Okresní přebor

Střelci

16 – M. Simerský (Admira)

6 – Hošťálek (Martinice), Hubík (Žeranovice), Chorý (Skaštice), Zmeškal (Chvalčov), Gazdoš (Martinice), K. Klimek (Žeranovice) a Lehkoživ (Skaštice)

Žluté karty

Nejtrestanějším hráčem okresního přeboru je hrající předseda Záhlinic Ladislav Paštěka, který už nasbíral pět žlutých karet.

5 – Paštěka (Záhlinice)

4 – Chorý (Skaštice), T. Sedlařík (Tučapy),

3 – Heryán (Mrlínek), Šimčík, (Martinice), R. Pospíšilík (Němčice), Kroupa (Kyselovice), Křepelka (Kyselovice), Adámek (Tučapy), Zbořil (Počenice)

Červené karty

Na patnáct hříšníků rozšířili jejich řady v minulém kole Daněk z Martinic a Zbořil z Počenic.

1 – Surý (Mrlínek), R. Pospíšilík (Němčice), Štěpánek (Němčice), Adámek (Tučapy), Hajdučko (Roštění), M. Nedbal (Admira), Přikryl (Kyselovice), R. Smýkal (Žeranovice), Klammert (Skaštice), Tabara (Záhlinice), Zádrapa (Kyselovice), Bartošek (Prusinovice), P. Truhlář (Tučapy), Daněk (Martinice), Zbořil (Počenice)

Brankáři s čistým kontem

2 – Gába (Žeranovice), Pořízka (Mrlínek), Maceja (Zdounky), Jakubec (Chvalčov), Jánoš (Martinice), Vymětal (Němčice)

Maximální neprůstřelnost

203 (14 – aktuální série) Jánoš (Martinice)

192 (19) – Pořízka (Mrlínek)

190 (12) – Chytil (Tučapy)

185 (185) – Vymětal (Němčice)

175 (69) – Zygar (Admira)

174 (174) – Gába (Žeranovice)

152 (152) – Maceja (Zdounky)

141 (7) – Zapletal (Skaštice)

132 (51) – Pospíšil (Martinice)

129 (105) – Spiegl (Prusinovice)

III. třída, sk. A

V pořadí nejsou zohledněni střelci v utkání Komárno – Kostelec u Hol., protože domácí oddíl nezaslal zápis z utkání.

Střelci

13 – Mišelnický (Pravčice)

10 – Topič (Rajnochovice)

9 – Martin Hradil (Kostelec u Hol.), L. Kocman (Rusava B) a Plhal (Rymice)

7 – Valčík (Ludslavice)

6 – Hausknecht (Rymice), Koudelníček (Břest), D. Marek (Kostelec u Hol.) a Menšík (Mysločovice B)

III. třída, sk. B

Střelci

11 – Jurásek (Lutopecny)

10 – Šprňa (Troubky)

9 – Hubr (Střílky)

7 – Babák (Dřínov)

6 – Doležal (Šelešovice), Moravčík (Roštín) a Žourek (Střílky)

Dorost, sk. A

Střelci

8 – Pumprla (Roštění) a Škrabana (Roštění)

7 – Flora (Roštění), Vaculík (Rusava) a Zmeškal (Roštění)

6 – Holec (Mrlínek), Pšenko (Skaštice), Strnad (Žalkovice), Zapletal (Pravčice) a Zbranek (Rusava)

Dorost, sk. B

Střelci

10 – Krist (Lutopecny)

6 – Kroupa (Lubná)

4 – Ševčík (Lubná)

3 – Chalany (Lutopecny) a Jansta (Lutopecny)

Starší žáci, sk. A

Střelci

11 – Mádr (Němčice)

6 – Filipík (Němčice) a Šimčík (Těšnovice)

4 – Jančík (Mrlínek) a Štěpánek (Němčice)

3 – Brázdil (Těšnovice), Grygar (Němčice), Lipenský (Bezměrov) a Luňáček (Chvalčov)

Starší žáci, sk. B

Střelci

9 – Vlček (Roštín)

8 – Kožík (Lutopecny)

7 – Jagoš (Roštín), Karola (Zborovice), Sas (Dřínov), Slováček (Dřínov) a Židlík (Lutopecny)

6 – Slováček (Dřínov)

Mladší žáci, sk. A

Střelci

18 – Šebestová (Slavkov p. H.)

16 – Dobroslávková (DFK Holešov)

13 – Novák (Rymice)

10 – Daněk (Ludslavice)

8 – Kaňa (Rymice)

7 – Krejčí (Prusinovice), Paštěka (Martinice) a Vojkůvka (Slavkov p. H.)

6 – Bezděčík (Martinice)

Mladší žáci, sk. B

Střelci

16 – Miko (Kojetín)

15 – Langer (Kojetín)

10 – Železný (Žalkovice)

6 – Vymětal (Němčice)

5 – Kavan (Žalkovice) a Látal (Břest)

4 – Daniel (Kojetín), Ligač (Kojetín), Svěchota (Kostelec u Hol.), Žigmund (Kojetín) (lk)