spoléhat na záchranu Napajedel v divizi a následně Rusavy v I. B třídě.

Vzájemná bilance: 5 – 0 – 4, 19:17

Nejlepší střelci: Bačinský 22 – Paštěka 13

KYSELOVICE (8) – LUDSLAVICE (13)

Domácí se zřejmě se svými diváky rozloučí vítězstvím. Ludslavice obdržely letos už 85 branek, což je nejvíc ze všech týmů okresního přeboru. Na podzim vyhrály Kyselovice v Ludslavicích přesvědčivě 5:1. Hostům se v závěru sezony vůbec nedaří. Posledních pět utkání prohráli a obdrželi 28 gólů.

Vzájemná bilance: 3 – 2 – 2, 19:16

Série: Ludslavice 5× prohrály.

Nejlepší střelci: Krčma 8 – Valčík 10

CHVALČOV (5) – NĚMČICE (11)

Chvalčov v minulém kole vyhrál na hřišti zachraňujících se Ludslavic, i když nastoupil bez sedmi hráčů základní sestavy. Zápas zvládli i dorostenci. Němčice, které prohrály na jaře všechny zápasy venku, mají poslední příležitost přerušit nelichotivou sérii.

Vzájemná bilance: 2 – 0 – 7, 15:22

Série: Němčice venku 7× prohrály.

Nejlepší střelci: Zmeškal 13 – Štěpánek 9

ZDOUNKY (10) – MRLÍNEK (7)

Nováček ze Zdounek zvládl závěr ročníku a už se nemusí strachovat o záchranu. Nekompletní Mrlínek prohrál před týdnem v Loukově s Martinicemi vysoko 0:7 a ve stejném složení nastoupí zřejmě i k poslednímu zápasu.

Vzájemná bilance: 1 – 0 – 0, 3:2

Nejlepší střelci: Havránek 12 – Surý 11

MARTINICE (4) – ŽERANOVICE (9)

Zápas kola by mohl přinést zajímavou podívanou. Podzimní vzájemný zápas v Žeranovicích, kde se po výhře 3:1 radovali domácí, sledovalo 250 diváků. Bilance Žeranovic z posledních tří zápasů venku je varující. Tři prohry při skore 1:15. Zlepšit bilanci se pokusí i hokejista New Jersey Devils Karel Rachůnek.

Vzájemná bilance: 1 – 0 – 2, 4:6

Série: Žeranovice venku 4× nevyhrály.

Nejlepší střelci: Šimčík 14 – Kopřiva 10

PRUSINOVICE (6) – SKAŠTICE (3)

Skaštice budou v Prusinovicích útočit na konečnou druhou příčku. Při stejném počtu bodů mluví v jejich prospěch lepší vzájemná bilance s Admirou Hulín. Předchozí čtyři zápasy Skaštice zvládly, když postupně zdolaly Ludslavice, Němčice, Mrlínek i Žeranovice.

Domácí mají v sestavě střelecky disponovanou dvojici Gerát – Pumprla, která nastřílela 26 branek. Dvaadvacetiletý Miroslav Gerát se trefil ve všech předchozích devíti zápasech.

Vzájemná bilance: 3 – 0 – 4, 22:21

Série: Skaštice 4× vyhrály.

Nejlepší střelci: Pumprla 13 – Sedlák 11

ADMIRA HULÍN (2) – BŘEST (14)

Nejlepší útok narazí na nejslabší. Admira má na svém kontě 70 gólů, Břest jen 29. Domácí pod vedením trenéra Dorazína neprohráli už devět zápasů v řadě. Břest čeká na výhru venku téměř tři roky. Sérii zápasů bez výhry už natáhl na číslo 35.

Vzájemná bilance: 5 – 0 – 0, 10:2

Série: Admira 9× neprohrála. Břest 35× venku nevyhrál

Nejlepší střelci: M. Simerský 19 – Koudelníček 5
Uložit TXT
Vybrat vše (CTRL+A)
Editovat