HS KROMĚŘÍŽ B – BYSTŘICE P. H. 5:1 (2:0)

Od začátku utkání se domácí hráči do soupeře pustili s velkou vervou a již v deváté minutě dal Havlík po přihrávce Galetky na 1:0. Ve 14. minutě poslal kolmou přihrávku za obranu Drápal a pro Galetku nebyl problém překonat hostujícího brankáře. I po změně stran domácí pokračovali ve své aktivitě. Další gól vstřelil Havlík po samostatné akci přes polovinu hřiště. Mezi 44. a 46. minutou přidali domácí dva velmi pěkné góly. Oba vsítil Galetka.

Hosté stav aspoň upravili, když v 55. minutě střelu ze třiceti metrů vyrazil domácí brankař jenom do břevna a odražený míč dorazil hostující Trnčík do sítě.

Kroměříž: Oral – Zavadil (49. Cupák), Kubík, Prachař, Smažinka, Zoubek, Bubla, Drápal, Komiš (44. Menšík), Havlík, Galetka.

HS KROMĚŘÍŽ B –FK LUHAČOVICE 2:0 (0:0)

Vyrovnaný první poločas byl spíš bojem o střed hřiště. Hosté hrozili z rychlých protiútoků a domácí odpověděli několika střelami ze střední vzdálenosti. Po změně stran hned v první minutě utekl hostující hráč a domácí brankař svým zákrokem mužstvo podržel. Domácí v osmé minutě odpověděli dorážkou, kterou Bubla dal těsně vedle. Velmi pěkný moment přinesla 11. minuta, kdy si Havlík postavil míč k rozehrání trestného kopu a ze třiceti metrů nedal brankaři šanci. O pět minut později se proháčkoval obranou Galetka a pro Zoubka už nebyl problém zvýšit na 2:0. Domácí hosty jasně přehrávali, další gól nepřidali, i když měli několik velmi dobrých šancí.

Kroměříž: Kuchař – Bubla (65. Cupák), Ševčík, Prachař, Kubík, Smažinka, Havlík, Zoubek, Svrček (35. Drápal), Goc (54. Chytrý), Galetka (68. Vaculík). (lk, vm)