MARTINICE – CHVALČOV

Šlágrem kola je rozhodně zápas mezi Martinicemi a Chvalčovem. Oba týmy na úvod slavily vítězství a budou to chtít potvrdit i v následují­cím kole.

Martinice sice vyhrály minulý týden v Tučapech, ale nepředvedly nijak oslnivý výkon. Svůj herní dojem si budou chtít napravit před domácím publikem. Domácí čeká nesmírně silný soupeř, který zahrál výborně v prvním kole proti Počenicím.

Chvalčov zahájil sezonu ziskem třech bodů proti nováčkovi soutěže. Oba zápasy v minulé sezoně byly vyrovnané. Martinice vyhrály na hřišti soupeře 2:0, ale doma prohrály 0:1. Vítěznou branku tehdy v poslední minutě vstřelil Ordáň.

Vzájemná bilance: 2 – 1 – 3, 11:13

Série: Martinice 4× vyhrály, Chvalčov 4× vyhrál.

ADMIRA HULÍN – SKAŠTICE

Admira natáhla svou sérii bez prohry na jedenáct utkání, v okresním přeboru momentálně nikdo nemá tuto sérii delší. Poslední porážku zaznamenala v dubnu, kdy si z Hulína všechny tři body odvezly Martinice. V posledních čtyřech domácích zápasech Admira vyhrála. Kdyby hrála Admira okresní přebor jen se Skašticemi, to by výrazně stoupl počet branek na jeden zápas. V posledních deseti soubojích padlo 52 branek. V osmi zápasech viděli diváci nejméně tři branky.

Vzájemná bilance: 6 – 2 – 2, 30:22 (v Hulíně 3 – 2 – 0)

Série: Admira 11× neprohrála, Skaštice 6× neprohrály.

ROŠTĚNÍ – TUČAPY

Roštění, které sestoupilo z I. B třídy, přivítá na hřišti v Holešově nováčka z Tučap. Oba týmy v úvodním kole vyšly bodově naprázdno.

Roštění zahájilo svou misi v okresním přeboru prohrou s Mrlínkem.

Začalo tak soutěž bez jakéhokoliv bodového zápisu. V neděli by to chtělo napravit.

Skvělá herní pohoda z minulé úspěšné sezony se fotbalistům Tučap nepřenesla do okresního přeboru. Na úvod totiž doma podlehli Martinicím 0:1. V Holešově se pokusí získat ztracené body.

Série: Roštění 7× nevyhrálo.

ZDOUNKY – MRLÍNEK

Fotbalisté Zdounek budou chtít napravit zaváhání z úvodního kola v domácím utkání s Mrlínkem. Hostům se vstup do okresního přeboru povedl a do Zdounek jedou pro další body.

Zdounky začaly novou sezonu ve Skašticích, odkud si odvezly porážku 1:4. Také jejich další soupeř je pasován do role favorita.

Mrlínek vstoupil do okresního přeboru vítězstvím nad Roštěním, které rozdrtil 6:1. Velký podíl na tom měl Mojmír Heryán, jenž vsítil hattrick. A naplno bodovat chtějí i v následujícím utkání.

Vzájemná bilance: 2 – 0 – 0, 6:2

KYSELOVICE – NĚMČICE

Kyselovice hostí v neděli Němčice. Ty mají ve vzájemné bilanci těsně navrch, když z osmi utkání čtyřikrát vyhrály.

Domácí tentokrát po jasném vítězství nad Prusinovicemi věří v plný bodový zisk. Němčice doma remizovaly se Záhlinicemi.

Osm zbytečných cest podnikli od 21. října 2007 hráči Němčic. Ani v jednom zápase na půdě soupeře nebodovali. Předtím vyhráli ve Skašticích 3:0.

Vzájemná bilance: 3 – 1 – 4, 16:15

Série: Němčice venku 8× prohrály.

PRUSINOVICE – POČENICE

Prusinovicím se vstup do nové sezony nepovedl, když odjely z Kyselovic s porážkou 1:4. V neděli se jim naskýtá příležitost spravit si chuť a zvýšit si sebevědomí. Nic by domácím nemělo stát v cestě za vítězstvím, čeká je totiž nováček soutěže z Počenic.

Trenér domácích Martin Novák zřejmě provede změny v sestavě oproti utkání s Kyselovicemi. Počenický tým neodjíždí do Prusinovic s poraženeckou náladou. Proti Chvalčovu odehrál dobrý zápas, ale prohrál, a tak nemůže být spokojen.

ZÁHLINICE – ŽERANOVICE

Záhlinice v prvním kole ztratily výhru v Němčicích až v závěru utkání. Žeranovice v domácím prostředí remizovaly s Admirou Hulín. V Záhlinicích tak budou oba týmy bojovat o své první letošní vítězství.

Žeranovice to na Záhlinice umí. V loňské sezoně vyhrály oba vzájemné duely. Doma 3:1 a na hřišti soupeře 4:1.

Vzájemná bilance: 0 – 0 – 2, 2:7

Série: Záhlinice 4× nevyhrály, Žeranovice venku 5× nevyhrály.