Šelešovice válí dál

Kroměřížsko - Tažení fotbalistů Šelešovic za postupem do okresního přeboru pokračuje. Na domácím hřišti porazily Troubky 1:0. Vítěznou branku dal až ve druhé minutě nastavení František Mozga.

22.4.2009

Vedoucí Šelešovice (ve žlutém) daly rozhodující gól v nastaveném čase.Foto: Foto: Libor Pecháček

III. TŘÍDA – SK. A

BŘEST – KOMÁRNO 3:1 (1:1)

Komárno prohrálo na hřišti soupeře už jedenácté utkání v řadě. Favorizovaný Břest se výrazněji prosadil až po přestávce a už pět zápasů neprohrál. Vyrovnané utkání rozhodla vyšší produktivita při proměňování šancí. Hosté šli ve 3. minutě do vedení po závaru před domácí brankou, ale Břest stihl ještě do poločasu po rohu vyrovnat.

Ve druhém poločase hostům vychytal dvě tutovky brankář Olša. Protože domácí svoje šance ve druhém poločase proměnili, získali všechny tři body.

Branky: 33. Zapletal, 67. Rosecký, 92. Vojkůvka (pen.) – 3. Švarc. Rozhodčí: Pančocha. Diváci: 80.

Břest: Olša – Mrva, J. Buček, Janoštík, Koryčan, Motal, Rosecký, Zapletal, Juračka (89. Němec), Fila (62. V. Buček), Vojkůvka.

Komárno: Ondroušek – S. Matůšů, Šindelek, Navtípil, Žejdlík, Planka (70. Sobek), Šipula (84. Gadas), Švarc, Valchař, Orava, V. Matůšů.

KOSTELEC U HOL. – KYSELOVICE B 6:1 (3:0)

Rezervní tým Kyselovic znovu posunul svou rekordní sérii na hřištích soupeřů už na 21 zápasů bez výhry. První Kostelec naopak vyhrál poosmé v řadě. Tradičně za silného větru domácí od začátku drželi otěže zápasu ve svých rukou a ve 30. minutě vedli 3:0, když navíc ještě nastřelili tyč.

Závěr prvního a začátek druhého poločasu byl ze strany domácích dost nevýrazný a soupeř je v 53. minutě potrestal brankou. Poté Kostelec opět přitlačil, vstřelil další tři branky a nastřelil další tyč.

„Hráli jsme pátý zápas v řadě s mužstvy ze spodní části tabulky a přes vysokou výhru musím uznat, že Kyselovice působily nejlepším herním projevem. Na druhé straně mne zaráží, proč jsou na tyto zápasy nominováni delegáti za 600 Kč, když v těchto zápasech o nic nejde, a když se navíc jednoznačně projevuje skutečnost, že jejich přítomnost se na výkonu jinak bezproblémových rozhodčích projevuje velmi kontraproduktivně,“ řekl kriticky sekretář domácího klubu Roman Zbořil.

Branky: 20., 58. a 60. D. Marek, 2. T. Marek, 30. T. Hlobil, 89. M. Hradil – 53. A. Říkovský. Rozhodčí: Dundová. Diváci: 100.

Kostelec u Hol.: Přikryl – Kovalda, Ragoš, J. Hradil, Karlík, Hlobil, Čuzy (55. Martin Hradil), Holý (74. Hejkerlík), Miroslav Hradil, T. Marek, D. Marek (72. Polepil).

Kyselovice B: Krejčíř – A. Říkovský, Seibert (62. Škrabaňa), Zedek, Otáhal, Netopil, M. Ulehla, V. Říkovský, P. Ulehla, Tinka, Hariš.

PRAVČICE – LOUKOV 0:5 (0:3)

Loukov se konečně dočkal výhry nad Pravčicemi. Naposled se mu to povedlo v říjnu 2006. Hosté potvrdili dobrou jarní formu, když v předchozích sedmi zápasech neprohráli. Až překvapivě jednoznačný průběh mělo utkání na umělé trávě v Hulíně. Hosté dominovali ve všech směrech a domácí mohou být rádi, že skore nebylo dvouciferné.

