Vedoucí Ludslavice doma remizovaly, druhé Komárno venku prohrálo a třetí Holešov B získal v Pravčicích jenom bod. Rajnochovice už čtrnáct zápasů za sebou doma neprohrály.

PRAVČICE – HOLEŠOV B 1:1 (1:0)

Holešov B venku nastřádal už 33 bodů a je na hřištích soupeřů nejúspěšnější. O to víc překvapilo, že nedokázal na hřišti Pravčic, které jsou v tabulce o jedenáct příček níž, zvítězit.

Branky: Gahura – Sedláček. ČK: Bernatík – Plachý. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 50.

ZÁHLINICE – BŘEST 3:1 (2:1)

Vyrovnaný souboj týmů ze středu tabulky definitivně rozhodl až vlastní gól hostů šest minut před koncem.

Branky: 28. (pen. Paštěka, 43. Polák, 84. vl. – 34. Štauber. Rozhodčí: Rybka. Diváci: 90. Záhlinice: Šůstal – Bureš (56. Sklenář), Jakvid, Motal (63. Jonášek), Kratochvíl, Paštěka (89. Pospíšil), Polák, Rygál, Šustr, Tabara, Vysloužil. Břest: Drábek – Motal, Buček J., Daněk, Juračka, Žigmund, Buček V., Koudelníček, Hudeček, Štauber, Bejdák (Beliančin, Fila, Arm).

LUDSLAVICE – TUČAPY 0:0

První Ludslavice doma selhaly v souboji s jedenáctým týmem tabulky. Od října 2003 to byl pro hosty z devíti vzájemných zápasů teprve třetí bod za třetí remízu.

Rozhodčí: Závojský. Diváci: 120.

ZAHNAŠOVICE – RYMICE 0:2 (0:0)

Zahnašovice nepřerušily sérii porážek a posedmé v řadě vyšly bodově naprázdno.

Branky: Marek, Navrátil. Rozhodčí: Žigmund. Diváci: 65.

MÍŠKOVICE – CHVALČOV 1:3 (0:1)

Chvalčov konečně zlomil prokletí vzájemných zápasů a poprvé z posledních šesti pokusů dokázal Míškovice porazit.

Branky: Mikeska – Kovařík, Trňák, Marek. Rozhodčí: Šindelek. Diváci: 90.

KOSTELEC U HOL. B – KOMÁRNO 2:1 (1:0)

Rezerva Kostelce byla po dvou trefách Salajky stoprocentně úspěšná v zápase s druhým Komárnem. Domácí se postarali o největší překvapení kola. Komárno porazili poprvé z šesti vzájemných zápasů. Pětkrát předtím bodovalo jen Komárno.

V prvním poločase byli domácí lepším týmem a ve 35. minutě se zaslouženě ujali vedení. Své vedení navýšili po velké chybě obrany Komárna. Hosté už jen dokázali snížit gólem Šindelka z trestného kopu.

Branky: Salajka 2 – Šindelek. Rozhodčí: Panáček. Diváci: 70. Komárno: Jiří Šindelek – Ondroušek, Josef Šindelek, Nesvadba, Fabián, Nevtípil, Perutka (46. V. Matůšů), M. Žejdlík, J. Žejdlík, Klas, Orava.

RAJNOCHOVICE – MYSLOČOVICE B 3:0 (2:0)

Rezerva Mysločovic prohrála již podesáté v řadě. Všech šest vzájemných zápasů skončilo výhrou Rajnochovic.

„Máme velkou marodku, takže jsem měl k dispozici pouze jedenáct hráčů. Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli víc štěstí. Oba týmy zahodily spoustu šancí," řekl domácí trenér Roman Chromec.

Branky: Hrachovec 2, Giebel. Rozhodčí: Sanislo. Diváci: 100.

MARTINICE – HLINSKO P. H. 3:3 (2:1)

Hlinsko sice nevyhrálo venku podeváté v řadě, ale i s bodem na hřišti týmu postaveného v tabulce o pět příček výš mohou být hosté spokojení.

Branky: Petráš 2, O. Zaoral – Šico, Heryán, Švehlík. Rozhodčí: Matucha. Diváci: 120. Hlinsko p. H.: Barot – Švehlík, Heryán, Zapletal, Podola I., Zdráhal, Šico, Škarpich J., Mikeška, Škarpich B., Hána.

KYSELOVICE B – ZBOROVICE B 2:8 (2:3)

Rezerva Kyselovic byla doma těžce knokautována vedoucím týmem tabulky. Hosté posedmé v řadě zvítězili.

Branky: Tinka 2 – O. Hlaváč 2, Janča 2, J. Šprňa 2, M. Šprňa, Švejcar. Rozhodčí: Čech. Diváci: 40.

TĚŠNOVICE B – ŠELEŠOVICE 3:5 (1:1)

Favorizovaní hosté začali svou roli po vyrovnané první půli plnit až po přestávce.

Branky: Zikmund 2, Bsonek – Večerka 2, Bruna, Svoboda, Minks. Rozhodčí: Jelínek. Diváci: 60.

