„Předseda svazu František Miko se snažil pana Řiháka několikrát telefonicky kontaktovat, jenže mu vůbec nezvedal telefon. Proto ho vyzveme doporučeným dopisem, aby se dostavil na příští jednání komise, kde by podal vysvětlení," řekl pro Deník Zbyněk Vlčnovský, sekretář KRD OFS Uherské Hradiště zodpovědný za delegace na utkání. Až komise celý případ projedná, rozhodne se, zda sudího předá disciplinární komisi OFS.

Podle zdroje Deníku, který se vyzná ve fotbalovém zákulisí, by se však případem rozhodčího Řiháka mohla zabývat přímo Disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky (FAČR). A to v případě, že by jeho jednání shledala jako poškození dobrého jména fotbalu. 

„Vypadá, jako bych schovával, ale to není pravda! Za celý týden mi nikdo ze svazu v čele s panem předsedou nevolal. Jinak bych se dostavit už tuto středu. Jsem připraven dorazit na nejbližší zasedání," řekl Deníku Řehák.
„Opravdu jsme panu Řehákovi volali, třebaže z jiného telefonního čísla, než je asi zvyklý. Ve čtvrtek jsme mu na adresu do našeho systému dodanou, poslali doporučený dopis s pozvánkou na páteční zasedání. Věřím, že se již nyní na svaz dostaví," přeje si Miko.

Související PELTA BERBR VEN. Plánoval jsem to od podzimu, přiznává sudí Řihák