To, co ještě hosté dokázali zahodit, se jen tak nevidí, a tak jediný, kdo z domácích zaslouží absolutorium, je gólman, který chytl hostům minimálně dalších deset tutovek. V dresu Loukova se blýskl hattrickem Vaculík, další trefy přidali Jakub John a Šmerda.

„Mužstva nás jednoznačně přehrávají. Pokud si hráči neuvědomí, že musí trénovat, tak nemohou hrát ani základní třídu. Hosté hráli dobře a nebýt výborného Vajdy v brance, tak jsme prohráli mnohem vyšším rozdílem,“ řekl trenér Pravčic Rudolf Zavadil.

Branky: M. Vaculík 2, Šmerda, John, vl. Rozhodčí: nehl. Diváci: 20.

Pravčice: Vajda – Kahánek, Nevřala, Berkovec, Mikulášek, Krejčí, Mišelnický, Filandr, Blaho, Ruman, Balada (P. Zapletal, Valenta, Dvořák).

Loukov: Molek – Novotný, Kuběna, Šenovský, K. John, Hodný, Kundera, Šmerda, Vaculík, Bělík, J. John (Fuksa, Petřík, Janek).

MYSLOČOVICE B – RAJNOCHOVICE 1:6 (1:2)

Druhé Rajnochovice neponechaly nic náhodě a gólovou smrští ve druhém poločase si připsaly čtrnácté utkání v řadě bez porážky.

„Už od začátku utkání hosté jasně dávali najevo své postavení v tabulce, a to že si k nám přijeli pro tři body. My jsme se snažili jim tento úmysl ztížit, ale musím sportovně uznat že souper byl tentokrát nad naše síly. Po individuálních chybách našeho kapitána jsme v prvním poločase dostali dvě laciné branky, a to značně ztížilo naše šance na dobrý výsledek. Do konce poločasu jsme ještě korigovali na 1:2 z přímého kopu, ale druhý poločas byl zcela v režii hostů, kteří nás již k ničemu nepustili,“ přiznal trenér domácích Imrich.

Branky: Skopalík – Topič 3, Kubík 2, Zbořil. Rozhodčí: Kotas. Diváci: 50.

Mysločovice B: Potočný – Velísek, Frantík, Mlýnek, Červenka, Miklík, Skopalík, Gaja, Gazdoš, Večeřa, Jančík (Valčík, Mezirka, Bolcek).

Rajnochovice: Rýc – Koláček, Giebel, Jurča, Ides, Kubík, Zbořil, Čech, Šimčík, Staněk, Topič (Doležal, Staša, Dubják).

ZAHNAŠOVICE – RUSAVA B 3:0 (1:0)

V souboji mužstev, která už dlouho čekala na výhru, se dařilo hráčům Zahnašovic. Na hřišti v Ludslavicích přerušili sérii čtyř utkání bez výhry.

Branky: Štěpaník, R. Nečekal, R. Janalík. Rozhodčí: Hoza. Diváci: 50.

Zahnašovice: F. Janalík – Zehnal, Pavel Miklík, Pláňava, Pospíšil, Zakopal, Štěpaník, Petr Miklík, F. Nečekal, R. Nečekal, R. Janalík (L. Janalík).

Rusava B: Barot – Lipold, Perutka, Tkadlčík, Vaclach, Sedlář, V. Pavelka, Mar. Ševčák, Koudelníček, Kocman, Gomola (70. Škarpich).

HLINSKO P. H. – ŽALKOVICE B 1:2 (0:1)

V zápase mužstev ze středu tabulky vyhrála v Hlinsku rezerva Žalkovic. První poločas za podpory silného větru vyhráli hosté, kteří byli aktivnější 1:0. Druhý poločas byl vyrovnaný, přesto se hosté ujali dvoubrankového vedení, domácí sice v závěru snížili na 1:2, ale více se jim již nepodařilo. Fotbalovější hosté si nakonec odvezli všechny body.