DŘÍNOV – BEZMĚROV 0:5 (0:3)

Třemi góly přispěl nejlepší střelec soutěže Tomáš Zavřel k vysoké výhře svého Bezměrova nad Dřínovem. Od května 2004 získal Dřínov z osmi vzájemných zápasů pouze tři body za tři remízy. Do Dřínova přijelo mužstvo okupující 4. místo tabulky takže domácí, pokud chtěli pomýšlet na dobrý výsledek, museli podat perfektní výkon. Začátek naznačoval, že by se jim mohlo podařit překvapení kola, když do desáté minuty měli tři výborné příležitosti ke skórování. Bohužel pro ně ani jedna neskončila gólem. Poté po důrazné domluvě z lavičky hosté přidali na tempu a přicházely už jen šance pro Bezměrov, který je ovšem dokázal také neuvěřitelné zahazovat. Nakonec tedy vzal odpovědnost na sebe nejlepší střelec soutěže Zavřel a opět hattrickem rozhodl utkání. Nutno ovšem podotknout, že výsledek je pro domácí hráče milosrdný.

„Začátek jsme prospali a domácí nás mohli potrestat, protože si vypracovali šance, které měli proměnit. Ovšem i to, co dokážeme nedat my, je opravdu unikátní záležitost, i když těžko můžu klukům vyčítat to, že dají v každém zápase minimálně pět gólů. Chtěli bychom skončit do 3. místa, ale nebude to jednoduché. Už teď nás čeká Kroměříž B a to je soupeř z jiné kategorie. Přesto se může sejít víc aspektů a můžeme uspět," řekl trenér Bezměrova Libor Foltýn.

Branky: Zavřel 3, Coufalík, Vejtasa. Rozhodčí: nehl. Diváci: 100. Bezměrov: Kubík – Adamov, Zbořil, Kyjovský, Pavelka, Bleša V., Večerka, Karásek, Bleša D., Zavřel, Coufalík (Vejtasa).

LUBNÁ B – KVASICE B 2:4 (1:1)

Rezerva Kvasic vyhrála na hřišti soupeře popáté v řadě. „Od začátku jsme domácí přehrávali, ale hra nebyla z naší strany kvalitní. Nepřesné přihrávky, málo pohybu. Postupně jsme si připravili několik šancí, ale zůstalo jen u nich. Paradoxně šli do vedení domácí, kdy se trefil Dubina. Tento moment nás nakopl a brzo přišlo vyrovnání po gólu Otýpky. O přestávce bylo v kabině dusno a přišly také změny v sestavě," řekl trenér hostů Petr Skypala.

Změny hostům pomohly okamžitě. Během úvodních osmi minut druhé půle vstřelili dvě branky a utkání měli jasně pod kontrolou. Domácí k ničemu nepustili, kromě pěkné střely Musila, který snižoval na konečných 2:4.

Branky: Dubina, Musil – Otýpka 2, Vrána, M. Dosoudil. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 100. Kvasice B: Belza – Pospíšil, Vrána, Dosoudil F., Reiskup, Gazda (Navrátil), Dohorák (Dosoudil M.), Foltýn, Daněk (Halamíček), Otýpka, Hložek.

KROMĚŘÍŽ B – POČENICE 12:0 (4:0)

Posedmé v této sezoně zvítězila rezerva Kroměříže dvouciferným výsledkem. První gól vstřelil v 6. minutě úplně osamocený Parobek. Další přidal z penalty Janalík a ve 28. minutě se trefil střelou z 20 metrů Strašák. Poločasový účet uzavřel Šilinger, když proměnil trestný kop po faulu na něho. I po změně stran se valil jeden útok za druhým na branku Počenic a Janoštík postupně dal tři góly. Další dva přidal po téměř roční pauze Horák a jeden Zavadil. Šilinger také zkompletoval hattrick.

Branky: Janoštík 3, Šilinger 3, Horák 2, Zavadil, Strašák, Janalík, Parobek. Rozhodčí: Sedlář. Diváci: 70. Kroměříž B: Janalík – Moravčík, Šilinger, Ševčík (78. Bubla), Menšík, Kutňák, Janečka (65. Horák), Parobek, Kubík (46. Zavadil), Strašák, Janoštík.

BAŘICE – ZLOBICE 2:1 (0:1)

Naděje pro hosty žila jen v prvním poločase. Po přestávce srovnal Navrátil a o vítězství Bařic rozhodl Večerka. Od října 2004 to bylo sedmé vzájemné utkání a ani jednou Zlobice nevyhrály.

Branky: Navrátil, Večerka – L. Vlček. Rozhodčí: nehl. Diváci: nehl.

ZÁŘÍČÍ B – RATAJE 5:4 (1:2)

Rataje proti rezervě Záříčí neudržely nadějné vedení 2:1. Vítězství domácích bylo jediným překvapením ve skupině B. Hosté po čtyřech výhrách poprvé nebodovali.

Branky: Hofírek 2, Pavela, Mrázek, T. Menšík – Vacl 2, Molek, Avramov. Rozhodčí: Vybíral. Diváci: 100.

1. Zborovice B 25 23 1 1 102:24 70
2. Kroměříž B 25 23 0 2 166:17 69
3. Bezměrov 25 17 1 7 88:49 52
4. Litenčice 25 16 3 6 87:38 51
5. Rataje 25 15 1 9 93:56 46
6. Šelešovice 25 14 4 7 69:56 46
7. Kvasice B 25 15 0 10 59:54 45
8. Lubná B 26 10 3 13 63:69 33