Na hřištích soupeřů vstřelila nejméně branek, jenom sedm. Na hřišti se v dresu rezervy vystřídalo neuvěřitelných 44 hráčů. Jediným pozitivem podzimu mohou být čtyři výhry (Žalkovice 2:1, Hlinsko p. H. 3:1, Kostelec u Hol. B 4:2, Loukov 2:0). Především tři body z duelu s Loukovem byly překvapením. Tým tak má v polovině sezony stejný počet vítězství jako za celý loňský rok.

Čtrnácté Hlinsko p. H. pořádně slevilo z loňských výsledků. Před rokem uhrálo deset výher. Na podzim 2010 jenom dvě. Obě na hřištích soupeřů. V Zahnašovicích 4:1 a na hřišti rezervy Kostelce 2:1. Ve třetím kole připravilo Hlinsko p. H. šok vedoucím Martinicím, když zápas v Hlinsku p. H. skončil bez branek. Tým nastřílel v průběhu podzimu nejméně branek – pouze třináct.

Na posledním místě je rezervní tým Kostelce u Holešova. Před rokem se hráči radovali z výhry čtyřikrát, na podzim takový pocit nezažili ani jednou. Tým má obrovské problémy v defenzivě. Loni inkasoval 96 branek, v této sezoně má na kontě už 72 obdržených gólů. Tragické jsou pro mužstvo vstupy do zápasů a jejich konce.

Skore v prvních patnácti minutách (1:15) a v závěrečné čtvrthodině (3:18). Dvě remízy 1:1 s Břestem a Rymicemi stihla rezerva Kostelce ve dvou zápasech po sobě. Jinak odcházela vždy poražena. Pětkrát velmi výrazně (Komárno 0:6, Ludslavice 1:7, Martinice 2:8, Kvasice B 2:10 a Mrlínek 1:12).

13. MYSLOČOVICE B

Účast v soutěžích
III. třída: 2008…

Předseda: Rostislav Skopalík
Sekretář: Jiří Bittner
Trenér: Rostislav Skopalík

2008–2009: III. tř. 13. 6 3 17 36:84 21 (6 – Menšík)
2009–2010: III. tř. 15. 4 3 19 35:73 15 (5 – Vrabček)

Podzimní sezona byla pro rezervu Mysločovic plná komplikací. Jakoby nestačilo prohrát jeden zápas, tým většinou prohrál hned několik zápasů v řadě. Když už se týmu podařilo vyhrát, zpravidla si vítěznou formu neudržel. Jak už naznačuje průběžná třináctá příčka, většinu podzimu charakterizovaly problémy.

Už v minulých dvou sezonách tým okupoval poslední příčky a letos to nevypadá na výraznou změnu. Mysločovice B v minulé sezoně nedávaly góly, na čemž se vedle slabé formy útočníků hodně podílela i slabá hra týmu po křídlech. Zdá se, že v tomto ročníku budou tým trápit úplně stejné neduhy.

Sekretář: Ladislav Uruba
Trenér: Igor Kojecký2000–2001: III. tř. 8. 9 7 10 40:62 34 (11 – Škarpich)

2001–2002: III. tř. 9. 6 4 14 42:62 22 (8 – Daďa)
2002–2003: III. tř. 8. 7 2 11 39:55 23 (8 – Daďa)
2003–2004: III. tř. 13. 4 6 16 28:79 18 (5 – Zdráhal)
2004–2005: III. tř. 8. 9 5 11 42:57 32 (10 – Zdráhal)
2005–2006: III. tř. 7. 10 5 11 54:56 35 (13 – Zdráhal, Škarpich)
2006–2007: III. tř. 11. 7 4 15 46:67 25 (15 – M. Zdráhal)
2007–2008: III. tř. 12. 2 3 17 29:72 9 (9 – M. Zdráhal)
2008–2009: III. tř. 11. 6 4 16 37:75 22 (7 – J. Škarpich)
2009–2010: III. tř. 11. 10 0 16 43:63 30 (9 – J. Škarpich)

V posledních dvou sezonách se Hlinska p. H. drželo ve III. třídě mimořádné štěstí. V obou případech klub skončil jedenáctý a zapsal si celkem šestnáct výher. Letos existuje velké nebezpečí, že tato sezona bude pro klub nejhorší v tomto století. Útočníci se musí na jaře pravidelně prosazovat. Hlinsko p. H. si v odvetách pravděpodobně nevypracuje mnoho šancí, o to bude důležitější jejich proměňování.

2008–2009: klub nehrál žádnou soutěž
2009–2010: III. tř. 14. 4 3 17 26:96 15 (5 – R. Čuzy, Mir. Hradil)

Po více než třicetiletém čekání obnovili v Kostelci loni činnost rezervního týmu. Jeho bilance je však více než špatná. 39 utkání, 4 výhry, 5 remíz a 30 porážek, skore 41:168. Kostelec B tak mnoho šancí opustit poslední příčku nemá. Rezerva musí najít spolehlivého kanonýra.

V minulém ročníku byli nejlepšími střelci Čuzy a Hradil, kteří však zaznamenali jen po pěti brankách. Snad týmu pomohou střelci z A týmu, kteří občas za rezervu nastupují. Čtvrtinu gólů na podzim inkasovala rezerva Kostelce v posledních patnácti minutách. Jakoby mužstvu chyběla psychická odolnost a fyzická kondice pro boj do posledních minut.