Branky: T. Barot – J. Kuba, Petřík. Rozhodčí: Kotas. Diváci: 50.

Hlinsko p. H.: Dohnal – Švehlík, Šlechta, T. Barot, Kuba, Zdráhal, T. Podola, Hrabal, Škarpich, T. Kojetský, Sklenařík (I. Podola, L. Kojetský).

Žalkovice B: Borovička – J. Kuba, R. Otáhalík, Beliančin, M. Kuba, Hanák, D. Vymětal, R. Vymětal, Petřík, Krejčí, R. Pala (A. Kuba).

LUDSLAVICE – RYMICE 1:2 (1:0)

Šlágr kola, ve kterém třetí hostil čtvrtého, rozhodl v polední minutě hostující Hausknecht. O lepší výsledek se domácí připravili nevyužitými šancemi v prvním poločase. Rozhodčí Skyba si jako vždy udělal respekt a pořádek jak na hřišti, tak i mimo.

Branky: 3. J. Herodes – 48. Zapletal, 90. Hausknecht. Rozhodčí: Skyba. Diváci: 150.

Ludslavice: Pecháček – Konečný, Hubáček, Podola, J. Herodes, Vlček, Dlabaja, R. Skotek, Valčík, Švach, Rafaja (Procházka, J. Skotek, Heryán).

Rymice: Pšeja – Dítě, T. Odložilík, Mlčák, Nesrsta, Mirynský, Fuksa, Marek, Plhal, Bartalský, Zapletal (Hausknecht, D. Odložilík).

III. TŘÍDA – SK. B

ROŠTÍN – ZLOBICE 1:1 (1:1)

Zlobice porazily Roštín naposled v červnu 2004 a nic na tom nezměnilo ani toto vzájemné utkání. Hosté čekají na plný bodový zisk už osm zápasů. V Roštíně musel v dresu Zlobic nastoupit trenér Vojtěch Menšík, který před startem jara oznámil ukončení aktivní kariéry.

Hosté přijeli bez několika hráčů základní sestavy, a přesto odehráli vyrovnaný zápas. Domácí se snažili nakopávat míč na rychlonohé útočníky, kteří byli ale většinou dobře hlídaní, a proto byl dlouho nerozhodný výsledek. Až ve 37. minutě po centru vstřelil první gól Pudelka hlavou.

Hosté se nevzdali a již ve 42. minutě po velmi pěkné přihrávce od Petra Vlčka vyrovnal Topič. Ani po změně stran se obraz hry nezměnil. Domácí se nátlakovou hrou snažili rozhodnout, avšak naráželi na dobře organizovanou obranu hostů. Ti se snažili o rychlé protiútoky, avšak ani jedno mužstvo gól již nevstřelilo, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

„Nešťastná a zbytečná ztráta bodů. Ke vší úctě k hostům, nebýt jedné chyby v naší rozehrávce v obraně, jen těžko by se dostali do šance ke vstřelení branky. Ale Zlobice té příležitosti využily a my naopak ne. Všechny střely a hlavičky směřovaly vedle nebo nad branku. Chyběl důraz a přesnost v zakončení. Ujala se jen pěkná střela hlavou Pudelky po centru Moravčíka. Nechci hodnotit výkon rozhodčího, ale neodpískat dvě jasné penalty, to je moc,“ zlobil se trenér Roštína Petr Novák.

Branky: 37. Pudelka – 42. Topič. Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 130.

Roštín: Knap – Novák, Zbořil, Stavinoha, Dvořák, Pudelka, Adamík, Valášek, Tomšej, Bíbr, Moravčík (Mikšík, Šimčák).

Zlobice: Libenský – Menšík, Pektor, Spáčil, Petr Sukup, P. Vlček, L. Vlček, Holan, Chalany, Topič, Mičák (75. Vrána).

RATAJE – KVASICE B 4:0 (2:0)

Pátou domácí výhru v řadě zaznamenaly Rataje v utkání s rezervou Kvasic. Hosté potvrdili, že jim to venku nejde. Na hřištích soupeřů nevyhráli ani jedno z posledních sedmi utkání.

„Obdržet branku ve druhé minutě utkání nepřidá na klidu žádnému mužstvu. Druhý gól jsme dostali po chybě brankáře. Za stavu 2:0 jsme začali trochu lépe hrát, ale opět neefektivně. Ve druhém poločase jsme inkasovali ještě dvakrát, z toho jednou z penalty,“ řekl vedoucí hostujícího mužstva Aleš Judas.

Branky: Avramov, K. Chalupa, Deneš, Apolenář. Rozhodčí: nehl. Diváci: 120.

Rataje: Gremlica – Apolenář, Drobisz, J. Chalupa, Deneš, Molek (75. Gryča), Avramov (80. Rozehnal), Zloch, Havránek, Stoklasa, K. Chalupa.

Kvasice B: Belza – Droběna, Gazda (Judas), Vrána, Smoček, V. Pospíšil (Daněk), M. Pospíšil (Dočkal), Navrátil, Bartoník, Večerka, Dohorák.

BAŘICE – STŘÍLKY 1:1 (0:1)

Souboj jedenáctých Bařic se sedmými Střílkami skončil dělbou bodů.

„Vzhledem k tomu, že nám chyběli čtyři zranění hráči, tak můžeme být s bodem spokojení. Kdybychom měli víc štěstí, tak jsme mohli vyhrát, ale nebylo by to spravedlivé. Ve druhém poločase byli hosté fotbalovější a pohyblivější,“ řekl domácí kouč Zdeněk Stančík.

„Chtěli jsme již konečně vyhrát, ale po dobrém výkonu zvláště ve druhém poločase, kdy jsme zahazovali jednu šanci za druhou, jsme nakonec byli rádi, že jsme neprohráli. Bohužel se nám zatím neprosazují útočníci, ale ruku na srdce, mužstvo nedělají jen dva hráči a ostatní nepracují, tak jak na podzim. O přední příčky se bojuje s větším nasazením,“ poznamenal sekretář Střílek Karel Pavlík.

Branky: Goliáš – Sádlík. Rozhodčí: Jelínek. Diváci: 60.

Bařice: Mlčoch – Kolouch, Goliáš, Stančík, Večerka, Strýc, Čevora, M. Černý, Ančinec, Šindler, R. Černý.

Střílky: Chalupa – Roháč, Žižlavský, Elzner, Kubáček, Buš, Sádlík, Hégr, Klanica, Hubr, Žourek.

ŠELEŠOVICE – TROUBKY 1:0 (0:0)

Lídr skupiny B může za plný bodový zisk děkovat Františku Mozgovi, který překonal brankáře Troubek až v nastaveném čase. Šelešovice tak prodloužily rekordní klubovou sérii bez prohry na patnáct utkání.

Prvních dvacet minut utkání bylo ze strany domácích hodně špatných. Ve 20. minutě zahrávali hosté penaltu po faulu v pokutovém území, jenže brankář Drábek ji zneškodnil.

Potom se domácí vzpamatovali a začali se dostávat do šancí. V rozmezí deseti minut se dostal dvakrát ke střele Holík, ale ani jedna neskončila za zády brankáře. Do přestávky měli ještě domácí šance Večerkou a Scholzem. V první minutě druhé půle se objevil sám před brankářem Kulcsar, jenže neproměnil. V 70. minutě hlavičkoval Scholz, ale svou šanci trestuhodně zahodil. V nastaveném čase vystřelil Holík, míč se dostal k Mozgovi, který tečovanou střelou rozhodl.

„Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili. Za dnešní výkon musím pochválit celé mužstvo,“ řekl trenér domácích Petr Mozga.

Branka: 92. F. Mozga. Rozhodčí: Veselý. Diváci: 105.

Šelešovice: Drábek – Bruna, Zakravač, J. Husařík, P. Husařík, Kulcsar, F. Mozga, Holík, Scholz, Večerka, Doležal (Kostka, Knap, Absolon).

Troubky: L. Makový – B. Makový, Boukal, Lysko, Savčák, V. Hlaváč, Rybák, O. Hlaváč, Šprňa, Plesník, Špička (Prachař, Viktorín)

BEZMĚROV – LUBNÁ B 2:3 (1:1)

Favorizovaná Lubná B vyhrála na hřišti desátého Bezměrova jen těsně 3:2. Domácím utekl začátek zápasu. Již ve třetí minutě došlo k nedorozumění mezi brankářem Baštincem a stoperem Ulehlou a Veselý hlavou do prázdné brány otevřel skore. Po dvou minutách bylo srovnáno, když se po zahrávaném přímém kopu prosadil v pokutovém území nejmenší hráč na hřišti Vejtasa a hlavou nedal gólmanovi šanci.

Do poločasu byla hra vyrovnaná. Z průměru vybočila jen šance hostí, jejichž snahu o vstřelení gólu zastavila až tyč domácí branky.

V poločasové přestávce nabádal trenér Janoštík domácí hráče v kabině k tomu, aby se koncentrovali na začátek druhého poločasu. Leč hráči asi dobře neposlouchali.

Než trenér stačil dojít na střídačku po hvizdu rozhodčího, byl stav utkání po uplynutí necelých dvou minut po gólech Loučky a Skácela 1:3. Po pár minutách sice stačil snížit střídající Polášek, ale hráči Lubné již domácím nedovolili vůbec nic.

Hra upadla podle slov domácích funkcionářů do podprůměru hlavně vinnou rozhodčího Sedláka, který svým až prapodivným výkladem pravidel uváděl do rozpaků nejen hráče obou mužstev, ale hlavně diváky, které jeho rozhazování rukama a řízení utkání ze středového kruhu nenechávalo klidnými.

Vrcholem jeho počínání bylo, když po ukončení utkání a odchodu do šaten udělil červenou kartu domácímu Blešovi za údajnou nadávku. Škoda této kaňky na jinak vydařeném nedělním odpoledni.

„Vstup do zápasu nám vyšel a po brance Veselého jsme vedli. Bohužel domácí brzo vyrovnali a od té doby se hrál vyrovnaný fotbal se spoustou nepřesností. Do druhého poločasu jsme nastoupili s kompletně přeházenou zálohou a po třech minutách jsme po brankách Loučky a Skácela odskočili do dvoubrankového vedení. Velmi brzo se ale domácím podařilo snížit. Posledních třicet minut bylo velmi nervózních. Hlavní příčinou byl rozhodčí Sedlák, který svým výkonem přiváděl obě mužstva i diváky k zoufalosti. Domácí se snažili vyrovnat, ale ani po sedmi nesmyslných minutách nastavení se jim to naštěstí nepodařilo,“ řekl trenér hostů Petr Skypala.

Branky: Vejtasa, D. Polášek – Veselý, Loučka, Skácel. Rozhodčí: Sedlák. Diváci: 120.

Bezměrov: Baštinec – Fuks, Ulehla, Adamov, M. Večerka, H. Večerka, Trávníček, Bleša, Venský, Vejtasa, Navrátil (Coufalík, Karásek, D. Polášek).

Lubná B: Burda – Beneš, Bureš, Chýla, Loučka, Polišenský, Havlík, Skácel, Dubina, Kovařík, Veselý (Škrabal, Janov, Kroupa).

DŘÍNOV – LUTOPECNY 3:6 (2:1)

Rekordní klubová série Dřínova osmi utkání bez prohry skončila vysokou domácí porážkou. Hosté popáté v řadě vyhráli. V divoké přestřelce se zrodil stejný výsledek jako v podzimním utkání obou týmů. Domácí hráli celý zápas důrazný fotbal na hranici faulů, někdy i za hranicí faulů, nakopávali míče na útočníky a podařilo se jim v prvním poločase otočit výsledek.

Hostům se nedařilo kombinovat, ztráceli míče, a i když dali vedoucí branku, tak to bylo z jejich strany špatné. Ve druhém poločase se zlepšili a vstřelili pět branek. Hru poznamenaly tři poměrně laciné branky v síti domácích, ze standardních situací z velké vzdálenosti.

Dřínov stihl ještě jednou brankou utkání zdramatizovat, ale dobře hrající hosté kontrolovali hru a přidali ještě dvě branky z brejků do odkryté obrany domácích. Dřínov se snažil bojovat až do konce, nastřeli dvakrát po sobě břevno, ale výsledek již zkorigovat nestačil. Hosté si za výborný výkon vítězství zasloužili, i když vůči domácím je výsledek zápasu dost krutý.

Branky: Babák 3 – Schořík 2, Drulák 2, Knapík, Jurásek. Rozhodčí: Zapletal. Diváci: 90.

Dřínov: Bílenny – Judas, Frkal, Držálek, Šustrik, Navrátil, Hanzlík, Juráň, Šiška, Babák, Novotný (Svoboda, Kučírek, Blaško).

Lutopecny: Večerka – Navrátil, Řezníček, Knapík, Přecechtílek, Schořík, Kratochvíl, Binas, Beňa, Jurásek, Handl (Drulák, Krejčí).

Autor: Libor Kopčil

22.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 18 500 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Dělník/ce v dřevovýrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Bystřice pod Hostýnem, - opracování dřeva - menší dřevěné komponenty, - vzdělání není rozhodující - firma na pozici zaučí, nástupní HM 18 500,- Kč, po zaučení navýšení mzdy, - Osobní kontakt je možný po telefonické domluvě Po-Pá (8:00-16:00 hod.).. Pracoviště: Pavel bednařík - provozovna bph, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1. Informace: Pavel Bednařík, +420 739 454 600. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař / kuchařka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - samostatná příprava technologicky náročných teplých a studených jídel vč. diet, expedice jídel dle zásad HACCAP, nepravidelné směny podle plánu směn , vč. sobot, nedělí a svátků. , - vyučení v oboru kuchař podmínkou, kurs dietního stravování výhodou, odpovědnost, zdravotní způsobilost, - nástup dle dohody, doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, mzda v rozpětí od 15 000,- Kč podle praxe, , - benefity: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, benefity dle kolektivní smlouvy., - kontakt osobně na osobním oddělení nebo kontakt telefonický (8 - 13 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@nem-km.cz. Do předmětu emailu prosím uveďte název pozice.. Pracoviště: Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova, č.p. 660, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marcela Sikorová, +420 573 322 268. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 15 000 Kč Obchodní zástupci Obchodní zástupce/zástupkyně. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem , - VŠ vzdělání, základní znalost práce na PC, ŘP sk. B, jazykové požadavky: angličtina, ruština, čeština, podmínkou je znalost sortimentu (noční vidění, termovize), komunikativnost, - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, - benefity: stravenky, - kontakt osobně na pracovišti Po-Pá (9:00 - 11:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Dagmar.Kubikova@zahoritrade.cz. Pracoviště: Záhoří trade s.r.o. - provozovna bystřice pod hostýnem, Holešovská, č.p. 1714, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1. Informace: Dagmar Kubíková, +420 573 034 689. Potravinářství - Potravinářství Pekař 25 000 Kč Pekaři pekař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Holešov, - vyučení v oboru není podmínkou, ale výhodou - firma zaučí, praxe v pekárenském průmyslu nutná, spolehlivost, pečlivost, úvazek 8 hodin denně, pracovní doba: neděle - čtvrtek (pátek - sobota volno), doba určitá s možností prodloužení, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.), pan Ohera Petr tel.: 777 757 031. Pracoviště: Toptrade production spol. s r.o. - holešov, smetanovy sady, Smetanovy sady, č.p. 52, 769 01 Holešov. Informace: Petr Ohera, +420 777 757 031.

Okresní přebor: nováček z Břestu sesadil lídra z Těšnovice

Mistrovská kopaná: jak hrál vás oblíbený tým? Podívejte se